paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,75/5 (balsų: 16)

Bilietai skrydžiams į Tunisą nuo 323,09 €

Tunisas
Geriausi pasiūlymai į Tuniso miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Tunisą (TUN)

Dažnai juokaujama, jog pasirinkus atostogas Tunise nepatirsite jokio nusivylimo, nes pasirinkti Tunisą reiškia niekada nepralaimėti. Pigūs skrydžiai į Tunisą leis ne tik pasimėgauti tobulu įdegiu, viliojančiu poilsiu paplūdimyje, nesibaigiančiomis vandens pramogomis, bet ir apsilankymais marguose turguose, kur treniruosite savo gebėjimus nusiderėti. Balto smėlio paplūdimiai, kaitriai šviečianti saulė ir puikūs viešbučiai – sėkmingų atostogų Tunise palydovai.

Pasiruošimas kelionei

Vykstant į Tunisą patartina pasiskiepyti nuo geltonojo drugio. Vyresnių nei 1 metų amžiaus turistų prašoma pateikti skiepijimo nuo šios ligos sertifikatą. Taip pat patartina pasirūpinti įprastinėmis vakcinacijomis nuo hepatitų A, B, vidurių šiltinės bei stabligės.

Žmonės Tunise draugiški, gerai nusiteikę ir paslaugūs, ypač – viešbučių darbuotojai. Kaip tik dėl paslaugumo priimtina palikti šiokių tokių arbatpinigių. Paprastai nuo 1 iki 2 Tuniso dinarų priimtina palikti viešbučio lagaminų nešikams, kambarinėms ir kitiems panašių paslaugų teikėjams.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Tunise populiariausios geltonos spalvos taksi. Kainos fiksuotos, tačiau, nepaisant automobiliuose esančių skaitiklių, patartina dėl sumų iš anksto tartis su vairuotojais. Tarpmiestiniais maršrutais kursuoja baltos spalvos mikroautobusai juodomis juostomis. Nebrangi šių transporto priemonių alternatyva – vietiniai tuktukai. Vienas kilometras taksi įprastai kainuoja 0,33 Eur, o litras benzino šalyje kainuoja 0,67 Eur.

Tunise už prekes bei paslaugas atsiskaitoma Tuniso dinarais, tai – oficiali šalies valiuta. Vienas euras vertas 2,44 Tuniso dinarų. Tunise pragyvenimo lygis beveik 40 procentų žemesnis nei Lietuvoje. Pietūs nebrangiame restorane kainuoja apie 2 eurus, kapučino galite gurkšnoti galite už 0,64 Eur, įsigyti pusantro litro vandens butelį – už 0,25 Eur. Populiariausių daržovių – pomidorų, bulvių, svogūnų kainos nesiekia 1 euro už kilogramą.

Papildoma informacija:

 • Tunisas priklauso kitai laiko juostai, nei Lietuva – UTC +1. Šiltuoju metų laiku įvedamas vasaros laikas: UTC + 2.
 • Tunise kalbama arabų kalba, ji – valstybinė. Turistų lankomose vietose laisvai susikalbėsite anglų kalba.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki Tuniso sostinės Tuniso – 2297 kilometrai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Artimuosius tikrai pradžiuginsite parvežę tradicinę vandens pypkę, vadinamą kaljanu. Taip pat populiarūs įvairiausi talismanai, pavyzdžiui, Fatimos ranka, atbaidanti blogąsias jėgas. Egzotiškai atrodo ir dykumų rožė – rožės žiedlapius primenantis suakmenėjęs smėlis. Dėmesio verti ir įvairūs keramikos, odos dirbiniai, rankų darbo kilimai, šilti avikailiai, aukso bei sidabro papuošalai, įvairiausi prieskoniai, ypač – prabangusis šafranas.

  Pigių kainų kalendoriuje į Tuniso miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti