4,33/5 (balsų: 6)

10 legendinių patiekalų, kurių būtina paragauti viešint Los Andžele

Los Andželas, JAV
nuo 416,23 €
Pigūs skrydžiai į Los Andželą jau Jūsų pašto dėžutėje? Suplanavote visą kelionę maršrutą, tačiau ramybės vis dar neduoda maitinimosi klausimas? Turime Jums kelias idėjas – pristatome patiekalus, kurie praturtins kelionę, suteiks jai įdomumo ir kartu sukurs naujas su miestu susijusias sąsajas. Juk kartais taip gera paragavus maisto pajusti užplūstančią nostalgiją ir, žinoma, naują energiją tolimesniems nuotykiams.

Los Andželas – daugiau nei „holivudiškos“ pramogos

Paminėjus Los Andželą, pirmieji užplūstantys vaizdai – aukštos nuolat žaliuojančios palmės, dangų raižantys pastatai ir visiems žinomas „Holivudo“ užrašas. Planuojant maršrutą, į sąrašą įrašyti nutrūktgalviškų, filmus primenančių, pramogų nepamiršta niekas, lankytinų objektų mieste daugiau nei galima sutalpinti į savaitės trukmės atostogas. Tačiau miestas žymus ne tik lankytinomis vietomis ir kraštovaizdžiu, bet ir patiekalų skoniais. Pigūs skrydžiai į Los Andželą – tai galimybė praturtinti savo virtuvę naujais skoniais ir pojūčiais.

Nepamirškite paragauti, arba 10 legendinių patiekalų

Tikėtina, kad ne kartą esate žiūrėję kulinarines laidas apie pasaulio virtuvę. Neretais atvejais, šios būna skirstomos ne tik pagal šalis ir kultūras, bet ir pagal miestus. Los Andželas – vienas jų. Pateikiame sąrašą patiekalų, kurių siūlome nepraleisti. Jie šiame mieste ruošiami geriausiai. Taip pat prie patiekalo rasite ir vietą, kurio jo ieškoti.
 1. Spurgos su nepjaustytų braškių įdaru – „The Donut Man“
  Šis skanėstas sezoniškas ir jų gauti galite tik vasaros metu, nes į šias spurgas dedamos tik šviežios uogos. Spurgos tokios didelės, kad prireiks dviejų rankų, tačiau skonis atpirks visas pastangas suvalgyti ją tvarkingai.
 2. Kepto kiaušinio suktinukai (egg rolls) – „Golden Deli“
  Panašūs į blynus, tačiau tai daugiau omletas, kuris gali būti įdarytas grybais, kiauliena, morkomis. „Golden Deli“ restoranas veikia nuo 1981-ųjų ir tai buvo pirmoji maitinimo vieta, kurioje gaminami vietnamietiški patiekalai.
 3. Tortilijos su krevetėmis – „Mariscos Jalisco“
  Pigūs skrydžiai į Los Andželą – tai galimybė paragauti tradicinių patiekalų, kurių nerasite niekur kitur, tik Amerikoje. „Mariscos“ gaminamos tortilijos su krevetėmis – dar vienas būdas papildyti savo skonių patirtis.
 4. Ledų sumuštinis – „Diddy Riese“
  Tai dviejų sviestinių tradicinių amerikietiškų sausainių su šokolado gabaliukais suvožtinis su kaušeliu ledų. Kartą paragavę šio patiekalo visam laikui tai primins „Holivudo“ miestą.
 5. Dodger dog dešrainiai – „Dodger Stadium“
  Dešrainių rūšių Amerikoje rasite mažiausiai dešimt. Viešint Los Andžele, neparagauti vietinių taip giriamų „Dodger dog“ dešrainių būtų tikra nuodėmė. Šiais dažniausiai mėgaujamasi per beisbolo rungtynes.
 6. Tortilijos su saldžiomis bulvėmis – „Guerilla tacos“
  Vegetarams ir veganams maisto pasiūlymų Los Andžele taip pat yra, o saldžiomis bulvėmis įdarytos tortilijos – vienas jų. Niekur kitur tokių nerasite.
 7. The original #19 sumuštiniai – „Langer‘s Deli“
  Tai vietinių dievinamas užkandis, kurio skonį žino kiekvienas, gyvenantis Los Andžele. Sumuštiniuose su storu sluoksniu daržovių, ir dar storesniu – mėsos. Jei pigūs skrydžiai į Los Andželą jau Jūsų kišenėje, „Langer‘s Deli“ užkandinė privalo atsidurti Jūsų lankytinų vietų sąraše.
 8. Pusrytiniai mėsainiai su kiaušiniais – „Eggslut“
  Ironišku pavadinimu pasivadinęs restoranas siūlo vienus geriausių mėsainių su trintais, skystai ir kietai keptais kiaušiniais ir ypač traškia šviesios duonos plutele. Mėgstantiems kiaušinius, ši vieta – tikras pusryčių rojus.
 9. Vištiena su vafliais (Obamos specialusis) – „Roscoe‘s“
  Nuo 1975-ųjų veikiantis restoranas, siūlantis maišyti saldžius ir sūrius skonius – vaflius su saldžiais ledais, užkandant traškia vištiena. Skamba keistai, tačiau pabandyti verta.
 10. Spago pica su lašiša ir juodaisiais ikrais – „Spago“
  Paskutinysis patiekalas, kurio siūlome paragauti viešint Holivudo sostinėje – ši vegetariška pica. Tai vienas iš tų patiekalų, kuriuos lengvai galima pavadinti Kalifornijos virtuvės pažiba.
Praturtinkite savo kelionę ne tik įstabiais vaizdais, bet ir atmintin įsirėžiančiais skoniais. Los Andželas – tam puikiai tinkanti vieta. Tegul įsimintiniausi skoniai paskatins apsilankyti mieste dar kartą.

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

10:00-19:00 — Šiokiadieniais
09:00-13:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti