paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
4,03/5 (balsų: 784)

Bilietai skrydžiams į Tailandą nuo 462,17 €

Tailandas
Geriausi pasiūlymai į Tailando miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Tailandą (THA)

Tailandas – tai nuostabaus grožio balto smėlio paplūdimiai su neįtikėtino žydrumo juos skalaujančiu vandeniu. Skrydžiai į Tailandą leis bent šiek tiek pabėgti nuo kasdienio pabodusio peizažo ir truputį atsikvėpti nuo rutinos ne tik gulint paplūdimiuose, bet ir gėrintis neapsakomo grožio indiškos ir kiniškos architektūros pastatų ansambliais.

Pasiruošimas kelionei

Nors dauguma žmonių į šią šalį vyksta nesiskiepiję, patartina vakcinuotis nuo kelių ligų: hepatito A, B, vidurių šiltinės bei difterijos.

Tailande daugybė kišenvagių ir kitokių sukčių, siekiančių pasipelnyti iš nepastabių turistų. Nepatariama vežtis itin prabangių daiktų, venkite visą parą kursuojančių autobusų, saugokitės net ir vietinių merginų, važiuodami taksi reikalaukite, jog vairuotojas naudotųsi taksometru.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Tailando kurortuose važinėja mažieji „Tuk tuk“ taksi motociklai – jei norite sutaupyti, būtinai pasinaudokite jų paslaugomis. Taip pat galite rinktis viešąjį transportą, įprastinius taksi ar net išsinuomoti automobilį. Vienas kilometras, naudojantis taksi, kainuos vos 0,21 Eur, o litras benzino – 0,75 Eur.

Tailande už prekes bei paslaugas įprasta atsiskaitinėti nacionaline valiuta – batu. Vienas euras vertas 39,09 batų. Pragyvenimo lygis šioje egzotiškoje šalyje kiek mažesnis ne Lietuvoje. Pietūs nebrangiame restorane gali atsieiti vos 1,10 Eur. Geriamasis vanduo parduotuvėje kainuoja maždaug 0,41 Eur, balta duona – apie 1 eurą, vištiena – 2,79 Eur, o daržovių kainos nesiekia 1 euro.

Papildoma informacija:

 • Tailande priklauso kitai laiko juostai, nei Lietuva – UTC +7.
 • Tailande laisvai susikalbėsite angliškai, ypač turistų gausiai lankomose vietose. Valstybine Tailando kalba laikoma tajų.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki Tailando sostinės Bankoko – 7818 kilometrų.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Prieš renkantis lauktuves, derėtų žinoti, ko negalima išvežti iš šalies, kad išvengtumėte nesusipratimų. Iš šalies nebandykite išsivežti Budos atvaizdų, nebent mažas statulėles ar paveikslėlius, kuriuos galite nešiotis su savimi, taip pat antikvarinių prekių, brangiausio pasaulyje metalo – platinos dirbinių, o ir visiems kitiems juvelyriniams dirbiniams išvežti jums prireiks sertifikato – jį paprastai gausite pirkdami dirbinį parduotuvėje.

  Norintiems prisiminimų iš Tailando, rekomenduojama įsigyti tailandietiško šilko gaminių, parsivežti dramblių statulėlių, pintų suvenyrų, įvairių medžio drožinių, brangakmenių bei juvelyrinių gaminių (prieš tai būtinai gavus sertifikatą), metalo bei odos dirbinių.

  Pigių kainų kalendoriuje į Tailando miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti