paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,52/5 (balsų: 89)

Pigūs skrydžiai į Tunisą nuo 589,65 €

Atidaryti pigių kainų į Tunisą kalendorių

Orai Tunise

dabar
20°C
vėjas: šiaurės-rytų, 0,3 m/s
drėgnumas: 79%
spaudimas: 1013 mm
birželio 4 d.
25°C
birželio 5 d.
27°C
birželio 6 d.
25°C

Tunisas – lašas tūkstantmečio aliejaus

Tuniso sostinė Tunisas primena kvapnų eterinį aliejų, kuriame susipina geriausios kultūrų savybės. Miestą, kaip spėjama, įkūrė finikiečiai. Nuo tada prie jo prisilietė romėnai, arabai, prancūzai, krikščionybės ir islamo atstovai. Dėl jų įtakos sostinė žavi ne tik nuostabia gamta ir tobulu klimatu, bet ir įspūdinga architektūra.

Kaip keliauti?

Šalia Tuniso lėktuvus vilioja tarptautinis Kartaginos oro uostas. Jį nuo sostinės skiria 8 kilometrai. Tunisas pasiekiamas skirtingomis transporto priemonėmis: autobusais, taksi, nuomotais automobiliais. Patį miestą galite apžiūrėti keliaudami ir moderniu metro, tramvajais.

Ko paskanauti?

Tunisiečių virtuvėje taip pat juntami skirtingų kultūrų kvapai. Nors patiekalai labiau primena prancūziškus, esama ir arabiškų, afrikietiškų motyvų. Vietiniai ypač mėgsta šorbą – daržovių sriubą su veršiena, įvairias piurė. Daugybė patiekalų gaminama su tunu, šalia patiekiama kuskuso, bagetės, kitokios duonos.

Tunise taip pat verta paragauti briko – čebureką primenančio kepinio su kiaušiniu, tunu ar kitokiu įdaru, omleto su mėsa ir pipirais – tadžino. Užkandinėse ieškokite šapati: paplotėlio su kiaušiniu arba krepo: lietinio su įvairiais įdarais.

Desertui rinkitės kepinius su migdolais, datulėmis, kaktusų vaisiais. Pasilepinkite datulių likeriu, atvėsintu palmių pienu, kava su kardamonu ir palmių vynu.

Ką pamatyti?

Spalvingasis Tunisas per gyvavimo tūkstantmečius savyje susitalpino tiek seniausių, tiek naujausių laikų ženklus. Jei ieškote istorijos pėdsakų, keliaukite į mediną, siauromis gatvelėmis išraižytą senamiestį. Aplankykite seniausią mieste – Alyvmedžio mečetę, vietoje kurios, kaip manoma, augo stebuklingas medis.

Apžiūrėkite įspūdingas mozaikas Bardo muziejuje. Čia taip pat saugomos senovinės brangenybės, buities daiktai. Dėmesio verti ir Bėjaus rūmai su istorijos, meno eksponatais, senasis Tuniso universitetas. Išorinė miesto dalis nusagstyta moderniais, prancūzų architektūros madas ir šiuolaikines tendencijas atspindinčiais statiniais.

Ką nuveikti?

Medinoje esantys turgūs ir parfumerijos, egzotikos kupinas Suk el Attarin kvartalas – puikios vietos tunisiečių pažinimui ir lauktuvių paieškai. Atsipalaiduoti po gausių įspūdžių galite ne tik pasakiško grožio paplūdimiuose. Jūsų kūnus pasiruošę lepinti SPA centrai ir jūros vandens terapijos specialistai.

Aktyviau ilsėtis galite nardydami, apžiūrinėdami nuskendusius II Pasaulinio karo laivus, povandeninius rifus. Nuotykiai ir savitos kultūros patirtis – dar keli sodrūs aliejaus, kurį primena Tunisas, komponentai.

Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Tunisą

Klauskite, komentuokite, dalinkitės

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

8:00-19:00 — Šiokiadieniais
0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti