paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,11/5 (balsų: 19)

Pigūs skrydžiai į Korką

Norėdami gauti visus skrydžių į Korką pasiūlymus, paieškos formoje viršuje įveskite arba pasirinkite išvykimo miestą, nurodykite keleivių kiekį, skrydžių datas ir spauskite mygtuką „Rasti skrydžius“. Jeigu skrydžiai pagal pasirinktus parametrus yra, mes pateiksime visus variantus nuo pigiausio arba trumpiausio. Skrydžių į Korką pasiūlymuose bus nurodytos kainos ir visos skrydžių detalės (išvykimo/atvykimo laikai, reisų numeriai, informacija apie bagažą, kainos taisyklės, išsipirkimo laikas).

Jeigu sistema nepateiks jokių variantų skrydžiams į Korką, pabandykite pakeisti paieškos paramatrus (skrydžių datas, išvykimo ar atvykimo oro uostus) ir atlikite naują paiešką.

Orai Korke

dabar
7°C
vėjas: , 1,4 m/s
drėgnumas: 74%
spaudimas: 1036 mm
sausio 20 d.
6°C
sausio 21 d.
4°C
sausio 22 d.
3°C

Maistą dievinantis Korkas

Nors Korkas nėra Airijos sostinė, tačiau patys airiai nevengia šitaip jo pavadinti, nes čia jaunatviškas, liberalus ir kosmopolitiškas miestas. Gyventojai išdidžiai ir nuoširdžiai pasveikina atvykėlius, nes turi ką papasakoti ir parodyti ir be čia jau kultūros dalimi tapusių muzikos festivalių ir Šventojo Patriko tilto. Pigūs skrydžiai į Korką nutupdys jus į 2005 – ųjų Europos kultūros sostinę.

Kaip keliauti?

Korko oro uostas yra pietuose ir nuo centro nutolęs 8 kilometrus, tai arčiausiai centro įkurtas oro uostas. Šalia įėjimo įrengtos taksi stovėjimo aikštelės, iki centro nuvažiuosite maždaug už 20 eurų, tačiau taksi vairuotojai mielai derasi dėl kainos.

Ko paskanauti?

Korkas – airiškos virtuvės sostinė, todėl verčiau ilgiau pamiegokite ir praleiskite pusryčius, nes vietos prireiks tikrai ne vienam patiekalui. Airių labai mėgstamas patiekalas vadinamasis Crubeens. Tai yra virta ir apskrudinta kiaulės koja, kurią patiekia su kopūstais. Sakoma, kad airiai valgo visas kiaulienos dalis, išskyrus knyslę, todėl čia netgi pusryčiai gaminami iš kraujinių kiaulienos dešrų ir keptos šoninės. Drisheen patiekalas pareikalaus susikaupimo ir drąsos, nes pagrindinis ingredientas - avies, karvės arba kiaulės kraujas. Iš tiesų, šokiruojantys, tačiau neapsakomo skonio patiekalai. Vertinantiems kokybiškus stipriuosius gėrimus tiesiog būtina išmėginti airiško viskio skonį, o airiška kava puikiai tiks norintiems susišildyti.

Ką pamatyti?

Gan neįprasta lankytina vieta yra Korko sviesto muziejus. Įdomu tai, kad Airijos sėkmės istorija prasidėjo būtent nuo sviesto. Kvapą atimantis reginys – banginių pasiplaukiojimas Vakarų Korke, o ne ką mažiau populiari vieta – Blarney pilis. Čia jūs galėsite pabučiuoti Blarney akmenį. Kiek keistoka, tačiau tikima, kad tuomet būsite apdovanoti iškalba.

Ką nuveikti?

Po šitiek aplankytų objektų ir išragautų patiekalų tikriausiai, kad ištrokšite, todėl linksmybių mėgėjus džiugins nesuskaičiuojama galybė barų ir klubų, nuo pačių seniausių iki naujausių. Korkas taip pat garsėja ir savo puikiai išvystytu žemės ūkiu, todėl apsilankykite turgeliuose, kuriuose ūkininkai prekiauja kokybiška mėsa, žuvimi ir pieno produktais. Korke žmonės labai paslaugūs ir linkę bendrauti, todėl viešnagė Airijoje dar ilgai išliks atmintyje.

Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Korką

Klauskite, komentuokite, dalinkitės

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

9:00-19:00 — Šiokiadieniais
0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti