4,33/5 (balsų: 6)

Ką veikti Čikagoje su vaikais?

Čikaga, JAV

Apibūdinant Čikagą paprastai minimas krepšinis, ekonomika, politika, didmiesčio gyvenimo tempas. Atrodytų, kad tokiame mieste nėra vietos smalsiems, aktyviems vaikams. Tačiau iš tiesų pigūs skrydžiai į Čikagą – puikus pasirinkimas šeimos atostogoms. Turiningai ir įdomiai laiką galite praleisti muziejuose, galerijose.

10 puikiai vertinamų vietų

Žemiau – muziejai, kurių ekspozicijos orientuotos į skirtingo amžiaus vaikus – nuo mažylių iki paauglių.
 1. Vaikų muziejus
  Šiame milžiniškame muziejuje mažųjų laukia teminės interaktyvios pramogos. Įspūdžių patirti galima ir netoliese esančiame apžvalgos rate, stebint žaismingą fontaną.
 2. Wonder Works
  Čia laukiami vos vaikščioti išmokę mažyliai. Kūrybiškoje erdvėje vaikai gali išmėginti įvairias profesijas, o netoliese esančiame parkelyje – pažinti gamtą.
 3. Dr. Seuss teminių darbų galerija
  Pigūs skrydžiai į Čikagą patiks šį išmintingą ir šmaikštų personažą žinantiems vaikams. Galerijoje rasite skulptūrų, paveikslų.
 4. Kohlo vaikų muziejus
  Čia taip pat gausu interaktyvių eksponatų. Lauke galite klaidžioti labirinte, pramogauti vandens sienoje, ugdyti jutimus specialiai tam suprojektuotame sodelyje.
 5. Pegės Notebaert gamtos muziejus
  Tai – nuostabi vieta pažinčiai su gamtos grožiu. Muziejuje mažieji gali apžiūrėti įspūdingą gyvų drugelių kolekciją, kitus gyvius, sužinos apie gamtos tausojimo svarbą.
 6. KidsWork vaikų muziejus
  Puikiai suprojektuotas muziejus leis matyti mažuosius net įsikūrus antrajame aukšte. Ekspozicijos skirtos įvairaus amžiaus vaikams, tad įdomu bus ir paaugliams.
 7. Čikagos istorijos muziejus
  Jei sudomino pigūs skrydžiai į Čikagą visai šeimai, būtinai susipažinkite su miesto istorija. Modernios ekspozicijos turėtų ypač patikti paaugliams. Mažieji Vaikų galerijoje galės įsikūnyti į dešrainį – tam skirti specialūs kostiumai.
 8. Adlerio planetariumas ir astronomijos muziejus
  3D kelionės kosmosu simuliacija, daugybė informacijos apie galaktikas, planetas ir žvaigždes, galimybė pamatyti žvaigždėto dangaus platybes neišdildomų įspūdžių paliks visai šeimai.
 9. J. G. Sheddo akvariumas
  Neaprėpiamo ploto erdvėje gausu pačių įvairiausių vandens gyventojų. Čia galite stebėti, kaip narai šeria vėžlius, ryklius ir rajas, iš arčiau susipažinti su pingvinais ir pasijusti lyg patys būtumėte po vandeniu.
 10. Mokslo ir industrijos muziejus
  Viename geriausių JAV muziejų siūloma apžiūrėti ir net paliesti daugybę mokslo laimėjimų – nuo garvežių iki robotų. Nuostabios ekspozicijos pristato keliones po vandeniu ar kosmose, moko apie dėsnius, gamtos stichijas ir technologijas.

Geriausias laikas apsilankyti

Kai kuriuos muziejus galite aplankyti nemokamai arba už gerokai mažesnę kainą. Pavyzdžiui, P. Notabaert gamtos muziejuje nemokamai įleidžiami mažyliai iki 3 metų, Istorijos muziejuje – vaikai iki 12 metų, Čikagos vaikų muziejuje – iki 15 metų.

Paprastai pigūs skrydžiai į Čikagą planuojami iki kelionės likus bent mėnesiui. Šiuo atveju galite pasinaudoti galimybe muziejuose apsilankyti nemokamai tam tikromis mėnesio dienomis. Pavyzdžiui, Adlerio planetariumas nemokamai įsileis vasario 19–22 d., birželio 21 d., Istorijos muziejus – kovo 4, birželio 4, Mokslo ir industrijos muziejus – kovo 14, birželio 4–7 ir 11–12 d. Šios datos – puiki proga susiplanuoti ne tik įdomias, bet ir nebrangias atostogas.

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

10:00-19:00 — Šiokiadieniais
09:00-13:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti