Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,25/5 (balsų: 4)

Singapūras – Puketas, lėktuvų bilietai

Bilietų paiešką maršrutu Singapūras - Puketas galite atlikti pasinaudoję paieškos forma viršuje. Jeigu sistema nepateiks jokių skrydžių iš Singapūro į Puketą variantų, pabandykite atlikti paiešką kitomis datomis, iš kito oro uosto, arba į kitą artimiausią Puketo miestui didesnį oro uostą.

Tiesioginių skrydžių Singapūras — Puketas tvarkaraštis

Pateikiame tiesioginių skrydžių iš Singapūro į Puketą tvarkaraštį. Bilietus į šiuos reisus galite įsigyti pasinaudoję mūsų aviabilietų paieškos ir rezervavimo forma viršuje.

Išskleisti tiesioginių skrydžių Singapūras — Puketas tvarkaraštį
savaitės diena išskridimas atskridimas aviakompanija skrydžio numeris Trukmė lėktuvas
Pirmadienis
06:5507:35SilkairMI 7501 val. 40 min.Boeing 737-800  
07:5008:40TR 6581 val. 50 min.Airbus A320-100/200  
07:5508:503K 5331 val. 55 min.Airbus A320-100/200  
08:3009:20SilkairMI 7521 val. 50 min.Boeing 737-800  
08:3009:25Singapore AirlinesSQ 9921 val. 55 min.Boeing 777-200  
09:5010:45SilkairMI 7601 val. 55 min.Boeing 737-800  
13:2014:10SilkairMI 7541 val. 50 min.Boeing 737-800  
14:4015:303K 5351 val. 50 min.Airbus A320-100/200  
16:2517:15SilkairMI 7561 val. 50 min.Boeing 737-800  
18:2019:10TR 6521 val. 50 min.Airbus A320-100/200  
18:3019:20SilkairMI 7581 val. 50 min.Boeing 737-800  
20:1521:053K 5371 val. 50 min.Airbus A320-100/200  
Antradienis
07:0007:50SilkairMI 7501 val. 50 min.Boeing 737-800  
07:5008:40TR 6581 val. 50 min.Airbus A320-100/200  
07:5508:503K 5331 val. 55 min.Airbus A320-100/200  
08:3009:20SilkairMI 7521 val. 50 min.Boeing 737-800  
09:5010:45Silkair
Singapore Airlines
MI 760
SQ 992
1 val. 55 min.Boeing 777-200  
13:2514:20SilkairMI 7541 val. 55 min.Boeing 737-800  
15:0015:503K 5351 val. 50 min.Airbus A320-100/200  
16:0516:55TR 6521 val. 50 min.Airbus A320-100/200  
16:2517:15SilkairMI 7561 val. 50 min.Airbus A320-100/200  
18:3019:20SilkairMI 7581 val. 50 min.Airbus A320-100/200  
20:3021:203K 5371 val. 50 min.Airbus A320-100/200  
Trečiadienis
07:0007:50SilkairMI 7501 val. 50 min.Boeing 737-800  
07:5508:503K 5331 val. 55 min.Airbus A320-100/200  
08:3009:20SilkairMI 7521 val. 50 min.Boeing 737-800  
09:5010:45Silkair
Singapore Airlines
MI 760
SQ 992
1 val. 55 min.Boeing 777-200  
13:2514:20SilkairMI 7541 val. 55 min.Boeing 737-800  
14:4015:303K 5351 val. 50 min.Airbus A320-100/200  
16:0516:55TR 6521 val. 50 min.Airbus A320-100/200  
16:2517:15SilkairMI 7561 val. 50 min.Airbus A320-100/200  
18:3019:20SilkairMI 7581 val. 50 min.Boeing 737-800  
20:0020:503K 5371 val. 50 min.Airbus A320-100/200  
Ketvirtadienis
07:0007:50SilkairMI 7501 val. 50 min.Boeing 737-800  
07:5508:553K 5332 val.Airbus A320-100/200  
08:3009:20SilkairMI 7521 val. 50 min.Boeing 737-800  
09:5010:45Silkair
Singapore Airlines
MI 760
SQ 992
1 val. 55 min.Boeing 777-200  
13:2514:20SilkairMI 7541 val. 55 min.Boeing 737-800  
14:4015:303K 5351 val. 50 min.Airbus A320-100/200  
16:2517:15SilkairMI 7561 val. 50 min.Boeing 737-800  
18:3019:20SilkairMI 7581 val. 50 min.Airbus A320-100/200  
20:3021:153K 5371 val. 45 min.Airbus A320-100/200  
Penktadienis
06:5507:50SilkairMI 7501 val. 55 min.Boeing 737-800  
07:5508:553K 5332 val.Airbus A320-100/200  
08:3009:20SilkairMI 7521 val. 50 min.Boeing 737-800  
09:1010:05TR 6581 val. 55 min.Airbus A320-100/200  
09:5010:45Silkair
Singapore Airlines
MI 760
SQ 992
1 val. 55 min.Boeing 777-200  
12:1513:10TR 6561 val. 55 min.Airbus A320-100/200  
13:0513:40SilkairMI 7541 val. 35 min.Boeing 737-800  
14:4015:303K 5351 val. 50 min.Airbus A320-100/200  
16:2517:15SilkairMI 7561 val. 50 min.Boeing 737-800  
18:2519:20TR 6521 val. 55 min.Airbus A320-100/200  
18:3019:20SilkairMI 7581 val. 50 min.Boeing 737-800  
20:1521:053K 5371 val. 50 min.Airbus A320-100/200  
Šeštadienis
07:0007:35SilkairMI 7501 val. 35 min.Airbus A320-100/200  
07:5508:503K 5331 val. 55 min.Airbus A320-100/200  
08:3009:20SilkairMI 7521 val. 50 min.Boeing 737-800  
09:1010:05TR 6581 val. 55 min.Airbus A320-100/200  
09:5010:45Silkair
Singapore Airlines
MI 760
SQ 992
1 val. 55 min.Boeing 777-200  
13:2014:10SilkairMI 7541 val. 50 min.Boeing 737-800  
16:2517:15SilkairMI 7561 val. 50 min.Boeing 737-800  
16:5017:403K 5351 val. 50 min.Airbus A320-100/200  
17:1518:05TR 6521 val. 50 min.Airbus A320-100/200  
18:3019:20SilkairMI 7581 val. 50 min.Boeing 737-800  
20:3021:153K 5371 val. 45 min.Airbus A320-100/200  
Sekmadienis
07:0007:50SilkairMI 7501 val. 50 min.Airbus A320-100/200  
07:5508:553K 5332 val.Airbus A320-100/200  
08:3009:20SilkairMI 7521 val. 50 min.Boeing 737-800  
09:1010:05TR 6581 val. 55 min.Airbus A320-100/200  
09:5010:45Silkair
Singapore Airlines
MI 760
SQ 992
1 val. 55 min.Boeing 777-200  
10:1011:00TR 6561 val. 50 min.Airbus A320-100/200  
13:2514:20SilkairMI 7541 val. 55 min.Boeing 737-800  
14:4015:303K 5351 val. 50 min.Airbus A320-100/200  
16:2517:15SilkairMI 7561 val. 50 min.Boeing 737-800  
18:2519:20TR 6521 val. 55 min.Airbus A320-100/200  
18:3019:20SilkairMI 7581 val. 50 min.Boeing 737-800  
20:3021:153K 5371 val. 45 min.Airbus A320-100/200  

Pirmadienis

Skrydis MI 750: 06:55 – 07:35 (1 val. 40 min.)
Skrydis TR 658: 07:50 – 08:40 (1 val. 50 min.)
Skrydis 3K 533: 07:55 – 08:50 (1 val. 55 min.)
Skrydis MI 752: 08:30 – 09:20 (1 val. 50 min.)
Skrydis SQ 992: 08:30 – 09:25 (1 val. 55 min.)
Skrydis MI 760: 09:50 – 10:45 (1 val. 55 min.)
Skrydis MI 754: 13:20 – 14:10 (1 val. 50 min.)
Skrydis 3K 535: 14:40 – 15:30 (1 val. 50 min.)
Skrydis MI 756: 16:25 – 17:15 (1 val. 50 min.)
Skrydis TR 652: 18:20 – 19:10 (1 val. 50 min.)
Skrydis MI 758: 18:30 – 19:20 (1 val. 50 min.)
Skrydis 3K 537: 20:15 – 21:05 (1 val. 50 min.)

Antradienis

Skrydis MI 750: 07:00 – 07:50 (1 val. 50 min.)
Skrydis TR 658: 07:50 – 08:40 (1 val. 50 min.)
Skrydis 3K 533: 07:55 – 08:50 (1 val. 55 min.)
Skrydis MI 752: 08:30 – 09:20 (1 val. 50 min.)
Skrydis MI 760 / SQ 992: 09:50 – 10:45 (1 val. 55 min.)
Skrydis MI 754: 13:25 – 14:20 (1 val. 55 min.)
Skrydis 3K 535: 15:00 – 15:50 (1 val. 50 min.)
Skrydis TR 652: 16:05 – 16:55 (1 val. 50 min.)
Skrydis MI 756: 16:25 – 17:15 (1 val. 50 min.)
Skrydis MI 758: 18:30 – 19:20 (1 val. 50 min.)
Skrydis 3K 537: 20:30 – 21:20 (1 val. 50 min.)

Trečiadienis

Skrydis MI 750: 07:00 – 07:50 (1 val. 50 min.)
Skrydis 3K 533: 07:55 – 08:50 (1 val. 55 min.)
Skrydis MI 752: 08:30 – 09:20 (1 val. 50 min.)
Skrydis MI 760 / SQ 992: 09:50 – 10:45 (1 val. 55 min.)
Skrydis MI 754: 13:25 – 14:20 (1 val. 55 min.)
Skrydis 3K 535: 14:40 – 15:30 (1 val. 50 min.)
Skrydis TR 652: 16:05 – 16:55 (1 val. 50 min.)
Skrydis MI 756: 16:25 – 17:15 (1 val. 50 min.)
Skrydis MI 758: 18:30 – 19:20 (1 val. 50 min.)
Skrydis 3K 537: 20:00 – 20:50 (1 val. 50 min.)

Ketvirtadienis

Skrydis MI 750: 07:00 – 07:50 (1 val. 50 min.)
Skrydis 3K 533: 07:55 – 08:55 (2 val.)
Skrydis MI 752: 08:30 – 09:20 (1 val. 50 min.)
Skrydis MI 760 / SQ 992: 09:50 – 10:45 (1 val. 55 min.)
Skrydis MI 754: 13:25 – 14:20 (1 val. 55 min.)
Skrydis 3K 535: 14:40 – 15:30 (1 val. 50 min.)
Skrydis MI 756: 16:25 – 17:15 (1 val. 50 min.)
Skrydis MI 758: 18:30 – 19:20 (1 val. 50 min.)
Skrydis 3K 537: 20:30 – 21:15 (1 val. 45 min.)

Penktadienis

Skrydis MI 750: 06:55 – 07:50 (1 val. 55 min.)
Skrydis 3K 533: 07:55 – 08:55 (2 val.)
Skrydis MI 752: 08:30 – 09:20 (1 val. 50 min.)
Skrydis TR 658: 09:10 – 10:05 (1 val. 55 min.)
Skrydis MI 760 / SQ 992: 09:50 – 10:45 (1 val. 55 min.)
Skrydis TR 656: 12:15 – 13:10 (1 val. 55 min.)
Skrydis MI 754: 13:05 – 13:40 (1 val. 35 min.)
Skrydis 3K 535: 14:40 – 15:30 (1 val. 50 min.)
Skrydis MI 756: 16:25 – 17:15 (1 val. 50 min.)
Skrydis TR 652: 18:25 – 19:20 (1 val. 55 min.)
Skrydis MI 758: 18:30 – 19:20 (1 val. 50 min.)
Skrydis 3K 537: 20:15 – 21:05 (1 val. 50 min.)

Šeštadienis

Skrydis MI 750: 07:00 – 07:35 (1 val. 35 min.)
Skrydis 3K 533: 07:55 – 08:50 (1 val. 55 min.)
Skrydis MI 752: 08:30 – 09:20 (1 val. 50 min.)
Skrydis TR 658: 09:10 – 10:05 (1 val. 55 min.)
Skrydis MI 760 / SQ 992: 09:50 – 10:45 (1 val. 55 min.)
Skrydis MI 754: 13:20 – 14:10 (1 val. 50 min.)
Skrydis MI 756: 16:25 – 17:15 (1 val. 50 min.)
Skrydis 3K 535: 16:50 – 17:40 (1 val. 50 min.)
Skrydis TR 652: 17:15 – 18:05 (1 val. 50 min.)
Skrydis MI 758: 18:30 – 19:20 (1 val. 50 min.)
Skrydis 3K 537: 20:30 – 21:15 (1 val. 45 min.)

Sekmadienis

Skrydis MI 750: 07:00 – 07:50 (1 val. 50 min.)
Skrydis 3K 533: 07:55 – 08:55 (2 val.)
Skrydis MI 752: 08:30 – 09:20 (1 val. 50 min.)
Skrydis TR 658: 09:10 – 10:05 (1 val. 55 min.)
Skrydis MI 760 / SQ 992: 09:50 – 10:45 (1 val. 55 min.)
Skrydis TR 656: 10:10 – 11:00 (1 val. 50 min.)
Skrydis MI 754: 13:25 – 14:20 (1 val. 55 min.)
Skrydis 3K 535: 14:40 – 15:30 (1 val. 50 min.)
Skrydis MI 756: 16:25 – 17:15 (1 val. 50 min.)
Skrydis TR 652: 18:25 – 19:20 (1 val. 55 min.)
Skrydis MI 758: 18:30 – 19:20 (1 val. 50 min.)
Skrydis 3K 537: 20:30 – 21:15 (1 val. 45 min.)

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

8:00-21:00 — Šiokiadieniais
11:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti