paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius

Air Tahiti Nui

Apie kompaniją
Tiesioginių skrydžių tvarkaraščiai
Geriausi pasiūlymaiGeriausi pasiūlymai

Apie kompaniją

1996 m. Taičio saloje buvo įkurta Air Tahiti Nui (TN) avialinijų kompanija, kuri iki šiandien keleivius iš įvairių pasaulių kampelių skraidina pažinti nuostabių salų pasaulį. Erdvūs, modernūs ir tylūs Airbus A340-300 lėktuvai iš Taičio keleivius tiesiogiai skraidina keturiomis kryptimis: į Paryžių, Los Andželą, Oklandą ir Tokiją. Sudarius sutartis ir bendradarbiaujant su kitomis avialinijų kompanijomis, Air Tahiti Nui (TN) į netiesioginių skrydžių maršrutų tinklą dar įtraukė 46 didžiuosius miestus pasaulyje, įskaitant Sidnėjų ir Niujorką. Kasmet apie 400 tūkst. keleivių skraido Air Tahiti Nui (TN) kompanijos oro linijomis.

Kaip susisiekti?

Kilus klausimams dėl skrydžio ar kitų bendrovės teikiamų paslaugų, galite:

Bagažo apribojimai

Rankinis bagažas

  • Keleiviai gali turėti 1 vienetą rankinio bagažo, kuris sveria ne daugiau nei 10 kg, o rankinio bagažo matmenys neviršija 115 cm (ilgis + plotis + aukštis)
  • Papildomai ir nemokamai su savimi keleiviai gali pasiimti kelis asmeninius daiktus: nešiojamą kompiuterį, kamerą, rankinuką (jų svoris negali viršyti 3 kg).

Registruojamas bagažas

Air Tahiti Nui (TN) avialinijų kompanijos registruoto bagažo apribojimai skirstomi pagal skrydžio klasę:

  • Moana ekonominės klasės keleiviai – 1 vienetą registruoto bagažo, kurio maksimalus svoris gali būti 23 kg. Reikalaujami bagažo matmenys 158 cm (ilgis + plotis + aukštis).
  • Poerava verslo klasės keleiviai – 2 vienetai registruoto bagažo, kurio kiekvienas bagažo vienetas negali viršyti 32 kg svorio. Reikalaujami bagažo matmenys 158 cm.

Tai įdomu

  • 2018-2019 m. Air Tahiti Nui (TN) avialinijų kompanijos flotilę turėtų papildyti dar vienas lėktuvas Boeing 787-9.
  • Statistika rodo, kad Air Tahiti Nui (TN) avialinijų kompanija skrydžius vykdo itin punktualiai – net 85 % skrydžių įvykdomi pagal tvarkaraštį ir nevėluoja.
  • Air Tahiti Nui (TN) oro bendrovė daro viską, kad atvykę keleiviai pasijustų ypatingai: pasitinka su gėlių girliandomis, maloniomis šypsenomis. Net Air Tahiti Nui (TN) lėktuvų uodegą puošia tradicinis baltas Taičio gėlės žiedas.

Oro linijų bendrovės Air Tahiti Nui įvertinimas

Punktualumas

-
Jūsų vertinimas:

Aptarnavimas lėktuve

-
Jūsų vertinimas:

Lėktuvai

-
Jūsų vertinimas:

Klauskite, komentuokite, dalinkitėsTiesioginių aviakompanijos Air Tahiti Nui skrydžių tvarkaraščiai

Paspauskite ant miesto, pažymėto mėlynai, kad pamatyti skrydžių tvarkaraščius į pasirinktą miestą iš pagrindinio aviakompanijos Air Tahiti Nui oro uosto (Papeetė).

Geriausi bilietų pasiūlymai

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti