paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,71/5 (balsų: 17)

Bilietai skrydžiams į Venesuelą

Venesuela
Geriausi pasiūlymai į Venesuelos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Venesuelą (VE)

Venesuela – egzotiška ir labai patraukli Pietų Amerikos žemyne įsikūrusi šalis. Aukščiausi pasaulyje ir kvapą užgniaužiantys kriokliai, visus metus šviečianti ir maloniai šildanti saulė ir nuostabaus grožio smėlio paplūdimiai – tai tik maža dalelė, kuom jus sužavės ši šalis. Šis rojaus kampelis kuo toliau, tuo labiau mėgiamas turistų, taigi ir skrydžiai į Venesuelą vykdomi vis dažniau.

Pasiruošimas kelionei

Keliaujant į Venesuelą privalomų skiepų nėra, tačiau rekomenduojama skiepytis nuo geltonojo drugio. Taip pat šioje šalyje yra nemenka maliarijos rizika, taigi skiepai nuo jos irgi rekomenduotini, ypač jei ketinate vykti į džiungles. Minimi ir šie rizikos veiksniai: Hepatitas A, vidurių šiltinė, hepatitas B, o suaugusiems rekomenduojama pasirūpinti skiepais nuo difterijos bei stabligės.

Išankstinės vizos vykstant į Venesuelą nereikia, jums bus išduota laikina trijų mėnesių turistinė kortelę jau atvykus į šalį. O norint geriau pasiruošti kelionei rekomenduotina susipažinti su Venesuelos kultūra, papročiais ir įpročiais, kad išvengtumėt staigaus kultūrinio šoko. Taip pat susidėliokite aiškų norimą kelionės maršrutą ir pasižymėkite visus, norimus aplankyti, objektus.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Venesueloje galima keliauti autobusais ir traukiniais. Taip pat labai išvystytos taksi paslaugos. Kelionės kainos tikrai nėra didelės, dėl to, kad kuras šioje šalyje – neįtikėtinai pigus. Aišku, visada yra galimybė išsinuomoti automobilį ir keliauti savarankiškai, tačiau šiuo atveju reiktų atminti, kad vairavimo kultūra čia toli gražu nepanaši į europietišką ir pačiam sėdėti už vairo Venesueloje gali būti kiek sudėtinga.

Piniginis Venesuelos vienetas yra bolivaras. Lyginant jį su euru, tai už vieną euro centą gali gauti 1000 bolivarų. Patarimas keliautojams – į šalį vežtis JAV dolerius ir jais atsiskaitinėti arba vietoje keisti į vietinę valiutą, nes tokiu atveju kursas yra daug palankesnis. Kainos Venesueloje yra labai nedidelės ir atvykę europiečiai ten sau gali leisti beveik viską.

Papildoma informacija:

 • Venesuela priklauso kitai laiko juostai, nei Lietuva – UTC – 4.
 • Valstybinė kalba yra ispanų. Kitomis kalbomis susikalbėti sunkiau, nors aptarnaujantis personalas šiek tiek šneka angliškai, bet į kelionę pravartu pasiimti ispanų kalbos žodynėlį.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Venesuelos sostinės Karakaso – 5690 kilometrų.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Visos Pietų Amerikos šalys garsėja lamų ir alpakų vilna ir gaminiais iš jų. Taip pat pončais ar neįprastais hamakais. Norint artimuosius nustebinti simbolinėmis lauktuvėmis – rinkitės mažyčius aksesuarus su Venesuelos kraštovaizdžio vaizdais, ypač kriokliais. Nepamirškite pasimėgauti ir parsivežti puikių šios šalies saldumynų ir įvairių pyragaičių, dar čia galite gauti labai aukštos kokybės kavos.

  Pigių kainų kalendoriuje į Venesuelos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti