paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
4,02/5 (balsų: 132)

Bilietai skrydžiams į Australiją nuo 674,12 €

Australija
Geriausi pasiūlymai į Australijos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Australiją (AUS)

Australija – unikaliu gamtos grožiu besididžiuojanti valstybė. Keliautojus nebesugrįžti į realybę vilioja kerintys paplūdimiai, bekraštės savanos ir dykros, įspūdingas Didysis barjerinis rifas, egzotiška flora ir fauna. Puikiai išvystyta susisiekimo sistema ir paslaugų sfera – dar kelios priežastys, dėl kurių skrydžiai į Australiją sudomina net išrankiausius turistus.

Pasiruošimas kelionei

Australijos turistams rekomenduojama stabligės, difterijos revakcinacija, sveikatos draudimas. Iš vyresnių nei 1 metų šalies svečių, keliavusių per geltonuoju drugiu infekuotas teritorijas, reikalaujamas šios ligos skiepo sertifikatas. Išimtis taikoma atvykusiems iš Galapagų salų ar Argentinos Misioneso provincijos.

Keliautojams iš Lietuvos reikalinga viza. Ją galite gauti per maždaug 2 mėnesius nuo paraiškos pateikimo.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Australija pasižymi tvarkingais keliais ir patogia viešojo transporto sistema. Po šį kraštą galite keliauti traukiniais, autobusais, vandens taksi. Jei planuojate naudotis didžiųjų miestų viešuoju transportu, įsigykite visos dienos bilietą – sutaupysite. Įsidėmėkite, kad esimas Australijoje vyksta kairiąja kelio puse.

Atsiskaitymui šalyje naudojamas Australijos doleris (AUD). Vienas doleris – tai maždaug 0,594 euro. Gyventi Australijoje gerokai brangiau nei Lietuvoje. Puodelį kapučino išgersite už maždaug 4 dolerius, nebrangiame restorane papietausite vidutiniškai už 18 dolerių. Pusantro litro vandens įsigysite už maždaug 2,50, kilogramą ryžių – 3, vištienos krūtinėlės – 11 dolerių. Kelionė viešuoju transportu kainuoja apie 4, kilometras taksi – maždaug 2,20 dolerio.

Papildoma informacija:

 • Australijos laikas skiriasi priklausomai nuo vietos. UTC intervalas – nuo +8 iki +11. Vasaros laikas įvedamas ne visur.
 • Australijoje lengvai susikalbėsite valstybine anglų kalba.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki Kanberos – apie 8550 kilometrų.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Iš Australijos verta atsigabenti vietos saldumynų, vytintos žuvies, ypatingosios užtepėlės Vegemite. Apie kelionę taip pat primins nuostabūs aborigenų meno dirbiniai, bumerangai, natūralių medžiagų papuošalai, aksesuarai iš krokodilo odos ar kengūrų kailiukų.

  Pigūs skrydžiai į Australiją verti kiekvieno lietuvaičio dėmesio. Tai – kelionė į visai kitokį pasaulio kraštą, kur galioja neįprasti gamtos dėsniai ir tradicijos. Australietiška egzotika ir geros apgyvendinimo sąlygos paliks smagių prisiminimų ir mažam, ir dideliam.

  Pigių kainų kalendoriuje į Australijos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti