Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,89/5 (balsų: 57)

Kijevas – Budapeštas, lėktuvų bilietai nuo 45,86 €

Geriausi aviabilietų pasiūlymai iš Kijevo į Budapeštą

Kalendoriuje žemiau pateiktos pigiausios aviabilietų kainos eurais vienam asmeniui skrydžiams iš Kijevo į Budapeštą. Lėktuvo bilietų kainos maršrutu Kijevas – Budapeštas gali būti pasikeitusios, todėl atnaujinkite jas spausdami ant kainos.

Norėdami pamatyti visus skrydžių ir kainų variantus iš Ukrainos į Vengriją konkrečiai datai ar datoms, arba pamatyti pasiūlymų variantus keliems keleiviams, atlikite paiešką, naudodamiesi paieškos forma viršuje.

Atidaryti pigių kainų kalendorių

Tiesioginių skrydžių Kijevas — Budapeštas tvarkaraštis

Pateikiame tiesioginių skrydžių iš Kijevo į Budapeštą tvarkaraštį. Bilietus į šiuos reisus galite įsigyti pasinaudoję mūsų aviabilietų paieškos ir rezervavimo forma viršuje.

Išskleisti tiesioginių skrydžių Kijevas — Budapeštas tvarkaraštį
savaitės diena išskridimas atskridimas aviakompanija skrydžio numeris Trukmė lėktuvas
Pirmadienis
09:2510:10Ukraine International AirlinesPS 8131 val. 45 min.Boeing 737-800  
13:1013:55WizzairW6 24741 val. 45 min.  
Antradienis
09:2510:10Ukraine International AirlinesPS 8131 val. 45 min.Boeing 737-800  
Trečiadienis
09:2510:10Ukraine International AirlinesPS 8131 val. 45 min.Boeing 737-800  
13:1013:55WizzairW6 24741 val. 45 min.  
Ketvirtadienis
09:2510:10Ukraine International AirlinesPS 8131 val. 45 min.Boeing 737-800  
13:1013:55WizzairW6 24741 val. 45 min.  
Penktadienis
09:2510:10Ukraine International AirlinesPS 8131 val. 45 min.Boeing 737-800  
10:2011:00WizzairW6 24741 val. 40 min.  
Šeštadienis
09:2510:10Ukraine International AirlinesPS 8131 val. 45 min.Boeing 737-800  
Sekmadienis
10:2011:00WizzairW6 24741 val. 40 min.  
14:1014:55Ukraine International AirlinesPS 8131 val. 45 min.Boeing 737-800  

Pirmadienis

Skrydis PS 813: 09:25 – 10:10 (1 val. 45 min.)
Skrydis W6 2474: 13:10 – 13:55 (1 val. 45 min.)

Antradienis

Skrydis PS 813: 09:25 – 10:10 (1 val. 45 min.)

Trečiadienis

Skrydis PS 813: 09:25 – 10:10 (1 val. 45 min.)
Skrydis W6 2474: 13:10 – 13:55 (1 val. 45 min.)

Ketvirtadienis

Skrydis PS 813: 09:25 – 10:10 (1 val. 45 min.)
Skrydis W6 2474: 13:10 – 13:55 (1 val. 45 min.)

Penktadienis

Skrydis PS 813: 09:25 – 10:10 (1 val. 45 min.)
Skrydis W6 2474: 10:20 – 11:00 (1 val. 40 min.)

Šeštadienis

Skrydis PS 813: 09:25 – 10:10 (1 val. 45 min.)

Sekmadienis

Skrydis W6 2474: 10:20 – 11:00 (1 val. 40 min.)
Skrydis PS 813: 14:10 – 14:55 (1 val. 45 min.)

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

8:00-21:00 — Šiokiadieniais
11:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti