paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,06/5 (balsų: 88)

Pigūs skrydžiai į Hošiminą

Norėdami gauti visus skrydžių į Hošiminą pasiūlymus, paieškos formoje viršuje įveskite arba pasirinkite išvykimo miestą, nurodykite keleivių kiekį, skrydžių datas ir spauskite mygtuką „Rasti skrydžius“. Jeigu skrydžiai pagal pasirinktus parametrus yra, mes pateiksime visus variantus nuo pigiausio arba trumpiausio. Skrydžių į Hošiminą pasiūlymuose bus nurodytos kainos ir visos skrydžių detalės (išvykimo/atvykimo laikai, reisų numeriai, informacija apie bagažą, kainos taisyklės, išsipirkimo laikas).

Jeigu sistema nepateiks jokių variantų skrydžiams į Hošiminą, pabandykite pakeisti paieškos paramatrus (skrydžių datas, išvykimo ar atvykimo oro uostus) ir atlikite naują paiešką.

Hošiminas: pagodomis mojantis Vietnamo pasididžiavimas

Hošiminas dažnai pavadinamas Tolimųjų Rytų perlu. Tai – dinamiškas, modernus miestas, tačiau išsaugojęs ir skaudžius likimo įspaudus. Daugybė religinių statinių, pasakiška panorama, gomurį kutenantis maistas paverčia kelionę po šį Vietnamo uostą egzotiška, jaukia ir įdomia.

Kaip keliauti?

Tarptautinis Tan Son Nhat oro uostas nuo miesto centro nutolęs apie 6 km. Atstumą galite įveikti autobusu arba taksi. Pačiame Hošimine patogu keliauti ir pėsčiomis, ir dviračiais, taksi, autobusais. Taip pat mieste galite samdyti privatų vairuotoją.

Ko paskanauti?

Tikros miesto virtuvės įžymybės vilioja kvapais iš tolo: jomis galite pasigardžiuoti tiesiog gatvėje. Hošiminas pelnė išalkusiųjų pripažinimą dėl nuostabaus pho – lakštinių sriubos. Taip pat dėmesio vertas čia ruošiamas kiaulienos vyniotinis, vietnamietiški įdaryti blyneliai ban xeo, ryžių tešlos pyragėliai su mėsa ir grybais banh cuon. Žinoma, ragauti galite ir egzotiškų Vietnamo gardumynų – ančių embrionų, skrudintos gyvatės, gyvačių vyno.

Atsigaivinimui rinkitės šviežią pilstomą alų: bia hoi. Jį galite derinti su įmantriu vietnamietišku užkandžiu – jūros moliuskais oc.

Ką pamatyti?

Jei norite pamatyti miesto grožybes it ant delno, kilkite į itin modernų pastatą: Bitexco finansų bokštą. Nusileidę žemyn, traukite pažinti istorijos, kuria Hošiminas tikrai gali didžiuotis. Karo liekanų, Vietnamo istorijos muziejai, elegantiški Vienybės rūmai tam tiks tobulai.

Dėmesio taip pat verti Operos namai, miesto halė, Centrinio pašto pastatas. Vis dėlto didžiausią įspūdį Hošimine palieka religinės paskirties statiniai: įmantrioji Notr Damo katedra, seniausia miesto pagoda Quan Am, Centrinė mečetė, legenda papuošta Thien Hau pagoda.

Ką nuveikti?

Vietnamiečiai, kaip ir kitų Azijos šalių gyventojai, tiesiog pamišę dėl karaokės. Tokiame didžiuliame mieste kaip Hošiminas vietų balso stygų lavinimui tikrai nepritrūksite – dainuoti galėsite kad ir visą naktį. Balso prireiks ir didžiuosiuose miesto turguose: Ben Thanh ir Binh Tay. Čia derėtis – privaloma.

Hošimino apylinkes galite apkeliauti neįprastu būdu – dalyvaudami motociklų ir motorolerių ture. Galybę įspūdžių taip pat paliks kelionė valtimis ar plaustais Mekongo upės delta. Dar viena neįprasta pramoga – ekskursija po požeminius Ku Či tunelius. Veiklos bei įspūdžių šiame mieste tikrai netrūks, tad pasiruoškite vietos ir fotoaparatuose, ir širdyse.

Skrydžių į Hošiminą statistika

 • Pigiausi bilietai buvo rasti už:
  • iš Rygos: 150,53 €
  • iš Vilniaus: 103,90 €
  • iš Palangos: 368,40 €
 • Brangiausi bilietai buvo nupirkti už:
  • iš Vilniaus: 1 518,07 €
  • iš Rygos: 926,88 €
 • Mūsų klientai skrydžiams į Hošiminą dažniausiai rinkosi:
  • Aeroflot (SU), 15%
  • Etihad Airways (EY), 13%
  • Vietnam Airlines (VN), 11%
  • Finnair (AY), 9%
  • Ukraine International Airlines (PS), 9%
  • Kitos aviakompanijos: 43%
 • Trumpiausia skrydžiuo trukmė:
  • iš Vilniaus: 22 val. 30 min.

Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Hošiminą

Klauskite, komentuokite, dalinkitės

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

13:00-19:00 — Šiokiadieniais
13:00-17:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti