Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius

Helsinkis – Berlynas, lėktuvų bilietai

Bilietų paiešką maršrutu Helsinkis - Berlynas galite atlikti pasinaudoję paieškos forma viršuje. Jeigu sistema nepateiks jokių skrydžių iš Helsinkio į Berlyną variantų, pabandykite atlikti paiešką kitomis datomis, iš kito oro uosto, arba į kitą artimiausią Berlyno miestui didesnį oro uostą.

Tiesioginių skrydžių Helsinkis — Berlynas tvarkaraštis

Pateikiame tiesioginių skrydžių iš Helsinkio į Berlyną tvarkaraštį. Bilietus į šiuos reisus galite įsigyti pasinaudoję mūsų aviabilietų paieškos ir rezervavimo forma viršuje.

Išskleisti tiesioginių skrydžių Helsinkis — Berlynas tvarkaraštį
savaitės diena išskridimas atskridimas aviakompanija skrydžio numeris Trukmė lėktuvas
Pirmadienis
06:5507:55Air BerlinAB 80712 val.Airbus A320-100/200  
07:4508:40FinnairAY 14311 val. 55 min.  
11:3012:25FinnairAY 14331 val. 55 min.  
12:1513:10Air BerlinAB 80731 val. 55 min.  
15:0516:00Air BerlinAB 80751 val. 55 min.  
16:0016:55FinnairAY 14371 val. 55 min.  
17:0018:00FinnairAY 14352 val.  
19:5020:45Air BerlinAB 80771 val. 55 min.  
Antradienis
06:5507:55Air BerlinAB 80712 val.  
07:4508:40FinnairAY 14311 val. 55 min.  
11:3012:25FinnairAY 14331 val. 55 min.  
12:1513:10Air BerlinAB 80731 val. 55 min.Airbus A320-100/200  
15:0516:00Air BerlinAB 80751 val. 55 min.Airbus A320-100/200  
16:0016:55FinnairAY 14371 val. 55 min.  
17:0017:55FinnairAY 9171 val. 55 min.  
17:0018:00FinnairAY 14352 val.Airbus A321 (sharklets)  
19:5020:45Air BerlinAB 80771 val. 55 min.Airbus A320-100/200  
Trečiadienis
06:5507:55Air BerlinAB 80712 val.Airbus A320-100/200  
07:4508:40FinnairAY 14311 val. 55 min.  
07:5008:45FinnairAY 9111 val. 55 min.  
11:3012:25Finnair
Finnair
AY 1433
AY 913
1 val. 55 min.  
12:1513:10Air BerlinAB 80731 val. 55 min.Airbus A320-100/200  
15:0516:00Air BerlinAB 80751 val. 55 min.  
16:0016:55FinnairAY 14371 val. 55 min.  
17:0018:00FinnairAY 14352 val.Airbus A321-100/200  
19:5020:45Air BerlinAB 80771 val. 55 min.Airbus A320-100/200  
Ketvirtadienis
06:5507:55Air BerlinAB 80712 val.Airbus A320-100/200  
07:4508:40FinnairAY 14311 val. 55 min.  
11:3012:25FinnairAY 14331 val. 55 min.  
12:1513:10Air BerlinAB 80731 val. 55 min.Airbus A320-100/200  
15:1016:05Air BerlinAB 80751 val. 55 min.  
16:0016:55FinnairAY 14371 val. 55 min.  
17:0017:55FinnairAY 9171 val. 55 min.  
17:0018:00FinnairAY 14352 val.  
19:5020:45Air BerlinAB 80771 val. 55 min.Airbus A320-100/200  
Penktadienis
06:5507:55Air BerlinAB 80712 val.  
07:4508:40FinnairAY 14311 val. 55 min.  
07:5008:45FinnairAY 9111 val. 55 min.  
11:3012:25Finnair
Finnair
AY 1433
AY 913
1 val. 55 min.Airbus A319  
12:1513:10Air BerlinAB 80731 val. 55 min.Airbus A320-100/200  
15:0516:00Air BerlinAB 80751 val. 55 min.Airbus A320-100/200  
16:0016:55FinnairAY 14371 val. 55 min.Airbus A319  
17:0018:00FinnairAY 14352 val.  
19:5020:45Air BerlinAB 80771 val. 55 min.Airbus A320-100/200  
Šeštadienis
06:5507:55Air BerlinAB 80712 val.Airbus A320-100/200  
07:4508:40FinnairAY 14311 val. 55 min.  
11:3012:25FinnairAY 14331 val. 55 min.  
12:1513:10Air BerlinAB 80731 val. 55 min.  
16:0016:55FinnairAY 14371 val. 55 min.Airbus A319  
17:0017:55FinnairAY 9171 val. 55 min.  
17:0018:00FinnairAY 14352 val.Airbus A321-100/200  
19:5020:45Air BerlinAB 80771 val. 55 min.  
Sekmadienis
06:5507:55Air BerlinAB 80712 val.  
07:4508:40FinnairAY 14311 val. 55 min.  
07:5008:45FinnairAY 9111 val. 55 min.Airbus A320-100/200  
11:3012:25FinnairAY 14331 val. 55 min.  
12:1513:10Air BerlinAB 80731 val. 55 min.Airbus A320-100/200  
16:0016:55FinnairAY 14371 val. 55 min.  
16:1017:05Air BerlinAB 80791 val. 55 min.Airbus A320-100/200  
16:2017:10Air BerlinAB 80751 val. 50 min.  
17:0018:00FinnairAY 14352 val.  
19:5020:45Air BerlinAB 80771 val. 55 min.  

Pirmadienis

Skrydis AB 8071: 06:55 – 07:55 (2 val.)
Skrydis AY 1431: 07:45 – 08:40 (1 val. 55 min.)
Skrydis AY 1433: 11:30 – 12:25 (1 val. 55 min.)
Skrydis AB 8073: 12:15 – 13:10 (1 val. 55 min.)
Skrydis AB 8075: 15:05 – 16:00 (1 val. 55 min.)
Skrydis AY 1437: 16:00 – 16:55 (1 val. 55 min.)
Skrydis AY 1435: 17:00 – 18:00 (2 val.)
Skrydis AB 8077: 19:50 – 20:45 (1 val. 55 min.)

Antradienis

Skrydis AB 8071: 06:55 – 07:55 (2 val.)
Skrydis AY 1431: 07:45 – 08:40 (1 val. 55 min.)
Skrydis AY 1433: 11:30 – 12:25 (1 val. 55 min.)
Skrydis AB 8073: 12:15 – 13:10 (1 val. 55 min.)
Skrydis AB 8075: 15:05 – 16:00 (1 val. 55 min.)
Skrydis AY 1437: 16:00 – 16:55 (1 val. 55 min.)
Skrydis AY 917: 17:00 – 17:55 (1 val. 55 min.)
Skrydis AY 1435: 17:00 – 18:00 (2 val.)
Skrydis AB 8077: 19:50 – 20:45 (1 val. 55 min.)

Trečiadienis

Skrydis AB 8071: 06:55 – 07:55 (2 val.)
Skrydis AY 1431: 07:45 – 08:40 (1 val. 55 min.)
Skrydis AY 911: 07:50 – 08:45 (1 val. 55 min.)
Skrydis AY 1433 / AY 913: 11:30 – 12:25 (1 val. 55 min.)
Skrydis AB 8073: 12:15 – 13:10 (1 val. 55 min.)
Skrydis AB 8075: 15:05 – 16:00 (1 val. 55 min.)
Skrydis AY 1437: 16:00 – 16:55 (1 val. 55 min.)
Skrydis AY 1435: 17:00 – 18:00 (2 val.)
Skrydis AB 8077: 19:50 – 20:45 (1 val. 55 min.)

Ketvirtadienis

Skrydis AB 8071: 06:55 – 07:55 (2 val.)
Skrydis AY 1431: 07:45 – 08:40 (1 val. 55 min.)
Skrydis AY 1433: 11:30 – 12:25 (1 val. 55 min.)
Skrydis AB 8073: 12:15 – 13:10 (1 val. 55 min.)
Skrydis AB 8075: 15:10 – 16:05 (1 val. 55 min.)
Skrydis AY 1437: 16:00 – 16:55 (1 val. 55 min.)
Skrydis AY 917: 17:00 – 17:55 (1 val. 55 min.)
Skrydis AY 1435: 17:00 – 18:00 (2 val.)
Skrydis AB 8077: 19:50 – 20:45 (1 val. 55 min.)

Penktadienis

Skrydis AB 8071: 06:55 – 07:55 (2 val.)
Skrydis AY 1431: 07:45 – 08:40 (1 val. 55 min.)
Skrydis AY 911: 07:50 – 08:45 (1 val. 55 min.)
Skrydis AY 1433 / AY 913: 11:30 – 12:25 (1 val. 55 min.)
Skrydis AB 8073: 12:15 – 13:10 (1 val. 55 min.)
Skrydis AB 8075: 15:05 – 16:00 (1 val. 55 min.)
Skrydis AY 1437: 16:00 – 16:55 (1 val. 55 min.)
Skrydis AY 1435: 17:00 – 18:00 (2 val.)
Skrydis AB 8077: 19:50 – 20:45 (1 val. 55 min.)

Šeštadienis

Skrydis AB 8071: 06:55 – 07:55 (2 val.)
Skrydis AY 1431: 07:45 – 08:40 (1 val. 55 min.)
Skrydis AY 1433: 11:30 – 12:25 (1 val. 55 min.)
Skrydis AB 8073: 12:15 – 13:10 (1 val. 55 min.)
Skrydis AY 1437: 16:00 – 16:55 (1 val. 55 min.)
Skrydis AY 917: 17:00 – 17:55 (1 val. 55 min.)
Skrydis AY 1435: 17:00 – 18:00 (2 val.)
Skrydis AB 8077: 19:50 – 20:45 (1 val. 55 min.)

Sekmadienis

Skrydis AB 8071: 06:55 – 07:55 (2 val.)
Skrydis AY 1431: 07:45 – 08:40 (1 val. 55 min.)
Skrydis AY 911: 07:50 – 08:45 (1 val. 55 min.)
Skrydis AY 1433: 11:30 – 12:25 (1 val. 55 min.)
Skrydis AB 8073: 12:15 – 13:10 (1 val. 55 min.)
Skrydis AY 1437: 16:00 – 16:55 (1 val. 55 min.)
Skrydis AB 8079: 16:10 – 17:05 (1 val. 55 min.)
Skrydis AB 8075: 16:20 – 17:10 (1 val. 50 min.)
Skrydis AY 1435: 17:00 – 18:00 (2 val.)
Skrydis AB 8077: 19:50 – 20:45 (1 val. 55 min.)

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

8:00-21:00 — Šiokiadieniais
11:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti