4,33/5 (balsų: 6)

Naujieji metai Kopenhagoje? Kodėl gi ne!

Kopenhaga, Danija
nuo 67,08 €

Jei svarstote apie galimybę naujuosius metus pasitikti užsienyje, siūlome Jums aplankyti Danijos sostinę Kopenhagą. Čia Jus pasitiks ne tik plati renginių įvairovė, bet ir aukštas viešbučių aptarnavimo lygis, svetingi restoranai ir ypač jauki šalies aplinka. Danai tiesiog pamišę dėl jaukumo, tad ir naujųjų metų šventė šioje šalyje bus ypatinga. Pigūs skrydžiai į Kopenhagą pasitaiko gan dažnai, tačiau pradėti rinktis kelionės datą vertėtų jau dabar.

Kuo Naujųjų metų minėjimas Kopenhagoje yra išskirtinis?

Senųjų metų palydėjimas ir naujųjų pasitikimas tradiciškai vyksta Kopenhagos miesto rotušėje. Čia susirenka visi miesto gyventojai ir svečiai, visi kartu laukdami laikrodžio varpų dūžių, pranešančių, kad Naujieji metai pagaliau atėjo. Iki to laiko privalu paragauti vaišių nuo švediško stalo, kuriuos ruošia bene kiekvienas Kopenhagos viešbutis. Verta paminėti, kad lygiai 18 valandą miestas ištuštėja, nes per televiziją transliuojama karalienės naujametinė kalba, kurios nepraleidžia nei vienas danas.

Kasmet pagal konkrečią temą rengiamas naujametinis fejerverkų šou palieka didelį įspūdį. Žiūrėdami šią programą iš nuostabos ir susižavėjimo aikčioja tiek vaikai, tiek suaugę. Nuo pasirinktos temos priklauso ne tik fejerverkai, bet ir naujametinė apranga. Danai šiai šventei ruošiasi tikrai atsakingai. Jei svarstote apie Naujųjų metų minėjimą Danijoje, iš anksto pasidomėkite šių metų šventės tema ir jau pradėkite ieškoti bilietų. Pigūs skrydžiai į Kopenhagą naujametiniu laikotarpiu išperkami gan greitai, tad šio darbo paskutinei minutei pasilikti nerekomenduojama.

Ką verta žinoti keliaujant į Kopenhagą?

Danai bene labiausiai vertina jaukumą, tad pasiruoškite vakarienei žvakių šviesoje bei itin stipriam bendruomeniškumo jausmui tiek saviškių, tiek miestelėnų tarpe. Jei jau susiruošėte naujuosius metus švęsti Kopenhagoje, verta akcentuoti, kad šilta apranga ir patogūs batai yra būtinybė. Taip nesušalsite ir miestą apžiūrėsite su gera nuotaika. Įprastai danai daug kur keliauja dviračiu, bet šventiniu laikotarpiu verta apeiti pagrindines miesto vietas pėsčiomis ir pasigėrėti papuoštu miestu.

Ką aplankyti Kopenhagoje?

Šventinis laikotarpis Danijos sostinėje – ypatingas, o pigūs skrydžiai į Kopenhagą gruodžio mėnesį nuolat ieškomi dar ir todėl, kad miestas šiuo metų laiku tiesiog alsuoja pozityvia aura. Jei vis dar dėliojatės kelionės maršrutą, verta akcentuoti, kad privalu aplankyti ne tik miesto centrą, bet ir kitas, miesto veidu laikomas vietas. Tai – Kopenhagos simboliu laikoma žymioji undinėlė, Nyhavn kanalas. Jo pakrantės nusėtos mažais laivukais ir spalvingais namais, primena atviruko vertus vaizdus. Užsukti verta ir į Kopenhagos operą, Rosenborg pilį, taip pat į nacionalinį muziejų bei galeriją.

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

10:00-19:00 — Šiokiadieniais
09:00-13:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti