Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius

Bukareštas – Budapeštas, lėktuvų bilietai

Bilietų paiešką maršrutu Bukareštas - Budapeštas galite atlikti pasinaudoję paieškos forma viršuje. Jeigu sistema nepateiks jokių skrydžių iš Bukarešto į Budapeštą variantų, pabandykite atlikti paiešką kitomis datomis, iš kito oro uosto, arba į kitą artimiausią Budapešto miestui didesnį oro uostą.

Tiesioginių skrydžių Bukareštas — Budapeštas tvarkaraštis

Pateikiame tiesioginių skrydžių iš Bukarešto į Budapeštą tvarkaraštį. Bilietus į šiuos reisus galite įsigyti pasinaudoję mūsų aviabilietų paieškos ir rezervavimo forma viršuje.

Išskleisti tiesioginių skrydžių Bukareštas — Budapeštas tvarkaraštį
savaitės diena išskridimas atskridimas aviakompanija skrydžio numeris Trukmė lėktuvas
Pirmadienis
07:5508:20TaromRO 2311 val. 25 min.Airbus A318  
09:0509:30WizzairW6 24701 val. 25 min.  
18:3018:55TaromRO 2371 val. 25 min.Boeing 737-700 (winglets)  
Antradienis
07:5508:20TaromRO 2311 val. 25 min.Airbus A318  
18:3018:55TaromRO 2371 val. 25 min.Boeing 737-300  
Trečiadienis
07:5508:20TaromRO 2311 val. 25 min.Airbus A318  
09:0509:30WizzairW6 24701 val. 25 min.  
18:3018:55TaromRO 2371 val. 25 min.Boeing 737-700 (winglets)  
Ketvirtadienis
07:5508:20TaromRO 2311 val. 25 min.Airbus A318  
18:3018:55TaromRO 2371 val. 25 min.Boeing 737-300  
Penktadienis
07:5508:45TaromRO 2311 val. 50 min.ATR ATR 42-300 / 320  
09:0509:30WizzairW6 24701 val. 25 min.  
12:5513:45TaromRO 2331 val. 50 min.ATR ATR 72  
18:3018:55TaromRO 2371 val. 25 min.Boeing 737-700 (winglets)  
Šeštadienis
12:5513:45TaromRO 2331 val. 50 min.ATR ATR 72  
Sekmadienis
09:0509:30WizzairW6 24701 val. 25 min.  
13:2513:45TaromRO 2331 val. 20 min.Boeing 737-700 (winglets)  
17:5518:45TaromRO 2371 val. 50 min.ATR ATR 72  

Pirmadienis

Skrydis RO 231: 07:55 – 08:20 (1 val. 25 min.)
Skrydis W6 2470: 09:05 – 09:30 (1 val. 25 min.)
Skrydis RO 237: 18:30 – 18:55 (1 val. 25 min.)

Antradienis

Skrydis RO 231: 07:55 – 08:20 (1 val. 25 min.)
Skrydis RO 237: 18:30 – 18:55 (1 val. 25 min.)

Trečiadienis

Skrydis RO 231: 07:55 – 08:20 (1 val. 25 min.)
Skrydis W6 2470: 09:05 – 09:30 (1 val. 25 min.)
Skrydis RO 237: 18:30 – 18:55 (1 val. 25 min.)

Ketvirtadienis

Skrydis RO 231: 07:55 – 08:20 (1 val. 25 min.)
Skrydis RO 237: 18:30 – 18:55 (1 val. 25 min.)

Penktadienis

Skrydis RO 231: 07:55 – 08:45 (1 val. 50 min.)
Skrydis W6 2470: 09:05 – 09:30 (1 val. 25 min.)
Skrydis RO 233: 12:55 – 13:45 (1 val. 50 min.)
Skrydis RO 237: 18:30 – 18:55 (1 val. 25 min.)

Šeštadienis

Skrydis RO 233: 12:55 – 13:45 (1 val. 50 min.)

Sekmadienis

Skrydis W6 2470: 09:05 – 09:30 (1 val. 25 min.)
Skrydis RO 233: 13:25 – 13:45 (1 val. 20 min.)
Skrydis RO 237: 17:55 – 18:45 (1 val. 50 min.)

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

8:00-21:00 — Šiokiadieniais
11:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Dėmesio! Šiomis dienomis dirbame kitaip:

2018-12-24, pirmadienis: 0
2018-12-25, antradienis: 11:00-19:00
2018-12-26, trečiadienis: 11:00-19:00
2019-01-01, antradienis: 0

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti