paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
4,12/5 (balsų: 103)

Bilietai skrydžiams į Vietnamą nuo 735,89 €

Vietnamas
Geriausi pasiūlymai į Vietnamo miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Vietnamą (VNM)

Akimirkai atitolkime nuo Europos, pasinerkime į mums visiškai skirtingą ir nepažįstamą pasaulį. Tiesą sakant, nei viena fotografijų knyga ar vadovėlis neperteikia spalvingosios Vietnamo gamtos, gaivaus tropikų miškų oro bei skaidraus it stiklas jūros vandens. Skrydžiai į Vietnamą suteikia galimybę nerti stačia galva į naujoves ir nepatirtus nuotykius. Pabuvojus Raudonojo drakono namuose norėsis sugrįžti pasisvečiuoti ir vėl. Chao, Vietname!

Pasiruošimas kelionei

Norintiems keliauti į šią šalį reikalinga viza. Vizos gavimas gali užtrukti, todėl nepasilikite paskutinėms dienoms.

Keliaujate į Aziją, joje gausu mums nepažįstamų vabzdžių, kurie nešioja infekcijas. Rekomenduojama pasiskiepyti nuo: hepatitų A ir B, vidurių šiltinės, geltonojo drugio, difterijos, stabligės ir poliomielito. Nepamirškite laikytis higienos – dažnai plaukite rankas, naudokite dezinfekcines priemones.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Populiaru keliauti rikšomis – tai triratė transporto priemonė, kurioje priekyje sėdite jūs, o už jūsų vairuotojas. Originaliais vietnamietiškais laiveliais įveiksite vandenį, o susipažinti su Vietnamo gentimis keliaukite visureigiu kartu su gidu, kuris mokėtų vietinę kalbą.

Šalies piniginis vienetas – dongas. Akimirkai galite pasijusti milijonieriumi, nes 1 euras lygus 20 tūkstančių Vietnamo dongų. Tiesa, gyventojai priima ir eurus. Vietiniai maloniai jus supažindins su tradicine virtuve. Paskanauti gatvėse prekiaujamų vietnamietiškų patiekalų galite vos už 1,20 euro. Žinoma, vietose, kur tikimasi turistų, pietūs brangesni – apie 9 eurus. Vietnamiečiai kavos mėgėjai, o jos paragausite už maždaug 1,50 euro. Parduotuvėje pusantro litro vandens kaina – apie 0,50 euro, vištiena – apie 3,40, ryžiai – apie 0,70, apelsinai – 1,80, bananai – 0,80.

Papildoma informacija:

 • Vietnamas yra GTM +7 laiko zonoje, todėl jausite 4 valandų laiko skirtumą.
 • Vietnamo sostinė Hanojus. Nuo Vilniaus iki Hanojaus apie 7518 kilometrų.
 • Nacionalinė kalba – vietnamiečių, turistinėse vietose susikalbėsite ir angliškai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Grįžę po kelionės, be abejonės, norėsite parodyti kokioje autentiškoje kultūroje buvote. Paruoškite vietnamietišką patiekalą su parvežtais natūraliais prieskoniais. Jeigu įmanoma, gaminkite gamtoje, nes juk savo pirmąją sriubą Pho ragavote būtent gatvėje. Draugai pajus naujus skonio horizontus. Beje, prieš tai vertėtų kiekvienam padovanoti kūgio formos vietnamiečio skrybėlę, ji tokia egzotiška! Žinoma, artimuosius taip pat nustebins ir turgeliuose pirkti rankdarbiai, keramikos dirbiniai bei sidabro papuošalai.

  Pigių kainų kalendoriuje į Vietnamo miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti