4,33/5 (balsų: 6)

10 priežasčių, kodėl Majamis toks populiarus

Majamis, JAV
nuo 511,05 €
Apie atostogas Majamyje svajoja daugelis. Todėl pigūs skrydžiai į Majamį yra viena iš dažniausių paieškų. Visgi, ganėtinai dažnai kyla klausimas – kodėl? Kuo šis miestas taip traukia turistus ir keliautojus? Svarstote apie kelionę į Majamį, tačiau vis dar kyla abejonių, ar verta? Pateikiame Jums net 10 priežasčių, kodėl Majamis yra viena iš populiariausių atostogų krypčių pasaulyje.

10 priežasčių, priversiančių įsimylėti Majamį

Pirmoji mintis, pagalvojus apie atostogas Majamyje – visada saulėti ir geri orai. Majamis dažnai laikomas Amerikos paplūdimių sostine, tačiau tai ne vienintelė priežastis, kodėl jis toks mėgstamas. Tad kodėl dar verta praleisti bent savaitę saulėtame Majamyje?
 1. Ranka pasiekiami vandenynai
  Labai daugelį žmonių domina pigūs skrydžiai į Majamį vien dėl galimybės praleisti šiek tiek laiko prie žydrojo Atlanto vandenyno. Vandens pramogos ir parkai, įsikūrę pakrantėse čia – ypač populiarūs.
 2. Lotynų Amerikos kultūra
  Nebūtina vykti į Braziliją, Čilę ar Peru tam, kad galėtumėte mėgautis lotyniškų šokių ritmais ir virtuve. Visa tai pasiekiama ir viešint Majamyje. Tai dar viena priežastis, kuo miestas taip traukia keliautojus.
 3. Tobulumui prilyginami aukščiausios klasės paplūdimiai
  Vos keli paplūdimiai pasaulyje gali prilygti Majamio pakrantėms. Čia puikiai išvystyta ne tik pramogų, bet ir pasyvaus poilsio sistema. Rasti galima deginimosi taškų, ir aktyvų laisvalaikį mėgstantiems skirtų vietų.
 4. Vakarėlių centras
  Majamis taip pat ypač traukia nuotykių ir vakarėlių ištroškusį jaunimą. Čia ypač aktyvus naktinis gyvenimas, o vakarėliai po atviru dangumi – viena populiariausių pramogų. Judėti kubietiškos muzikos ritmu virš galvos šviečiant žvaigždėms, o pašonėj ošiant vandenynui – priežastis, kodėl jaunus žmones taip masina pigūs skrydžiai į Majamį.
 5. Meno mylėtojų miestas
  Majamyje taip pat galima rasti ne tik architektūrinių paminklų, bet ir nemažą skaičių kitų meno kūrinių – art deco pastatų, galybę įvairiausių paveikslų ir nuotraukų galerijų. Pats miestas kartais vadinamas meno galerija po atviru dangumi.
 6. Daugybė serialuose matytų vietų
  Majamis yra vienas iš tų miestų, kuriuose nufilmuotas ne vienas holivudinis filmas ar serialo scenos. Daugelis nori pamatyti tas vietas, kurias regėjo tik televizoriaus ekrane, iš arti.
 7. Saulė šviečia ištisus metus
  Šiltas oras, saulės spinduliai kaitinantys skruostus ir galimybė bent trumpam užmiršti šiltas striukes, be kurių neapsieinama lietuviško oro sąlygomis – dar viena priežastis, kodėl Majamis toks mėgstamas europiečių. Lietpalčio čia prireiks nebent uraganų sezonu.
 8. Didelė gamtos įvairovė
  Pigūs skrydžiai į Majamį – tai galimybė pasidžiaugti ne tik įstabiais architektūriniais pastatais, bet ir pasakiška gamta. Atradimu čia dažnai tampa nacionaliniai džiunglių parkai ir nemažas skaičius specialiai keliavimui dviračiai ir pėsčiomis parengtų takų gamtoje.
 9. Amerikietiška apsipirkinėjimo sostinė
  Įvairiausių prekybos centrų ir gatvių, kuriose įsikūrę žymiausi prekių ženklai – čia ne viena ir ne dvi. Tad tie, kurie vis dar mąsto apie veiklos galimybes atostogų Majamyje metu, apsipirkinėjimo terapija – dar vienas pasiūlymas ir priežastis, kodėl tiek dag žmonių traukai šia kryptimi.
 10. Sveikas gyvenimo būdas
  Galų gale, Majamis mėgstamas vietinių, ir svečių dar ir dėl to, kad šie itin griežtai žvelgia į sveiką gyvenimo būdą. Vietiniams svarbios ir pramogos, ir jų savijauta. Tad daugelis keliaudami į Majamį vis bando į minti jų paslaptį – kaip galima jaustis ir atrodyti gerai, kai lauke kaitina daugiau nei 35 laipsniai karščio?
Kartais norint suprasti kas yra tiesa, o kas visuomenės suformuotas mitas, reikia pačiam patirti, išbandyti ir pamatyti. Majamis – ne šiaip sau yra turistų ir vietinių amerikiečių numylėtas miestas. Ryžkitės pamatyti įspūdingą ir išskirtinę miesto aurą patys jau dabar!

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

10:00-19:00 — Šiokiadieniais
09:00-13:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti