Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius

Drezdenas – Miunchenas, lėktuvų bilietai

Bilietų paiešką maršrutu Drezdenas - Miunchenas galite atlikti pasinaudoję paieškos forma viršuje. Jeigu sistema nepateiks jokių skrydžių iš Drezdeno į Miuncheną variantų, pabandykite atlikti paiešką kitomis datomis, iš kito oro uosto, arba į kitą artimiausią Miuncheno miestui didesnį oro uostą.

Tiesioginių skrydžių Drezdenas — Miunchenas tvarkaraštis

Pateikiame tiesioginių skrydžių iš Drezdeno į Miuncheną tvarkaraštį. Bilietus į šiuos reisus galite įsigyti pasinaudoję mūsų aviabilietų paieškos ir rezervavimo forma viršuje.

Išskleisti tiesioginių skrydžių Drezdenas — Miunchenas tvarkaraštį
savaitės diena išskridimas atskridimas aviakompanija skrydžio numeris Trukmė lėktuvas
Pirmadienis
06:1007:05AirBalticBT LH2131 55 min.  
09:4510:40LufthansaLH 2123 55 min.Airbus A319  
13:5014:45AirBalticBT LH2125 55 min.  
Antradienis
06:1507:10AirBalticBT LH2131 55 min.  
09:4510:40LufthansaLH 2123 55 min.  
16:5017:45AirBaltic
Lufthansa
BT LH2127
LH 2127
55 min.Airbus A319  
20:1521:10AirBalticBT LH2129 55 min.  
Trečiadienis
06:1507:10AirBalticBT LH2131 55 min.  
09:1510:10AirBalticBT LH2123 55 min.  
09:4510:40LufthansaLH 2123 55 min.Airbus A319  
12:5013:45AirBalticBT LH2125 55 min.  
16:5017:45LufthansaLH 2127 55 min.Airbus A319  
20:1521:10AirBalticBT LH2129 55 min.  
Ketvirtadienis
16:5017:45LufthansaLH 2127 55 min.Airbus A319  
Penktadienis
06:1007:05AirBaltic
TAP Air
BT LH2131
TP 7835
55 min.  
09:4510:40AirBaltic
TAP Air
BT LH2123
TP 7831
55 min.  
12:5013:45AirBalticBT LH2125 55 min.  
16:5017:45LufthansaLH 2127 55 min.  
20:2021:15LufthansaLH 2129 55 min.  
Šeštadienis
06:1007:05LufthansaLH 2131 55 min.Airbus A320-100/200  
09:4510:40LufthansaLH 2123 55 min.Airbus A320-100/200  
12:5013:45AirBalticBT LH2125 55 min.  
13:5014:45LufthansaLH 2125 55 min.Airbus A319  
Sekmadienis
09:4510:40AirBaltic
TAP Air
BT LH2123
TP 7831
55 min.  
13:5014:45AirBalticBT LH2125 55 min.  
17:1018:05AirBalticBT LH2127 55 min.  
20:2021:15AirBalticBT LH2129 55 min.  

Pirmadienis

Skrydis BT LH2131: 06:10 – 07:05 ( 55 min.)
Skrydis LH 2123: 09:45 – 10:40 ( 55 min.)
Skrydis BT LH2125: 13:50 – 14:45 ( 55 min.)

Antradienis

Skrydis BT LH2131: 06:15 – 07:10 ( 55 min.)
Skrydis LH 2123: 09:45 – 10:40 ( 55 min.)
Skrydis BT LH2127 / LH 2127: 16:50 – 17:45 ( 55 min.)
Skrydis BT LH2129: 20:15 – 21:10 ( 55 min.)

Trečiadienis

Skrydis BT LH2131: 06:15 – 07:10 ( 55 min.)
Skrydis BT LH2123: 09:15 – 10:10 ( 55 min.)
Skrydis LH 2123: 09:45 – 10:40 ( 55 min.)
Skrydis BT LH2125: 12:50 – 13:45 ( 55 min.)
Skrydis LH 2127: 16:50 – 17:45 ( 55 min.)
Skrydis BT LH2129: 20:15 – 21:10 ( 55 min.)

Ketvirtadienis

Skrydis LH 2127: 16:50 – 17:45 ( 55 min.)

Penktadienis

Skrydis BT LH2131 / TP 7835: 06:10 – 07:05 ( 55 min.)
Skrydis BT LH2123 / TP 7831: 09:45 – 10:40 ( 55 min.)
Skrydis BT LH2125: 12:50 – 13:45 ( 55 min.)
Skrydis LH 2127: 16:50 – 17:45 ( 55 min.)
Skrydis LH 2129: 20:20 – 21:15 ( 55 min.)

Šeštadienis

Skrydis LH 2131: 06:10 – 07:05 ( 55 min.)
Skrydis LH 2123: 09:45 – 10:40 ( 55 min.)
Skrydis BT LH2125: 12:50 – 13:45 ( 55 min.)
Skrydis LH 2125: 13:50 – 14:45 ( 55 min.)

Sekmadienis

Skrydis BT LH2123 / TP 7831: 09:45 – 10:40 ( 55 min.)
Skrydis BT LH2125: 13:50 – 14:45 ( 55 min.)
Skrydis BT LH2127: 17:10 – 18:05 ( 55 min.)
Skrydis BT LH2129: 20:20 – 21:15 ( 55 min.)

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

8:00-21:00 — Šiokiadieniais
11:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti