paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,89/5 (balsų: 18)

Pigūs skrydžiai į Sarajevą

Norėdami gauti visus skrydžių į Sarajevą pasiūlymus, paieškos formoje viršuje įveskite arba pasirinkite išvykimo miestą, nurodykite keleivių kiekį, skrydžių datas ir spauskite mygtuką „Rasti skrydžius“. Jeigu skrydžiai pagal pasirinktus parametrus yra, mes pateiksime visus variantus nuo pigiausio arba trumpiausio. Skrydžių į Sarajevą pasiūlymuose bus nurodytos kainos ir visos skrydžių detalės (išvykimo/atvykimo laikai, reisų numeriai, informacija apie bagažą, kainos taisyklės, išsipirkimo laikas).

Jeigu sistema nepateiks jokių variantų skrydžiams į Sarajevą, pabandykite pakeisti paieškos paramatrus (skrydžių datas, išvykimo ar atvykimo oro uostus) ir atlikite naują paiešką.

Orai Sarajeve

dabar
-2°C
vėjas: rytų, 0,3 m/s
drėgnumas: 99%
spaudimas: 1022 mm
sausio 31 d.
-5°C
vasario 1 d.
1°C
vasario 2 d.
3°C

Iš naujo atgimęs miestas – Sarajevas

Sarajevas – Bosnijos ir Hercegovinos sostinė, nors prieš daugiau nei 25 metus miestas buvo ties išnykimo riba, šiandien jį galime vadinti – dūzgiančiu kultūros miestu. Pigūs skrydžiai į Sarajevą nugabens jus į istorinį miesto centrą, kuriame apstu įvairios architektūros ir paliktų praeities pėdsakų žaviose miesto gatvelėse.

Kaip keliauti?

Keliavimas Sarajeve yra gan paprastas ir patogus. Kuomet nusileidžiate lėktuvu į tarptautinį Sarajevo oro uostą, maždaug už 800-900 metrų yra troleibusų stotelė, o pats miesto centras nutolęs maždaug apie 14km. Jeigu esate su kalnu lagaminų, galite važiuoti taksi, kuris jums kainuos apie 20 eurų. Miesto centre taip pat važinėja tramvajus ir autobusai.

Ko paskanauti?

Sarajevas turi daugybę restoranų, kavinių, kepyklų, arbatinių ir, žinoma, kaip didžiausias šalies miestas, turi ir gatvėje pardavinėjamo maisto. Savo gastronominę kelionę pradėkite su tradicine Bosnijos kava, kurią visuomet gausite su cukraus kubeliais ir šaltu vandeniu. Kad ir kokia skani bebūtų kava, negerkite jos godžiai, gerkite iš lėto, o prieš tai pamaišykite ją, įdėkite kubelį cukraus ir dar kartą išmaišykite. Pagrindinis patiekalas, kuriuo garsėja šalis, tai – pyragai. Tai pyragai įdaryti sūriu, mėsa, špinatais arba bulvėmis, o jums panorėjus gali būti netgi ir visi ingredientai! Turistų pamėgtas restoranas Sarajeve Ćevapdžinica Željo, sklando kalbos, kad būtent čia skaniausios ćevapčići dešrelės.

Ką pamatyti?

Puiki galimybė pamatyti miestą vienu žvilgsniu – Avaz bokštas, ypač besileidžiant saulei atsiskleidžia viso miesto grožis. Sarajeve vyrauja osmanų architektūra, kuri įdomi savo islamiškais ornamentais. Gazi – Husrev mečetė – tai dar vienas objektas prisidedantis prie miesto istorijos bei kultūros vystymosi. Žadą atims Kovači memorialinės kapinės apsuptos tyla ir miesto kraštovaizdžiu.

Ką nuveikti?

Kad pajustumėte ne tik miesto, bet ir šalies istorijos keliamą jaudulį, apsilankykite istoriniame muziejuje Gallery 11/07/95 – emocionalus pasivaikščiojimas po šalies praeitį. Mieste visi atsipalaiduoja jau nuo ketvirtadienio ir linksmybes tęsia iki pat šeštadienio. Populiari vieta šėlionėms miesto centre – City Pub, iki paryčių skamba džiazo, bliuzo ir roko muzika. Tiesa, nepramiegokite rytų ir pasivaikščiokite po Vrelo Bosne parką, kurio vaizdai ir tyras oras suteiks energijos po vakarėlio.

Tiesioginių skrydžių į Sarajevą tvarkaraštis

Žemiau pateikti tiesioginiai maršrutai, kuriais vykdomi skrydžiai į/iš Sarajevo. Paspauskite ant tinkamo maršruto kad pamatyti visų tiesioginių skrydžių laikus. Norėdami užsisakyti bilietus į norimą reisą, pasinaudokite paieškos forma viršuje.

Varšuva – Sarajevas
PirmadienisPr.AntradienisAn.TrečiadienisTr.KetvirtadienisKt.PenktadienisPn.ŠeštadienisŠt.SekmadienisSk.
14:45-16:35
10:40-12:30
14:45-16:35
10:40-12:30
10:40-12:30
PirmadienisPr.14:45-16:35
AntradienisAn.
TrečiadienisTr.10:40-12:30
KetvirtadienisKt.14:45-16:35
PenktadienisPn.10:40-12:30
ŠeštadienisŠt.10:40-12:30
SekmadienisSk.

Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Sarajevą

Klauskite, komentuokite, dalinkitės

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

8:00-17:00 — Šiokiadieniais
0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti