4,33/5 (balsų: 6)

Spalvingoji Ukraina: nuo cerkvių iki prabangaus gyvenimo

Kijevas, Ukraina
nuo 14,39 €

Pigūs skrydžiai į Ukrainą vilioja tuos, kuriems jau atsibodo tradiciniai ir beveik visada turistų užplūdę miestai. Taip, Ukraina – ne visai klasikinė keliautojų kryptis, tačiau būtent todėl ją ir verta aplankyti. Daug finansų nereikalaujančios atostogos šiame mieste gali būti tikrai išskirtinės. Tad, ką vertėtų pamatyti ir aplankyti viešint Ukrainos sostinėje?

Panašūs, bet skirtingi

Gali atrodyti, kad Ukraina nuo Lietuvos mažai kuo skiriasi ir nieko išskirtinio nerastumėte, tačiau skirtumų, visgi, yra. Vien jau tai, kad Ukrainos sostinės gyventojų skaičius lygus visos Lietuvos gyventojų skaičiui.

Kijevas daugiau urbanistinis miestas, jame daug mažiau gamtos nei pas mus, tačiau žvilgsnį traukia žavingų nuo senų dienų išlikusi architektūra. Panašiai kaip ir Vilniuje, Kijevas pasižymi dideliu bažnyčių skaičiumi. Pigūs skrydžiai į Kijevą skatina pažinti spalvingą ir savotiškai kitokią Ukrainą.

Kontrastinga Ukrainos sostinė, arba ką joje pamatyti

Apie lankomus Kijevo objektus kalbą vertėtų pradėti nuo to, kad mieste galima pastebėti daug keistų kontrastų. Iš pirmo žvilgsnio Kijeve gyvena vidurinei klasei priskiriami gyventojai, o pragyvenimo lygis netgi žemesnis nei lietuvių. Tačiau tuo pačiu mieste gausu auksu puoštų cerkvių ir prabangių džipų. Tačiau be šių keistų ir dėmesį atkreipiančių kontrastingų detalių Kijevas iškart būtų kitoks. O ką dar vertėtų pamatyti ar nuveikti lankantis Ukrainos sostinėje? Pateikiame lankytinų vietų sąrašą trumpą sąrašą, kad rasti pigūs skrydžiai į Kijevą nebūtų beverčiai.

  • Mikrominiatūrų muziejus;
  • Žymioji ir Ukrainos karo paveikta Nepriklausomybės aikštė;
  • Taip pat dėmesio vertas karo muziejus;
  • Šv. Sofijos soboras;
  • Michailovskio vienuolynas;
  • Nacionalinis Černobylio muziejus;
  • Tautų draugystės arka;
  • Kijevo metro stotis.

Svarbi informacija keliaujantiems

Tiems, kurie susiruošė aplankyti Ukrainos sostinę Kijevą, vertėtų priminti, kad šioje šalyje anglų kalba nesusikalbėsite, tad rusų kalba yra tiesiog būtina. Taip pat akcentuojamas turėtų būti ypatingas atsargumas judriose gatvėse, nes ukrainiečiai kartais visiškai nesilaiko kelių eismo taisyklių. Jei nenorite keliauti per miestą pėsčiomis, patogiausias būdas ne automobilis, o metro. Patys ukrainiečiai draugiški ir iškilus bėdai visada nusiteikę padėti, kad nesivadovaukite pirmu susidariusi įspūdžiu.

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

10:00-19:00 — Šiokiadieniais
09:00-13:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti