Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,80/5 (balsų: 5)

Pigūs skrydžiai į Adelaidę

Norėdami gauti visus skrydžių į Adelaidę pasiūlymus, paieškos formoje viršuje įveskite arba pasirinkite išvykimo miestą, nurodykite keleivių kiekį, skrydžių datas ir spauskite mygtuką „Rasti skrydžius“. Jeigu skrydžiai pagal pasirinktus parametrus yra, mes pateiksime visus variantus nuo pigiausio arba trumpiausio. Skrydžių į Adelaidę pasiūlymuose bus nurodytos kainos ir visos skrydžių detalės (išvykimo/atvykimo laikai, reisų numeriai, informacija apie bagažą, kainos taisyklės, išsipirkimo laikas).

Jeigu sistema nepateiks jokių variantų skrydžiams į Adelaidę, pabandykite pakeisti paieškos paramatrus (skrydžių datas, išvykimo ar atvykimo oro uostus) ir atlikite naują paiešką.

Orai Adelaide

dabar
14°C
vėjas: šiaurės-vakarų, 0,3 m/s
drėgnumas: 99%
spaudimas: 1005 mm
gruodžio 16 d.
15°C
gruodžio 17 d.
17°C
gruodžio 18 d.
17°C

Adelaidė: stereotipus laužanti gražuolė

Išgirdus žodį didmiestis, paprastai iškyla nesuskaičiuojamų dangoraižių, dūmais apsigaubusių kaminų, bekraščių plačių kelių ir jais laigančių prabangių mašinų vaizdinys. Būtent jį be jokių pastangų į šipulius sudaužo Adelaidė. Šiame Pietų Australijos mieste tikrai rasite ir dangoraižių, ir technologijų plėtros. Tačiau juos akimirksniu užgoš galybė kultūrinių, sporto renginių, sodri parkų žaluma ir nepaprasta, dideliems miestams nebūdinga ramybė.

Kaip keliauti?

Penktas pagal užimtumą šalyje, Adelaidės tarptautinis oro uostas – patogiausia atvykimo vieta keliaujantiems į šį miestą. Nuo čia iki centro tereikia nuvažiuoti 7 kilometrus. Tai galite padaryti įsėdę į taksi, maršrutinį ar miesto transporto sistemai priklausantį autobusą, nuomotą automobilį. Adelaidės grindiniu taip pat rieda tramvajus, o priemiesčius sujungia traukiniai.

Ko paskanauti?

Adelaidėje galite paragauti visai Pietų Australijai būdingų produktų ir valgių. Daugiausiai išlošti galite nukeliavę į centrinį miesto turgų. Milžiniškoje erdvėje sustatyta galybė geriausiais vaisiais, daržovėmis nukrautų prekystalių. Be to, čia įsikūrę keli puikūs restoranai. Adelaidė tikrai palepins gardžiais naminiais sūriais, duona, iš pomidorų pagaminta želė, alyvuogėmis. Paskanauti verta Fruchocs – šokoladu aplietų džiovintų vaisių, spurgų, įdarytų džemu ir kremu, Pie Floater – lęšių sriubos, kurioje įkurdinamas mėsos pyragėlis su pomidorų padažu. Prie visko verta derinti nuostabų Adelaidės vynuogynų vyną.

Ką pamatyti?

Adelaidės, seno uostamiesčio, šlovę galite įsivaizduoti vaikštinėdami po senąjį kvartalą. Kelių šimtmečių amžiaus pastatai, jūreivystės muziejus ir aludės neabejotinai atskleis senąją miesto dvasią. Viktorijos laikų statinius, parlamentą, įspūdingą biblioteką ir autentiškus kolonijinius Ayers namus rasite Šiaurinėje terasoje. Pažinti kultūrą padės ir kiti muziejai. Miestas didžiuojasi svarbiais Pietų Australijos istorijos, meno eksponatais.

Ką nuveikti?

Nusprendę patinginiauti, įsikurkite viename iš puikių Adelaidės paplūdimių, pasivaikščiokite po nepaprasto grožio parkus, botanikos sodą. Adelaidė taip pat didžiuojasi jaukių akmeninių namų apsuptais kalnais. Paskirkite kelias dienas apylinkėse esančiai Kengūrų salai, įspūdingiems vynuogynams, vynų degustacijai, koalų, valabių apkabinimams draustiniuose ir parkuose.

Mieste visus metus vyksta įvairūs festivaliai, sporto, kultūros renginiai. Jie sutraukia tūkstančius Formulės–1, muzikos, teatro gerbėjų. Dalyvaudami juose, neabejotinai pajusite, kad miesto grožis ir vidinė šiluma skleidžiasi ne tik iš puošnių statinių, bet ir pačių žmonių.

Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Adelaidę

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

8:00-21:00 — Šiokiadieniais
11:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Dėmesio! Šiomis dienomis dirbame kitaip:

2018-12-24, pirmadienis: 0
2018-12-25, antradienis: 11:00-19:00
2018-12-26, trečiadienis: 11:00-19:00
2019-01-01, antradienis: 0

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti