Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,99/5 (balsų: 158)

Pigūs skrydžiai į Ašchabadą

Norėdami gauti visus skrydžių į Ašchabadą pasiūlymus, paieškos formoje viršuje įveskite arba pasirinkite išvykimo miestą, nurodykite keleivių kiekį, skrydžių datas ir spauskite mygtuką „Rasti skrydžius“. Jeigu skrydžiai pagal pasirinktus parametrus yra, mes pateiksime visus variantus nuo pigiausio arba trumpiausio. Skrydžių į Ašchabadą pasiūlymuose bus nurodytos kainos ir visos skrydžių detalės (išvykimo/atvykimo laikai, reisų numeriai, informacija apie bagažą, kainos taisyklės, išsipirkimo laikas).

Jeigu sistema nepateiks jokių variantų skrydžiams į Ašchabadą, pabandykite pakeisti paieškos paramatrus (skrydžių datas, išvykimo ar atvykimo oro uostus) ir atlikite naują paiešką.

Orai Ašchabade

dabar
14°C
vėjas: rytų, 0,3 m/s
drėgnumas: 83%
spaudimas: 1018 mm
kovo 24 d.
7°C
kovo 25 d.
1°C
kovo 26 d.
-2°C

Ašchabadas – egzotika Centrinėje Azijoje

1924-ieji – lemtingi metai Turkmėnistano istorijoje. Kaip tik tuo metu šalies sostine tapo didžiausias miestas – Ašchabadas. Pats miestas, įkurtas XIX a. pabaigoje, žymi ir istorinius, ir naujausius Turkmėnistano vystymosi etapus, tad smalsūs lankytojai čia tikrai atras ką pamatyti.

Kaip keliauti?

Kelių, geležinkelių, oro ir jūros uostų plėtra yra svarbi Turkmėnistano infrastruktūros dalis, todėl rūpinimasis jos būkle – nuolatinis. Kalbama, jog šioje šalyje kuro kainos iš tiesų yra nedidelės, tad jei jums patogiausia keliauti automobiliu – galite jį išsinuomoti ir leistis į kelionę po Ašchabadą ir jo apylinkes. Žinoma, čia esama ir viešojo transporto, kuriuo greitai pasieksite savo kelionės tikslą.

Ko paskanauti?

Turkmėnistano virtuvė itin artima kitų Centrinės Azijos tautų virtuvėms – uzbekų, tadžikų ir kitų. Populiarūs konditerijos gaminiai, makaronų patiekalai, mėsos, žuvies konservai, pieniški ir miltiniai patiekalai. Dažniausiai produktai apdorojami juos verdant bei kepant, taip pat populiaru maistą troškinti. Žinoma, neatsisakykite paragauti ir įvairiausių čia populiarių košių: ryžių, kviečių ir kitų grūdinių kultūrų. Suvartojama ypač daug pieno produktų: įprastinis karvės ar ožkos pienas, tačiau visiškai nestebina ir pasiūlymas atsigaivinti avių ar kupranugarių pienu. Šie gėrimai puikiai tinka karštoms vasaros dienos, kai itin pakyla oro temperatūra.

Ką pamatyti?

Jei trokštate bent akies krašteliu pamatyti autentišką Turkmėnistano istorijos dalį, būtinai apsilankykite Ašchabade įsikūrusiame Turkmėnistano kilimų muziejuje. Jame saugomi XVIII– XIX a. ir šiais laikais gaminti kilimai. Akivaizdu, jog kilimų gamyba šalyje klesti ne vieną amžių, o vienas svarbiausių pasididžiavimų – į Gineso rekordų knygą įtrauktas didžiausias rankų darbo kilimas visame pasaulyje. Dėmesio verti ir Nacionalinis istorijos bei dailės menų muziejai.

Ką nuveikti?

Tolkučka Bazar – šiuos du žodžius privalote žinoti, jei norite apsilankyti vienoje spalvingiausių Centrinės Azijos prekybos vietų. Čia akį traukia ne tik švieži vaisiai, daržovės, kitas maistas, bet ir ryškiausių spalvų kvapnūs prieskoniai, rankų darbo tradiciniais raštais išmarginti turkmėnų kilimai, tradicinės gėlėtos skaros ir kitos prekės. Šioje turgavietėje būtina apsilankyti ir apsipirkti, kad pajustumėte tikrą šioje šalyje vyraujančios kultūros dvasią.

Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Ašchabadą

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

8:00-21:00 — Šiokiadieniais
11:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti