paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius

Ciurichas – Miunchenas, lėktuvų bilietai

Bilietų paiešką maršrutu Ciurichas - Miunchenas galite atlikti pasinaudoję paieškos forma viršuje. Jeigu sistema nepateiks jokių skrydžių iš Ciuricho į Miuncheną variantų, pabandykite atlikti paiešką kitomis datomis, iš kito oro uosto, arba į kitą artimiausią Miuncheno miestui didesnį oro uostą.

Tiesioginių skrydžių Ciurichas — Miunchenas tvarkaraštis

Pateikiame tiesioginių skrydžių iš Ciuricho į Miuncheną tvarkaraštį. Bilietus į šiuos reisus galite įsigyti pasinaudoję mūsų aviabilietų paieškos ir rezervavimo forma viršuje.

Išskleisti tiesioginių skrydžių Ciurichas — Miunchenas tvarkaraštį
savaitės diena išskridimas atskridimas aviakompanija skrydžio numeris Trukmė lėktuvas
Pirmadienis
07:1508:15SwissLX 11001 val.  
09:2010:10AirBalticBT LH2367 50 min.  
13:0513:55AirBaltic
Lufthasa CityLine
BT LH2369
CL 2369
50 min.  
17:2018:15HELVETIC A 55 min.  
17:3518:25AirBalticBT LH2373 50 min.  
19:2020:20SwissLX 11101 val.  
19:3520:25Lufthasa CityLineCL 2373 50 min.  
Antradienis
07:1508:15SwissLX 11001 val.  
13:0513:55AirBaltic
Lufthasa CityLine
BT LH2369
CL 2369
50 min.  
13:3514:30LufthansaLH 2369 55 min.Airbus A319  
17:3018:25SwissLX 1110 55 min.  
Trečiadienis
07:1508:15HELVETIC A1 val.  
13:0513:55AirBaltic
Lufthasa CityLine
BT LH2369
CL 2369
50 min.  
Ketvirtadienis
07:1508:15SwissLX 11001 val.  
17:3518:25AirBalticBT LH2373 50 min.  
Penktadienis
07:1508:15SwissLX 11001 val.  
09:2010:10AirBaltic
Lufthasa CityLine
BT LH2367
CL 2367
50 min.  
13:0513:55AirBaltic
Lufthasa CityLine
BT LH2369
CL 2369
50 min.  
17:2018:15Swiss
Swiss
LX 1110
LX 5789
55 min.  
19:3520:25AirBalticBT LH2373 50 min.  
Šeštadienis
07:1508:15SwissLX 11001 val.  
13:3014:20AirBalticBT LH2369 50 min.  
Sekmadienis
07:1508:15SwissLX 11001 val.  
13:3514:30LufthansaLH 2369 55 min.Airbus A319  
14:1515:05AirBalticBT LH2369 50 min.  
17:5018:45SwissLX 1110 55 min.  

Pirmadienis

Skrydis LX 1100: 07:15 – 08:15 (1 val.)
Skrydis BT LH2367: 09:20 – 10:10 ( 50 min.)
Skrydis BT LH2369 / CL 2369: 13:05 – 13:55 ( 50 min.)
Skrydis HELVETIC A: 17:20 – 18:15 ( 55 min.)
Skrydis BT LH2373: 17:35 – 18:25 ( 50 min.)
Skrydis LX 1110: 19:20 – 20:20 (1 val.)
Skrydis CL 2373: 19:35 – 20:25 ( 50 min.)

Antradienis

Skrydis LX 1100: 07:15 – 08:15 (1 val.)
Skrydis BT LH2369 / CL 2369: 13:05 – 13:55 ( 50 min.)
Skrydis LH 2369: 13:35 – 14:30 ( 55 min.)
Skrydis LX 1110: 17:30 – 18:25 ( 55 min.)

Trečiadienis

Skrydis HELVETIC A: 07:15 – 08:15 (1 val.)
Skrydis BT LH2369 / CL 2369: 13:05 – 13:55 ( 50 min.)

Ketvirtadienis

Skrydis LX 1100: 07:15 – 08:15 (1 val.)
Skrydis BT LH2373: 17:35 – 18:25 ( 50 min.)

Penktadienis

Skrydis LX 1100: 07:15 – 08:15 (1 val.)
Skrydis BT LH2367 / CL 2367: 09:20 – 10:10 ( 50 min.)
Skrydis BT LH2369 / CL 2369: 13:05 – 13:55 ( 50 min.)
Skrydis LX 1110 / LX 5789: 17:20 – 18:15 ( 55 min.)
Skrydis BT LH2373: 19:35 – 20:25 ( 50 min.)

Šeštadienis

Skrydis LX 1100: 07:15 – 08:15 (1 val.)
Skrydis BT LH2369: 13:30 – 14:20 ( 50 min.)

Sekmadienis

Skrydis LX 1100: 07:15 – 08:15 (1 val.)
Skrydis LH 2369: 13:35 – 14:30 ( 55 min.)
Skrydis BT LH2369: 14:15 – 15:05 ( 50 min.)
Skrydis LX 1110: 17:50 – 18:45 ( 55 min.)

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

9:00-19:00 — Šiokiadieniais
18:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti