paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius

Norwegian

Apie kompaniją
Tiesioginių skrydžių tvarkaraščiai
Geriausi pasiūlymaiGeriausi pasiūlymai

Apie kompaniją

Norwegian Air Shuttle ASA arba tiesiog Norwegian – tai trečia pagal dydį žemų kainų skrydžių bendrovė Europoje ir antra pagal dydį Skandinavijoje. Pagal keleivių skaičių ši kompanija užima 9 vietą Europoje. Ši 1993-aisiais įkurta bendrovė siūlo skristi į 132 pasaulio kampelius.
Kompanijai priklauso 115 lėktuvų, tarp kurių yra ir vienais pažangiausių laikomi Boeing 737s Dreamliner bei Boeing 787 Dreamliner. Pastarieji modeliai laikomi vienais saugiausių lėktuvų pasaulyje, todėl Norwegian neveltui pasitiki šiais gamintojais.

Norwegian Air Shuttle kontaktai

Kilus klausimams dėl skrydžio ar kitų bendrovės teikiamų paslaugų, galite:

  • Skambinti klientų aptarnavimo telefonu (visą parą, 7 dienas per savaitę): +44 (0)330 828 0854.

Bagažo apribojimai

Rankinis bagažas

Norwegian rankinis klientų bagažas skirstomas pagal skrydžio klasę:

  • LowFare, LowFare+ ir Premium keleiviams leidžiama su savimi turėti 1 bagažo vienetą, kurio išmatavimai nebūtų didesni nei 55x40x23 cm., o svoris neturėtų viršyti 10 kg.
  • LowFare, LowFare+ ir Premium keleiviams leidžiama su savimi turėti vieną papildomą mažą rankinę ar krepšį, kurio išmatavimai neturėtų būti didesni nei 25x33x20 cm.
  • Flex ir PremiumFlex keleiviams leidžiama su savimi turėti 1 bagažo vienetą, kurio išmatavimai neturėtų būti didesni nei 55x40x23 cm., o svoris neturėtų viršyti 15 kg.
  • Flex ir PremiumFlex keleiviams leidžiama su savimi turėti vieną papildomą mažą rankinę ar krepšį, kurio išmatavimai neturėtų būti didesni nei 25x33x20 cm.

Registruojamas bagažas

Norwegian registruojamas klientų bagažas skirstomas pagal skrydžio klasę ir trukmę:

  • LowFare trumpųjų skrydžių keleiviams nenumatomi registruojami bagažo vienetai. LowFare+ keleiviams leidžiama su savimi turėti 1 bagažo vienetą, kurio svoris neviršytų 20 kg. Flex keleiviams leidžiama su savimi turėti 2 bagažo vienetus, kurių kiekvieno svoris neviršytų 20 kg.
  • LowFare tarptautinių ilgųjų skrydžių keleiviams nenumatomi registruojami bagažo vienetai. LowFare+ keleiviams leidžiama su savimi turėti 1 bagažo vienetą, kurio svoris neviršytų 20 kg. Flex, Premium ir PremiumFlex keleiviams leidžiama su savimi turėti 2 bagažo vienetus, kurių kiekvieno svoris neviršytų 20 kg.

Tai įdomu

  • Norwegian oro linijų kompanija yra gausiai apdovanota. Paskutinysis įvertinimas – už nuopelnus Europos žemų kainų skrydžių kompanijų kategorijoje.
  • Kai kuriuose lėktuvuose kompanija leidžia naudotis nemokamu bevieliu interneto ryšiu.
  • Ilguosius maršrutus kompanija vykdo nuo 2013-ųjų gegužės.


Tiesioginių aviakompanijos Norwegian skrydžių tvarkaraščiai

Paspauskite ant dominančio miesto (pažymėti mėlynais taškais) ir sistema pateiks skrydžių tvarkaraščius į tą miestą iš Vilniaus, Kauno, Palangos, Rygos ar Varšuvos.

Geriausi bilietų pasiūlymai

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti