Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius

Pigūs skrydžiai į Pertą

Atidaryti pigių kainų į Pertą kalendorių

Orai Perte

dabar
19°C
vėjas: šiaurės-vakarų, 2,2 m/s
drėgnumas: 84%
spaudimas: 1013 mm
gruodžio 19 d.
18°C
gruodžio 20 d.
17°C
gruodžio 21 d.
16°C

Pertas: staigmenų kupinas miestas atsiskyrėlis

Labiausiai tikėtinas vaizdas bekraštėje Australijos dykumoje – miražas. Tačiau Pertas žemyno keliautojams pateikia malonią staigmeną. Šis miestas nuo kitų nutolęs per tūkstančius kilometrų. Toks atstumas ir dykumos, upės apsuptis jam nekliudo nustebinti svečius modernumu, kultūriniu aktyvumu ir savitu grožiu.

Kaip keliauti?

Perte lėktuvus priima vienas oro uostas. Jis nuo miesto centro nutolęs apie 18 kilometrų. Šį atstumą galite lengvai įveikti autobusu. Pačiame mieste patogu keliauti ir tramvajumi, keltais, priemiestyje – traukiniais.

Ko paskanauti?

Perto virtuvių šefai kasdien sulaukia vis didesnių liaupsių. Šiame mieste juntama kitų kultūrų įtaka, tad galite paragauti ir Australijai būdingų, ir kitų šalių virtuvėms priklausančių patiekalų. Vienas specifinių žemyno valgių – morenginis Pavlovos desertas, kurį, pasak legendos, sukūrė Perto kulinaras. Tiesa, į jo recepto autorystę kėsinasi ir Naujosios Zelandijos gyventojai. Pertas didžiuojasi ir puikiais vynais, šviežių jūros gėrybių (ypatingai – sardinių) paruošimu. Taip pat paragauti vertėtų australietiškų patiekalų – dešrainio su kepsninėje kepta dešrele, lamingtonų – biskvitinio torto gabalėlių, mirkytų šokolade ir bastytų kokoso drožlėmis, Vegemite užtepėlės.

Ką pamatyti?

Įspūdingiausia miesto puošmena – didžiulis Karaliaus parkas. Įsikūręs pakraštyje, jis leidžia pamatyti ir Perto dangoraižių panoramą. Čia taip pat yra žavingas botanikos sodas, vieta iškyloms ir aktyviam laisvalaikiui. Pačiame mieste verta pamatyti senuosius vyriausybės rūmus, rotušę, puošnų teatro pastatą, monetų kalyklą–muziejų. Taip pat aplankykite Vakarų Australijos meno galeriją. Būtinai pasiklausykite Swan Bells varpų bokšto muzikos – tai vienas didžiausių muzikinių instrumentų visame pasaulyje.

Ką nuveikti?

Jei į Pertą vykstate pavasarį, pasigrožėkite nuostabiais laukinių gėlių laukais. Dienas leiskite galybėje puikių, baltu smėliu spindinčių miesto paplūdimių, o vakarą paskirkite saulėlydžio stebėjimui. Pertas yra tobula vieta vandens sporto mėgėjams – jie čia, nepaisydami atstumo, mielai atkeliauja iš įvairiausių pasaulio kampelių. Taip pat apsilankykite Vakarų Australijos akvariume, vynu besididžiuojančiame Swan slėnyje.

Vos už keliolikos kilometrų nuo miesto rasite nuostabią Rottnest salą, idealiai tinkamą nardymui ir saulės vonioms. Be to, čia gyvena žavingieji Vakarų Australijos žinduoliai – kvokos. Kerinti jų šypsena ilgai primins turiningą kelionę į atsiskyrusį, tačiau įdomų, savitą ir jaukų miestą.

Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Pertą

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

8:00-21:00 — Šiokiadieniais
11:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Dėmesio! Šiomis dienomis dirbame kitaip:

2017-12-25, pirmadienis: 0
2017-12-26, antradienis: 11:00-19:00
2017-12-31, sekmadienis: 11:00-17:00

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti