paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius

Virgin Atlantic

Apie kompaniją
Tiesioginių skrydžių tvarkaraščiai
Geriausi pasiūlymaiGeriausi pasiūlymai

Apie kompaniją

Virgin Atlantic – tai Didžiojoje Britanijoje 1984-aisiais įkurta skrydžių kompanija, kurios tikslas – skraidinti keleivius už mažą kainą, tačiau užtikrinti puikią paslaugų kokybę. Šių oro linijų prekinis ženklas – garsioji Didžiosios Britanijos kompanijų grupė Virgin Group, valdoma vieno garsiausių .
Beveik 6 milijonai keleivių – tiek žmonių praėjusiais metais rinkosi Virgin Atlantic. Kompanijai priklauso 39 lėktuvai – skirtingi Airbus bei Boeing modeliai. Kompanija rūpinasi aplinkos apsauga – nuo 2006-ųjų nutarta, jog dėl dujų, spartinančių šiltnamio efektą, išsiskyrimo reiktų sumažinti flotilės lėktuvų svorį bei degalų sąnaudas. Kompanija sėkmingai įvykdė šį planą ir toliau siekia prisidėti prie į aplinką išsiskiriančių teršalų mažinimo.

Virgin Atlantic kontaktai

Kilus klausimams:

 • Dėl skrydžių rezervacijos galite skambinti (visą parą) tel. Nr.: 0344 209 7777;
 • Dėl skrydžių informacijos: 0344 209 7770;

Bagažo apribojimai

Rankinis bagažas

Virgin Atlantic rankinis klientų bagažas skirstomas pagal skrydžio klasę:

 • Ekonominės klasės keleiviams leidžiama turėti 1 bagažo vienetą, kurio svoris neviršytų 10 kg;
 • Premium Economy klasės keleiviams leidžiama turėti 1 bagažo vienetą, kurio svoris neviršytų 10 kg;
 • Upper Class keleiviams leidžiama turėti 1 bagažo vienetą, kurio svoris neviršytų 12 kg;
 • Rankinis bagažas vaikams priklauso nuo jų amžiaus. Vaikams iki 2 metų leidžiamas 1 bagažo vienetas iki 6 kg, o vaikams nuo 2 metų – 1 bagažo vienetas iki 10 kg;
 • Skrydžių klubo Gold narystę turintiems keleiviams leidžiama pasiimti 1 bagažo vienetą, kurio svoris neviršytų 12 kg.

Svarbūs bagažo išmatavimai – jie negali viršyti 23 x 36 x 56 cm.

Registruojamas bagažas

Registruotas bagažas skirstomas pagal skrydžio klasę ir maršrutą:

 • Ekonominės klasės keleiviams leidžiama pasiimti 1 bagažo vienetą, kurio svoris neviršytų 23 kg, o išmatavimai būtų ne didesni nei 90 x 75 x 43cm. Skrendantiems iš Didžiosios Britanijos, JAV ar Kanados į Indiją, iš JAV į Pietų Afriką bei Lagos leidžiama turėti 2 bagažo vienetus;
 • Premium Economy klasės keleiviams leidžiama pasiimti 2 bagažo vienetus, kurių kiekvieno svoris neviršytų 23 kg, o išmatavimai būtų ne didesni nei 90 x 75 x 43cm. Skrendantiems iš Didžiosios Britanijos, Kanados ar JAV į Indiją,  leidžiama turėti 3 bagažo vienetus;
 • Upper Class keleiviams leidžiama pasiimti 3 bagažo vienetus, kurių kiekvieno svoris neviršytų 32 kg, o išmatavimai būtų ne didesni nei 90 x 75 x 43cm.

Tai įdomu

 • 1984-aisiais įkurtos oro linijos iš pradžių buvo vadinamos British Atlantic Airways. Buvo numatyta, jog kompanijos lėktuvai skraidys tarp Londono ir Folklando salų. Šis laikotarpis truko neilgai – jau tais pačiais metais kompanija pradėjo vykdyti skrydžius kaip Virgin Atlantic.
 • Šios oro linijų kompanijos lėktuvai išsiskiria iš kitų dizainu – dažnai ant jų galima pastebėti Scarlet Lady pinup stiliaus mergina – tokie piešiniai buvo ypač populiarūs Antrojo Pasaulinio karo metu.


Tiesioginių aviakompanijos Virgin Atlantic skrydžių tvarkaraščiai

Paspauskite ant miesto, pažymėto mėlynai, kad pamatyti skrydžių tvarkaraščius į pasirinktą miestą iš pagrindinio aviakompanijos Virgin Atlantic oro uosto (Londonas).

Geriausi bilietų pasiūlymai

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti