4,33/5 (balsų: 6)

Milane pramogauti galima ir nemokamai

Milanas, Italija
nuo 22,14 €
Milanas dažnai laikomas finansų ir mados centru – vienu brangiausių Europos miestų. Susidaromas įspūdis, kad pigūs skrydžiai į Milaną graibstomi tik besidominčiųjų mados tendencijomis ar planuojantiems tolimesnes darbo keliones. Dažnai įsivaizduojama, kad Milane nebus įmanoma sutaupyti, o kur bepasisuksi – reikės mokėti. Iš tiesų, tai netiesa. Milane praleisti laiką galime ir neišleidžiant daug pinigų. Pateikiame kelis būdus, kaip čia viešint sutaupyti, nepraleidžiant miesto žymiausių objektų.

Pažinkite miestą nepravėrę piniginės

Siekiant išsklaidyti susidariusį požiūrį, kad Milanas – tik mados centras, plačiau kalbame apie mažiau garsinamas šio miesto vietas ir pateikiame šiek tiek idėjų. Skatiname, kad kelionė būtų turininga ir leidžianti pažinti vietinių gyvenimą, kultūrą, vietas ir pramogas, neišleidžiant, viso kelionei atidėto biudžeto. Tegul pigūs skrydžiai į Milaną taps galimybe pažinti kitą miesto pusę.
  • Nesistenkite patekti į pastatų vidų. Dažnai visas grožis atsiveria išorinėse apdailos detalėse. O apžvelgti pastatus iš lauko pusės galima ir nesumokėjus už bilietą. Vienas tokių pastatų yra pilietinis Milano akvariumas, taip pat Duomo katedra, įvairios bazilikos, bažnyčios.
  • Pasivaikščiokite po parkus, kurių Milane – ne vienas ir ne du. Beveik visi jie nemokami, tad įeiti ir pasigrožėti gali kiekvienas, o dar geriau – surengti smagią iškylą. Sempione parkas, Šiaurės Milano parkas, Giardini Pubblici sodas ir Solari parkas – šios vietos yra vienos gražiausių visoje mados sostinėje.
  • Aplenkite didžiuosius prekybos centrus ir užsukite į Milano turgus. Juk ne pigūs skrydžiai į Milaną – tai daug daugiau nei galimybė apsipirkti prabangiausiose dizainerių parduotuvėse. Įvairiuose vadinamuosiuose „blusturgiuose“ galima rasti pačių įvairiausių daiktų, kurių šiuolaikiniai dizaineriai šiandien jau nesukurs.
  • Pasigrožėkite gatvės menu. Piešiniai gatvėse, ant pastatų sienų, grindinio – tai dalykai, kurių vietiniai jau nebepastebi, tačiau miesto svečiams kelia susižavėjimą ir dažnai tampa pagrindiniais atostogų fotografijose dominuojančiais objektais.
  • Apžvelkite miestą važiuodami dviračiu ir tyrinėdami vietas, kurios turistinių objektų žemėlapyje nėra pažymėtos. Pigūs skrydžiai į Milaną gali tapti puikiu šansu netradiciniam ir taupiam kelionės maršrutui. Juk kartais taip gera atrasti tą slaptą vietą, kurios niekas kitas dar nežino.
Taupios atostogos ir pramogos net ir brangiausiame Europos mieste – įmanomos. Abejojate? Ieškokite pigių skrydžių į šį miestą ir patys įsitikinkite. Tegul nuotykiai prasideda jau dabar!

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

10:00-19:00 — Šiokiadieniais
09:00-13:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti