paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,21/5 (balsų: 19)

Bilietai skrydžiams į Bosnija ir Hercegoviną nuo 601,37 €

Bosnija ir Hercegovina
Geriausi pasiūlymai į Bosnija ir Hercegovinos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Bosniją ir Hercegoviną (BA)

Skrydžiai į Bosniją ir Hercegoviną vilioja skirtingus keliautojus. Vienus pakeri it dantimis dangų kramsnojantys kalnai, kitus – visą valstybę užkloję miškai, trečius – politikai nepavaldi kultūros gama. Iki atostogų reikia tik susipažinti su šalies ypatybėmis, todėl kelionės į Bosniją ir Hercegoviną yra įdomios ir lengvos.

Pasiruošimas kelionei

Lietuvos Respublikos piliečiams, nusprendusiems atostogauti Bosnijoje ir Hercegovinoje iki 30 dienų, viza nėra reikalinga. Taip pat nėra privalomų skiepų sąrašo. Tačiau smalsiems, aktyviems keliautojams verta pasirūpinti sveikatos draudimu, stabligės ir difterijos revakcinacija, skiepais nuo hepatitų A ir B.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Pažinti Bosniją ir Hercegoviną galite keliaudami traukiniais, autobusais, taksi. Nusiteikite, kad viešasis transportas judės lėtai – po karo atstatyti dar ne visi keliai. Dalis traukinių taip pat liko pažeisti. Automobiliais važiuokite tik grįstais keliais, venkite kelkraščių: čia gali būti minų.

Atsiskaitymui šalyje naudojama konvertuojamoji markė (BAM). Viena markė – tai maždaug 0,511 euro. Pragyvenimo išlaidos Bosnijoje ir Hercegovinoje yra kiek mažesnės, nei Lietuvoje. Papietauti nebrangiame restorane galite už 7, išgerti puodelį kapučino – už maždaug 2 markes. 1,5 litro vandens butelį įsigysite už 1,05, kilogramą ryžių – už 2,09, sūrio – už 9,36 markės. Kelionė viešuoju transportu kainuos apie 1,60, kilometras taksi – apie 1 markę.

Papildoma informacija:

 • Šioje valstybėje galite susikalbėti angliškai, kroatiškai, serbiškai, bosniškai.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki Bosnijos ir Hercegovinos sostinės Sarajevo – maždaug 807 kilometrai.
 • Bosnija ir Hercegovina priklauso UTC +1 laiko juostai. Vasarą ji pakeičiama į UTC +2.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Prisiminimams iš šalies atgaivinti puikiai tinka medienos gaminiai: skulptūrėlės, dėžutės, papuošalai, padėklai, maisto ruošimo įrankiai. Praktiškus artimuosius pradžiugins ir variniai indai, vazos, puodai. Gurmanus tikrai pradžiuginsite buteliu slyvų trauktinės, Balkanų regiono prieskoniais. Žinoma, galite rinktis ir standartinius suvenyrus: raktų pakabukus, marškinėlius, atvirukus.

  Pigūs skrydžiai į Bosniją ir Hercegoviną – lengvas sprendimas norintiems turiningų, neįprastų ir ekonomiškų atostogų. Apsilankyti šioje šalyje išties verta: pasiruošimas ilgai netrunka, o unikali kultūra, pramogos ir kraštovaizdis dovanoja gražiausius prisiminimus.

  Pigių kainų kalendoriuje į Bosnija ir Hercegovinos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  8:00-17:00 — Šiokiadieniais
  0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti