paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,94/5 (balsų: 34)

Bilietai skrydžiams į Tadžikistaną nuo 808,25 €

Tadžikistanas
Geriausi pasiūlymai į Tadžikistano miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Tadžikistaną (TJK)

Vidurio Azijoje įsikūrusi kalnuotoji valstybė Tadžikistanas – įspūdingos gamtos ir persiškos kultūros kraštas. Jei trokštate pabėgti nuo triukšmo ir priartėti prie tikros ramybės kalnų apsuptyje, pigūs skrydžiai į Tadžikistaną – puiki kelionės kryptis.

Pasiruošimas kelionei

Keliaujant į Tadžikistaną rekomenduojama pasiskiepyti nuo hepatitų A bei B, stabligės, vidurių šiltinės, taip pat ir poliomielito.

Tadžikistane jūsų laukia draugiški ir svetingi vietiniai, užmezgantys pokalbį tiesiog čia pat, gatvėje, ryškūs miestų ir kaimų kontrastai, senoviniai papročiai ir nepaprastas gamtos grožis. Jei norite geriau pasirengti kelionei ir pamatyti įspūdingus gamtos paminklus, iš anksto suplanuokite preliminarų kelionės maršrutą. Geriausias metas lankytis šioje šalyje – pavasaris, kai sprogsta alyvų žiedai, arba ruduo, kai Tadžikistane gausu vaisių.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Patogiausias ir kone pigiausias būdas keliauti po šią šalį – išsinuomotu visureigiu. Išsinuomoję senovinę „Ladą“ ir pasisamdę vairuotoją galėsite kelias dienas keliauti už mažiau nei 100 eurų. Tadžikistane galite susidurti su pavojingais ir nepakankamai sutvarkytais keliais, ypač palei Afganistano sieną, kur pasitaiko užminuotų vietų, apie kurias perspėja atitinkami kelio ženklai. Įprastas taksi tarifas – 0,43 Eur, o litras benzino kainuoja 0,59 Eur.

Tadžikistane atsiskaitoma somoniais (TJS), vienas somonis vertas 8,77 Eur. Čia pragyvenimo lygis žemesnis nei Lietuvoje. Butelis geriamo vandens kainuoja apie 0,34 Eur, 12 kiaušinių galima nusipirkti už 1,15 Eur, vištienos krūtinėlę – už 3,06 Eur. Vaisių kainos svyruoja nuo 0,40 Eur iki 1 euro.

Papildoma informacija:

 • Tadžikistanas priklauso kitai laiko juostai, nei Lietuva – UTC +5.
 • Valstybinė kalba Tadžikistane – tadžikų. Dauguma tadžikų supranta ir rusų kalbą, anglų kalba susikalbėsite tik tose vietose, kurias pasiekia didesni turistų srautai.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki Tadžikistano sostinės Dušanbės – 4761,5 kilometrų.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Po viešnagės Tadžikistane neabejotinai verta namo parsivežti saldumynų, ypač mėgstamų šioje šalyje – čia net pradedama valgyti nuo saldžių patiekalų. Lauktuvėms puikiai tiks saldžioji chalva bei prie jos geriamas juodoji arbata. Verta parvežti ir džiovintų vaisių, prieskonių, įvairių riešutų.

  Pigių kainų kalendoriuje į Tadžikistano miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  9:00-19:00 — Šiokiadieniais
  18:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti