paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
4,02/5 (balsų: 912)

Bilietai skrydžiams į Italiją nuo 39,29 €

Italija
Geriausi pasiūlymai į Italijos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Italiją (IT)

Mados ir stiliaus industrija, architektūros paveldas, istorija, puikus maistas ir vynas, kraštovaizdis – kiekvienas atranda savo tikslą, labiausiai viliojantį vykti į Italiją. Aukšto lygio aptarnavimas, lengvas susisekimas, gerai išvystyta paslaugų sfera palieka pačius geriausius prisiminimus. Pigūs skrydžiai į Italiją – tai sprendimas besidžiaugiantiems gyvenimu ir norintiems nepriekaištingo poilsio.

Pasiruošimas kelionei

Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Italiją, viza nereikalinga. Sveikatos apsaugos specialistai rekomenduoja pasirūpinti difterijos ir stabligės revakcinacija. Privalomų skiepų atostogaujantiems Italijoje nėra.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Išmatuoti Italijos ilgį galite lėktuvais, patogiais autobusais, traukiniais, keltais, nuomotu automobiliu, taksi, netgi dviračiu. Didesniuose miestuose taip pat patogu keliauti metro, autobusais ir tramvajais.

Atsiskaitymui Italijoje naudojami eurai. Pragyvenimo išlaidos šioje Europos šalyje kiek aukštesnės nei Lietuvoje. Pietūs nebrangiame restorane kainuoja apie 15, puodelis kapučino – apie 1.35 euro. 1.5 litro vandens butelį galite įsigyti už 42 euro centus, kilogramą ryžių – už 1.93, vietos sūrio – už 11.25 euro. Kelionė viešuoju transportu kainuoja maždaug pusantro, kilometras taksi – apie 1.40 euro.

Papildoma informacija:

 • Valstybinė šalies kalba – italų. Priklausomai nuo regiono, susikalbėti galite ir prancūziškai, slovėniškai, vokiškai, ispaniškai. Anglų kalba vietiniams – taip pat ne problema.
 • Italija priklauso UTC +1 laiko juostai. Vasarą ji pakeičiama į UTC +2.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Italijos sostinės Romos – 1057 kilometrai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Rūpesčių dėl suvenyrų paieškos Italijoje tikrai neturėsite. Jūsų laukia prekystaliai, nukrauti įprastais šaldytuvų magnetais, raktų pakabukais ir panašiomis mielomis smulkmenomis. Jei norite ko nors ypatingo, rinkitės neprilygstamo itališko vyno butelį, kavos pupeles, rankų darbo nėrinius ir pūsto stiklo dirbinius. Iš pastarosios medžiagos gaminamos nuostabios vazos, papuošalai, žvakidės. Sūriai, legendiniai saldumynai, prieskoniai, alyvuogių aliejus, ekologiški vaisiai – taip pat puikus pasirinkimas lauktuvėms.

  Atostogų skrydžiai į Italiją palieka puikių prisiminimų vaikams ir suaugusiems, romantikams ir ekstremalių pojūčių mėgėjams. Italija – svajonių šalis, kiekvieną svečią pasitinkanti vilkėdama gražiausius drabužius. Tačiau tai, kokią šalį pamatysite, priklausys nuo pastabaus jūsų žvilgsnio.

  Pigių kainų kalendoriuje į Italijos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti