paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,00/5 (balsų: 169)

Bilietai skrydžiams į Turkmenistaną

Turkmenistanas
Geriausi pasiūlymai į Turkmenistano miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Turkmėnistaną (TKM)

Turkmėnistanas – nepažintos Azijos paslapties šydą praskleidusi valstybė, kurios istorija mena seniausios laikus. Šalis, plytinti kartais žmogui atšiauriose dykumose, šalia tyvuliuojančios Kaspijos jūros ilgai buvo uždara. Atgavus nepriklausomybę ir išsilaisvinus iš Sovietų Sąjungos, ėmė populiarėti ir skrydžiai į Turkmėnistaną – vis daugiau turistų nori susipažinti su šiuo kraštu iš arčiau.

Pasiruošimas kelionei

Privalomųjų skiepijimosi reikalavimų keliautojams, vykstantiems į Turkmėnistaną, nėra. Patariama pasirūpinti tradicinėmis vakcinomis nuo hepatitų A ir B, stabligės, vidurių šiltinės, jei planuojate kontaktuoti su laukiniais gyvūnais, galite pasiskiepyti ir nuo pasiutligės.

Nepamirškite, jog važiuojant į Turkmėnistaną, būtina viza. Jai išduoti būtinas mažiausiai pusmetį galiojantis pasas, o jame – bent du laisvi puslapiai vizai įklijuoti. Viza kainuoja maždaug 140 eurų, dokumentas gaunamas maždaug per 10-15 darbo dienų.

Keliaudami į Turkmėnistaną, atkreipkite dėmesį, jog vykstate į vieną iš uždariausių pasaulio valstybių. Tad nenustebkite, jog kai kur eismas yra uždarytas ar jaučiatės stebimi milicininkų. Gatvėse laikomasi ypatingos švaros bei tvarkos – Turkmėnistane baudžiama ne tik už šiukšlinimą, bet ir rūkymą gatvėje ir net važiuojančiame automobilyje.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Tarp turistų populiaru išsinuomoti senovinius automobilius, menančius sovietinius laikus, pasisamdyti vairuotoją ir keliauti būtent tokiu būdu. Šalyje taip pat reguliariai važiuoja autobusai bei traukiniai. Vienas kilometras taksi kainuoja apie 0,52 Eur, o vienas litras benzino – 0,23 Eur.

Turkmėnistane galima atsiskaityti Turkmėnistano manatais. Vienas manatas vertas 0,27 Eur. Pragyvenimo lygis Turkmėnistane žemesnis nei Lietuvoje. Pusantro litro vandens galima įsigyti už maždaug 0,40 Eur, kilogramą jautienos – už 5,75 Eur, vištienos krūtinėlę – už 3,49 Eur. Nebrangiame Turkmėnistano restorane gardaus maisto paskanausite už maždaug 8,39 Eur.

Papildoma informacija:

 • Turkmėnistanas priklauso kitai laiko juostai, nei Lietuva – UTC +5. Vasaros laikas Turkmėnistane nenaudojamas.
 • Turkmėnistane laisvai susikalbėsite rusiškai, nors valstybine kalba laikoma turkmėnų.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki Turkmėnistano sostinės Ašchabado – 3107 kilometrai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Populiaru artimiesiems iš Turkmėnistano vežti įvairius džiovintus vaisius bei prieskonius, įvairius riešutus, taip pat kokybiškų audinių, stiklo ir keramikos dirbinių, tradicinės šalies atributikos.

  Pigių kainų kalendoriuje į Turkmenistano miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  9:00-19:00 — Šiokiadieniais
  0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti