paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,94/5 (balsų: 414)

Bilietai skrydžiams į Daniją nuo 31,05 €

Danija
Geriausi pasiūlymai į Danijos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Daniją (DK)

Danijos karalystė – nuostabių tiltų, salų, kanalų, įdomių muziejų, spalvingų ir jaukių miestų savininkė. Atostogų skrydžiai į Daniją patiks kiekvienam, norinčiam pasimėgauti europietiška kultūra, puikiu aptarnavimu, lengvu susiekimu ir pramogų gausa. Dėl šių priežasčių į šalį verta keliauti ir su draugų kompanija, ir su vaikais.

Pasiruošimas kelionei

Lietuvos Respublikos piliečiams, planuojantiems skrydį į Daniją, viza nėra reikalinga. Taip pat nėra ypatingų reikalavimų skiepams. Jei mėgstate aktyvų laisvalaikį, užsisakykite sveikatos draudimą. Prieš kelionę verta atnaujinti stabligės ir difterijos skiepus.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Viešasis transportas Danijoje yra brangus, bet itin patogus. Modernūs autobusai ir traukiniai rieda griežtai pagal grafiką. Šalies pažinimui taip pat galite rinktis taksi, nuomojamus automobilius, namelius ant ratų, dviračius. Danijos keliai – geros kokybės, todėl jais naudotis lengva ir saugu.

Atsiskaitymui Danijoje naudojamos kronos (DKK). Viena krona – tai maždaug 0,134 euro. Pragyvenimo išlaidos Danijoje yra ženkliai aukštesnės, nei Lietuvoje. Papietauti nebrangiame restorane galite už 100, pasimėgauti puodeliu kapučino – už 32,19 kronos. 1,5 litro vandens butelis šalyje kainuoja apie 9,20, kilogramas sūrio – apie 76, vištienos krūtinėlės – apie 59,50 kronos. Pasinaudoti viešuoju transportu galite už 24, nuriedėti kilometrą taksi – už 15,25 kronos.

Papildoma informacija:

 • Valstybinė šalies kalba – danų. Karalystėje taip pat galite lengvai susikalbėti angliškai, vokiškai.
 • Danija priklauso UTC +1 laiko juostai. Vasarą ji pakeičiama į UTC +2.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Danijos sostinės Kopenhagos – 506 kilometrai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Kiekvienam keliautojui iš Danijos tiesiog būtina parsigabenti gardžių sviestinių sausainių, įvairių rūšių sūrio, džemų ir alaus. Lauktuvėms taip pat verta rinktis šokoladą, saldainius mielose skardinėse dėžutėse, grakščius porcelianinius indus, antikvarines žvakides.

  Pigūs skrydžiai į Daniją – puiki mintis savaitgalio kelionei arba ilgesnėms turiningoms atostogoms. Prieš kelionę tereikia pasirūpinti nakvyne ir nusiteikti smagioms pramogoms. Tūkstančiai turistų į Daniją sugrįžta vėl ir vėl. Sužinoti, ar juos parvilioja H. K. Anderseno pasakų kerai, ar puiki šalies infrastruktūra, ar spalvinga kultūra, galite tik nuvykę ten patys.

  Pigių kainų kalendoriuje į Danijos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti