4,33/5 (balsų: 6)

Neįprastos, bet įdomios Milano vietos

Milanas, Italija
nuo 22,14 €

Ieškote nebrangios ir įspūdžius garantuojančios kelionės krypties? Pabandykite Italiją. Tik šįkart ne visų pamėgtą Romą, o Milaną. Gali atrodyti, kad pigūs skrydžiai į Milaną vilioja tik tuos, kurie domisi mados naujienomis ir čia nėra ką pamatyti, tačiau nesuklyskite. Šis Šiaurės Italijos miestas, nors ir žinomas, kaip viena iš mados sostinių, taip pat pasižymi išskirtine architektūra ir nemažu skaičiumi įdomių lankytinų vietų. Kelionės metu aplankyti siūlome daug daugiau nei žymių drabužių dizainerių salonus. Pateikiame kelias išskirtines ir dėmesio verta vietas.

Cimitero Monumentale, arba senovinis nekropolis Milane

Galbūt skamba keistai, tačiau ši vieta tikrai verta dėmesio. Kodėl? Tai vienos žymiausių ir bene daugiausiai turistų susilaukiančios Milano... kapinės. Beje, tai nėra įprasta kapavietė. Būtent čia po mirties ilsisi didžioji dalis turtingųjų ir įžymių žmonių. Tai beveik muziejus po atviru dangumi, kur kiekvienas objektas yra skirtas mirusiųjų pasauliui.

Cimitero Monumentale taip pat išsiskiria originalių paminklų bei skulptūrų gausa, kurie daugiau primena meno kūrinius nei įprastus kapavietei pažymėti skirtus simbolius. Jei mąstote apie kryptis, kurios garantuotų turiningą laiką, tai pigūs skrydžiai į Milaną yra puiki galimybė aplankyti vieną žymiausių Italijos miestų ir praleisti atostogas papildant savo istorinių ir kultūrinių žinių bagažą.

San Bernardino alle Ossa, arba kaulų pilna bažnyčia.

Tiksliau ši vieta vadinama nedidele koplyčia, esančia San Bernardino alle Ossa šventovėje. Vieta šiurpoka, tačiau tikrai paliekanti įspūdį. XIII vargini žmonės, mirę šalia esančioje ligoninėje natūralia mirtimi buvo laidojami būtent toje vietoje, kur vėliau buvo pastatyta koplyčia. Kapinėse vietos jau tuo metu nebeužteko. Galų gale, išlikę kaulai buvo panaudoti pastatytos koplyčios dekoracijoms. Pamatyti tikrai verta.

Bosco verticale, arba vertikalus miškas.

Ne paslaptis, kad Milanas yra vienas užterščiausių pasaulio miestų. Ir būtent čia nuo 2014 metų stovi du dangų raižantys pastatai, kurių balkonuose auga daugiau nei 900 medžių. Tai vienas objektų, skatinančių atkurti Milano miesto bioįvairovę bei pagyvinti aplinką. Pigūs skrydžiai į Milaną – tai galimybė aplankyti originaliausius pasaulio objektus.

Mitinis Milano drakonas-dinozauras.

Kad rastumėte šį objektą, gali tektai gerai paieškoti. Užuomina – „Duomo“ aikštė ir gotikinio stiliaus katedra. Šis kūrinys puošia pagrindinį įėjimą į katedrą, tačiau dažnai išlieka nematomas. Tai gali būti šioks toks kelionės paįvairinimas smagiu paieškų žaidimu.

Milanas – netradicinis, įdomus ir tikrai ne tik dėl drabužių dizainerių garsus miestas. Tegul Jūsų viešnagė čia bus ne tik jauki, bet ir kupina smagių ir neišdildomų įspūdžių.

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

10:00-19:00 — Šiokiadieniais
09:00-13:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti