Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius

Viena – Budapeštas, lėktuvų bilietai

Bilietų paiešką maršrutu Viena - Budapeštas galite atlikti pasinaudoję paieškos forma viršuje. Jeigu sistema nepateiks jokių skrydžių iš Vienos į Budapeštą variantų, pabandykite atlikti paiešką kitomis datomis, iš kito oro uosto, arba į kitą artimiausią Budapešto miestui didesnį oro uostą.

Tiesioginių skrydžių Viena — Budapeštas tvarkaraštis

Pateikiame tiesioginių skrydžių iš Vienos į Budapeštą tvarkaraštį. Bilietus į šiuos reisus galite įsigyti pasinaudoję mūsų aviabilietų paieškos ir rezervavimo forma viršuje.

Išskleisti tiesioginių skrydžių Viena — Budapeštas tvarkaraštį
savaitės diena išskridimas atskridimas aviakompanija skrydžio numeris Trukmė lėktuvas
Pirmadienis
06:4007:30Austrian AirlinesOS 715 50 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
09:5010:40AirBaltic
Austrian Airlines
BT OS713
OS 713
50 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
17:2018:05Austrian AirlinesOS 721 45 min.Embraer 195  
21:2522:10AirBaltic
Austrian Airlines
BT OS717
OS 717
45 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
Antradienis
06:4007:30Austrian AirlinesOS 715 50 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
09:5010:40AirBaltic
Austrian Airlines
BT OS713
OS 713
50 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
17:2018:05Austrian AirlinesOS 721 45 min.Embraer 195  
21:2522:15Austrian AirlinesOS 717 50 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
Trečiadienis
06:4007:30Austrian AirlinesOS 715 50 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
10:0010:50Austrian AirlinesOS 713 50 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
17:2018:05Austrian AirlinesOS 721 45 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
21:2522:10AirBalticBT OS717 45 min.  
21:2522:15Austrian AirlinesOS 717 50 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
Ketvirtadienis
09:5010:40AirBalticBT OS713 50 min.  
10:0010:50Austrian AirlinesOS 713 50 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
17:2018:05Austrian AirlinesOS 721 45 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
21:2522:15Austrian AirlinesOS 717 50 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
21:2522:10AirBalticBT OS717 45 min.  
Penktadienis
06:4007:30Austrian AirlinesOS 715 50 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
10:0010:50Austrian AirlinesOS 713 50 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
17:2018:05Austrian AirlinesOS 721 45 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
21:2522:15AirBalticBT OS717 50 min.  
21:2522:10Austrian AirlinesOS 717 45 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
Šeštadienis
06:4007:30Austrian AirlinesOS 715 50 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
10:0010:50AirBaltic
Austrian Airlines
BT OS713
OS 713
50 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
17:2018:05Austrian AirlinesOS 721 45 min.Embraer 195  
21:2522:15Austrian AirlinesOS 717 50 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
Sekmadienis
09:5010:40Austrian AirlinesOS 713 50 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
17:2018:05Austrian AirlinesOS 721 45 min.Embraer 195  
21:2522:15Austrian AirlinesOS 717 50 min.Embraer 195  
21:2522:10AirBalticBT OS717 45 min.  

Pirmadienis

Skrydis OS 715: 06:40 – 07:30 ( 50 min.)
Skrydis BT OS713 / OS 713: 09:50 – 10:40 ( 50 min.)
Skrydis OS 721: 17:20 – 18:05 ( 45 min.)
Skrydis BT OS717 / OS 717: 21:25 – 22:10 ( 45 min.)

Antradienis

Skrydis OS 715: 06:40 – 07:30 ( 50 min.)
Skrydis BT OS713 / OS 713: 09:50 – 10:40 ( 50 min.)
Skrydis OS 721: 17:20 – 18:05 ( 45 min.)
Skrydis OS 717: 21:25 – 22:15 ( 50 min.)

Trečiadienis

Skrydis OS 715: 06:40 – 07:30 ( 50 min.)
Skrydis OS 713: 10:00 – 10:50 ( 50 min.)
Skrydis OS 721: 17:20 – 18:05 ( 45 min.)
Skrydis BT OS717: 21:25 – 22:10 ( 45 min.)
Skrydis OS 717: 21:25 – 22:15 ( 50 min.)

Ketvirtadienis

Skrydis BT OS713: 09:50 – 10:40 ( 50 min.)
Skrydis OS 713: 10:00 – 10:50 ( 50 min.)
Skrydis OS 721: 17:20 – 18:05 ( 45 min.)
Skrydis OS 717: 21:25 – 22:15 ( 50 min.)
Skrydis BT OS717: 21:25 – 22:10 ( 45 min.)

Penktadienis

Skrydis OS 715: 06:40 – 07:30 ( 50 min.)
Skrydis OS 713: 10:00 – 10:50 ( 50 min.)
Skrydis OS 721: 17:20 – 18:05 ( 45 min.)
Skrydis BT OS717: 21:25 – 22:15 ( 50 min.)
Skrydis OS 717: 21:25 – 22:10 ( 45 min.)

Šeštadienis

Skrydis OS 715: 06:40 – 07:30 ( 50 min.)
Skrydis BT OS713 / OS 713: 10:00 – 10:50 ( 50 min.)
Skrydis OS 721: 17:20 – 18:05 ( 45 min.)
Skrydis OS 717: 21:25 – 22:15 ( 50 min.)

Sekmadienis

Skrydis OS 713: 09:50 – 10:40 ( 50 min.)
Skrydis OS 721: 17:20 – 18:05 ( 45 min.)
Skrydis OS 717: 21:25 – 22:15 ( 50 min.)
Skrydis BT OS717: 21:25 – 22:10 ( 45 min.)

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

8:00-21:00 — Šiokiadieniais
11:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Dėmesio! Šiomis dienomis dirbame kitaip:

2018-11-01, ketvirtadienis: 11:00-19:00
2018-12-24, pirmadienis: 0
2018-12-25, antradienis: 11:00-19:00
2018-12-26, trečiadienis: 11:00-19:00
2019-01-01, antradienis: 0

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti