paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,06/5 (balsų: 71)

Pigūs skrydžiai į Florenciją

Norėdami gauti visus skrydžių į Florenciją pasiūlymus, paieškos formoje viršuje įveskite arba pasirinkite išvykimo miestą, nurodykite keleivių kiekį, skrydžių datas ir spauskite mygtuką „Rasti skrydžius“. Jeigu skrydžiai pagal pasirinktus parametrus yra, mes pateiksime visus variantus nuo pigiausio arba trumpiausio. Skrydžių į Florenciją pasiūlymuose bus nurodytos kainos ir visos skrydžių detalės (išvykimo/atvykimo laikai, reisų numeriai, informacija apie bagažą, kainos taisyklės, išsipirkimo laikas).

Jeigu sistema nepateiks jokių variantų skrydžiams į Florenciją, pabandykite pakeisti paieškos paramatrus (skrydžių datas, išvykimo ar atvykimo oro uostus) ir atlikite naują paiešką.

Dvasingumu apsupta Florencija

Siaurose Florencijos gatvelėse atgimsta pasakos ir renesansas, o dėl maisto ir kokybiško bei skanaus vyno čia iš naujo pajausti gyvenimo džiaugsmą gali kiekvienas svečias. Šiame mieste gimė Gucci, Roberto Cavalli kartu atnešdami aukščiausią madą ne tik Florencijai, bet ir visam pasauliui. Pigūs skrydžiai į Florenciją nukels jus į vieną iš gražiausių Italijos miestų.

Kaip keliauti?

Mieste plačiai naudojamas viešasis transportas, ypač autobusai. Bilietai pardavinėjami bet kurioje parduotuvėlėje, kurios lange gali rasti ATAF lipduką. Autobusą pažinsite iš jo spalvos – čia jie būna oranžinės, ryškiai violetinės arba baltos spalvos.

Nepaisant to, jog gyventojai dažnai naudojasi viešuoju transportu, Florencija yra kompaktiškas miestas, todėl daugelį objektų galėsite pasiekti ir pėsčiomis.

Ko paskanauti?

Florencijos gyventojai įprastai prieš valgydami pagrindinį patiekalą visuomet užkandžiauja ir tai vadina – antipasti. Labiausiai mėgstamas užkandis yra crostini di fegato – krutonai su kepenėlių užtepėle, svogūnais, kapotais ančiuviais ir skoniui paryškinti apibarstoma kaparėliais. Mieste dievinami patiekalai iš žarnokų, o trippa alla fiorentina yra klasikinis žarnokų patiekalas gardintas alyvuogių aliejuje kepintais svogūnais ir pomidorais, galų gale, viskas gausiai padengiama parmezano sūriu.

Ką pamatyti?

Miestą labiausiai puošia gotikinio stiliaus katedros, bažnyčios, fontanai. Aplankykite Mikelandželo Dovydą – žinomiausią skulptūrą pasaulyje, kuri eksponuojama Akademijos galerijoje. Stiprios emocijos užplūs aplankius ir Paskutiniosios vakarienės meno kūrinius, daug smulkių detalių rodo tikrą dailininkų brandą. Uffizi galerijoje susipažinsite su ankstyvojo renensanso pradininkų kūriniais - Fra Angelico, Masaccio, Caravaggio, Rembrandt, Leonardo da Vinci.

Ką nuveikti?

Vynų degustacija neatsiejama pramoga Florencijoje ir apskritai visoje Italijoje. Būtent Florencijoje jau būrį gerbėjų turi vyninė Vivanda. Joje galėsite ne tik išragauti 120 rūšių vyno, bet kartu ir pažinti tradiciškai marinuotų alyvuogių, brandintų sūrių ir vynuogių skonį. Po tokios degustacijos, Santo Spirito aikštė yra būtent ta vieta, kurioje norėtumėte būti. Aikštėje vyksta įvairūs žaidimai ir koncertai, o aplink ją nakties linksmybėms atidaromi barai ir restoranai.

Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Florenciją

Klauskite, komentuokite, dalinkitės

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

13:00-19:00 — Šiokiadieniais
13:00-17:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti