paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
4,00/5 (balsų: 1197)

Bilietai skrydžiams į Ispaniją nuo 46,35 €

Ispanija
Geriausi pasiūlymai į Ispanijos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Ispaniją (ES)

Svaiginantys flamenko ritmai, vasaros svajones sauganti sangrija, gyvenimo džiaugsmo kupinos fiestos, geriausi pasaulio muziejai – Ispanijoje jūsų laukia tikras įspūdžių kokteilis. Jį pasiskaninti galite idiliškų kaimelių peizažu, visą parą kerinčiu megapolių šurmuliu, švelnutėlio smėlio paplūdimiais ar pasakišku architektūriniu, meno paveldu. Pigūs skrydžiai į Ispaniją – proga pasigrožėti nepaprasto grožio šalimi vieniems, su antrąja puse ar pašėlusia draugų kompanija.

Pasiruošimas kelionei

Lietuvos Respublikos piliečiams, norintiems pažinti Ispaniją, viza nereikalinga. Suaugusiems patartina atnaujinti stabligės ir difterijos skiepus, tačiau privalomos vakcinacijos prieš kelionę nėra. Kamuojant troškuliui šalyje geriau atsisakyti vandens iš čiaupo.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Išmatuoti Ispanijos plotą galite skraidydami lėktuvais, plaukiodami keltais, dundėdami traukiniais arba tiesiog riedėdami autobusais, nuomotais automobiliais, taksi, dviračiais. Madride ir Barselonoje verta naudotis metro: jis pigesnis, nei kitos keliavimo priemonės.

Atsiskaitymui Ispanijoje naudojami eurai. Pragyvenimo išlaidos šioje šalyje nuo Lietuvos skiriasi nedaug. Pietūs nebrangiame restorane kainuoja apie 10, puodelis kapučino – apie 1.56 euro. 1,5 litro vandens butelį galite įsigyti už 57, kilogramą ryžių – už 95 euro centus, o vištienos krūtinėlės – už 5.79 euro. Kelionė viešuoju transportu Ispanijoje kainuoja apie 1.50, kilometras taksi – apie 1.06 euro.

Papildoma informacija:

 • Valstybinė šalies kalba – ispanų. Su vietiniais taip pat galite susikalbėti angliškai, vokiškai, prancūziškai.
 • Ispanija priklauso UTC +1 laiko juostai. Vasarą ji pakeičiama į UTC +2.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Ispanijos sostinės Madrido – 1654 kilometrai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Jei norite, kad jūsų atostogų skrydžiai į Ispaniją pradžiugintų ir kitus, parvežkite specifinių lauktuvių. Verta paieškoti puikios kokybės odinių piniginių ar diržų, medinių skrynelių, nuotaikingų vazų, dubenėlių ar padėkliukų. Natūralaus audinio drabužiai ar patalynės užvalkalai, staltiesės – taip pat puiki idėja. Vaikus palepinti galite nuostabiomis medinėmis lėlėmis.

  Antra pagal dydį Europos valstybė verta būti įtraukta į kiekvieno keliautojo sąrašus. Puikūs kurortai ir salos, gyvenimo meile užkrečiantys vietiniai, turtinga kultūra, lengvas susisiekimas – tai, kas dovanoja tokias atostogas, kurias norisi pakartoti dar.

  Pigių kainų kalendoriuje į Ispanijos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti