4,33/5 (balsų: 6)

Vulkaninės Ispanijos salos grožis Tenerifėje

Tenerifė, Ispanija
nuo 65,09 €

Pigūs skrydžiai vos atvėsus orams vilioja skristi į šiltus kraštus. Na, pavyzdžiui, kad ir į Kanarus! Didžiausia šio salyno sala – Tenerifė, vadinama Amžino pavasario sala. Tiek žiemą, tiek vasarą keliautojus ši vieta pasitinka pasakišku oru. O kuo dar ji yra ypatinga?

Tenerifė – įspūdingo grožio sala

Salą į dvi dalis dalija joje stovintis Teidės ugnikalnis. Viena salos pusė – šiaurinė – pasižymi turtinga augalija ir drėgnesniu klimatu, kita – pietinė salos dalis – dažniau kaitinama saulės, todėl sausa ir smėlėta. Viena sala – dvi klimato zonos ir du skirtingi kraštovaizdžiai. Nuo smėlėto iki akmenimis kloto paplūdimio. Savaime aišku, kad populiarioji pusė yra ta, kurioje klimatas šiltesnis, tačiau aplankyti ir pamatyti norisi viską.

Lankytinos vietos Tenerifėje

Akį traukiantis kraštovaizdis, įtraukiant tiek paplūdimius, tiek Teidės ugnikalnį, kurį būtų galima laikyti salos vizitine kortele, nepalieka abejingų. pigūs skrydžiai į Tenerifę graibstomi nuolat. Išskyrėme kelias vietas, kuriomis Tenerifė garsėja labiausiai:

  • Loro parkas. Ši vieta yra turistų mėgstamiausia ir labiausiai lankoma. Būtent šiame parke galima sutikti tiek papūgų rūšių, kiek nerasite niekur kitur pasaulyje. Be šių spalvingų paukščių čia gyvena pingvinai, jūrų liūtai, delfinai, o jūrų gyvūnų skaičius šiame parke siekia 15 000.
  • La Gomeros sala. Šią vietą galima pasiekti čia plaukiančiu keltu. Tai – viena žaliausių ir itin gausia augalija pasižyminti vieta. Dar ši sala garsi tuo, kad joje, prieš pat išplaukiant į Ameriką, buvo išsilaipinęs Kristupas Kolumbas.
  • Džiunglių parkas. Kriokliai, liūtai, begemotai, egzotiški augalai, – ir tai dar ne viskas! Jei kada svajojote atsidurti džiunglėse, o pigūs skrydžiai į tokias vietas jau buvo išgraibstyti, Tenerifės džiunglių parke Jums niekas nesutrukdys jaustis tikru džiunglių gyventoju. Svarbu paminėti, kad tai vienintelė vieta pasaulyje, kur galite pamatyti ir dresuotų erelių pasirodymus.
  • Gvimaro piramidės. Paslaptingumu ir mistika dvelkianti salos vieta. Patys statiniai gali šiek tiek primins Meksikoje ar Peru stūksančias senųjų civilizacijų piramides. Konstrukcijos sudėtis – sustingusios lavos akmenys. Archeologiniai tyrimai ir rastos iškasenos byloja apie senųjų civilizacijų egzistavimą.
  • Teidės nacionalinis parkas. Teidės ugnikalnis ir Tenerifė – du neatskiriami dalykai. Saloje stūgsantis ugnikalnis yra vienas didžiausių pasaulyje, siekiantis net 3718 metrų aukštį. Jo plotis yra maždaug 20 kilometrų. Nuo Teidės viršūnės atsiveria įspūdingas salos kraštovaizdis, o į viršų užkilti leidžia funikulierius.

Ką reikėtų atsiminti vykstantiems į Tenerifę?

Pigūs skrydžiai į šiltus kraštus visada yra labiausiai ieškomi. Visgi, nusprendus vykti į Kanarų salyną, tuo labiau Tenerifę, svarbiausias kelionės akcentas turėtų būti patogi avalynė. Didžioji dalis salos grožio atsiveria tik iškėlus koją už savo viešbučio ribų ir vaikštant pėsčiomis. Taip pat yra galimybė išsinuomoti automobilį, tad tolimesnius salos kampelius galima bus pasiekti ir greičiau.

Kiekviename salos kurorte galima rasti skirtingų virtuvių patiekalų. Vyraujančios virtuvės – nuo itališkos picos iki meksikietiškų patiekalų. Gausu šviežių jūros gėrybių, ispaniškos paellos bei daug kitų patiekalų.

Visgi, nakvynės vietą vertėtų rinktis pagal poreikius. Kurortų centruose, kaip pavyzdžiui, Los Christiana kurorte, daugiau renkasi tie, kurie atvyksta čia pasilinksminti. Ieškantiems ramybės ir poilsio zonos, vertėtų ieškoti viešbučio kažkur netoli Las Americas ar Costa Adeje kurortinių vietų.

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

10:00-19:00 — Šiokiadieniais
09:00-13:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti