paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
4,00/5 (balsų: 268)

Bilietai skrydžiams į Airiją nuo 44,45 €

Airija
Geriausi pasiūlymai į Airijos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Airiją (IE)

Airija – šalis, besididžiuojanti keltų kultūra, kvapą gniaužiančiais skardžiais, jaukiais kaimeliais ir puikiais barais. Valstybė pasauliui padovanojo legendinę grupę „U2“, tamsų porterio alų, gardžią kavos rūšį ir viskį. Greiti ir pigūs skrydžiai į Airiją – tai šauni galimybė pažinti lietuvių jau pamėgtą salą ir pasisemti saują airiškos sėkmės.

Pasiruošimas kelionei

Keliaujant į Airiją skiepai nėra privalomi. Vis dėlto pasiskiepyti verta, jei tuo metu šalyje fiksuojama kurios nors ligos epidemija. Jei laukiniai gyvūnai – jūsų kelionės plano dalis, apsvarstykite galimybę pasiskiepyti nuo pasiutligės. Taip pat rekomenduojama apsisaugoti nuo difterijos, stabligės.

Tikėtina, kad Airijoje kultūrinio šoko nepatirsite. Jei norite geriau pasiruošti kelionei, susižymėkite norimas aplankyti vietas, papildomai pasidomėkite keltų, vikingų kultūra, išmokite kelis airiškus žodžius.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Verta žinoti, kad Airijoje transporto priemonių eismas vyksta kairiąja kelio puse. Skirtingus šalies kraštelius jungia traukiniai, autobusai. Didžiuosiuose miestuose taip pat rieda specialūs lengvieji traukiniai, metro. Keliauti galite ir nuomotu automobiliu, taksi.

Atsiskaityti už prekes ir paslaugas galite eurais. Tai – oficiali valiuta. Pragyvenimo išlaidos Airijoje – aukštesnės nei Lietuvoje. Pietūs nebrangiame restorane kainuoja apie 15, kava – apie 3 eurus. Už pusantro litro vandens butelį prekybos centre airiai moka apie 1,30, 10 kiaušinių – 2,50, o kilogramą vištienos krūtinėlės – iki 9 eurų. Kelionė miesto viešuoju transportu kainuoja apie 2,55, o kilometras taksi – maždaug 1,30.

Papildoma informacija:

 • Airija priklauso kitai laiko juostai, nei Lietuva – UTC. Šiltuoju metų laiku įvedamas vasaros laikas: UTC + 1.
 • Airijoje laisvai susikalbėsite angliškai. Šalyje taip pat vartojama airių kalba.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki Airijos sostinės Dublino – 2690 kilometrų.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Airiją primena puikūs alkoholiniai gėrimai: porteris ir viskis. Taip pat nudžiuginti artimuosius galite parvežę nepaprastai šiltų vilnos gaminių: drabužių, apklotų, namų avalynės. Verta įsigyti ir puikių keramikos dirbinių, rankų darbo prausimosi ir skutimosi reikmenų, papuošalų, dekoruotų keltiškais motyvais.

  Tokie gaminiai puikiai tinka artimųjų palepinimui ir sau patiems apie smagią kelionę priminti. Jaukūs miesteliai, išsaugotos kultūros tradicijos ir draugiški žmonės – taip pat vertingi suvenyrai, kuriuos verta išsaugoti atmintyje.

  Pigių kainų kalendoriuje į Airijos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti