paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,86/5 (balsų: 35)

Pigūs skrydžiai į Dušanbę

Norėdami gauti visus skrydžių į Dušanbę pasiūlymus, paieškos formoje viršuje įveskite arba pasirinkite išvykimo miestą, nurodykite keleivių kiekį, skrydžių datas ir spauskite mygtuką „Rasti skrydžius“. Jeigu skrydžiai pagal pasirinktus parametrus yra, mes pateiksime visus variantus nuo pigiausio arba trumpiausio. Skrydžių į Dušanbę pasiūlymuose bus nurodytos kainos ir visos skrydžių detalės (išvykimo/atvykimo laikai, reisų numeriai, informacija apie bagažą, kainos taisyklės, išsipirkimo laikas).

Jeigu sistema nepateiks jokių variantų skrydžiams į Dušanbę, pabandykite pakeisti paieškos paramatrus (skrydžių datas, išvykimo ar atvykimo oro uostus) ir atlikite naują paiešką.

Orai Dušanbėje

dabar
Broken clouds
15°C
vėjas: rytų, 0,3 m/s
drėgnumas: 85%
spaudimas: 1010 mm
balandžio 20 d.
Light rain
15°C
balandžio 21 d.
Light rain
16°C
balandžio 22 d.
Light rain
16°C

Naujai žaliuojantis miestas Dušanbė

Sparčiai besivystantis miestas, Tadžikijos sostinė – Dušanbė. Tai gražus ir labai žalias miestas, tik įžengus į Dušanbę jis iškart alsuoja šiluma, svetingumu, draugiškumu, o atmosferoje tvyro rytietiški kvapai.

Kaip keliauti?

Nusileidę pigių skrydžių lėktuvu toliau rekomenduojama keliauti taksi automobiliais arba vadinamaisiais marshrutka autobusais. Kitas miesto transportas dažniausiai būna perpildytas žmonių, o kaina panaši kaip ir kelionės taksi automobiliu.

Nuo 2015 metų Dušanbėje yra galimybė išsinuomoti dviračius vienai dienai arba ilgesnėms kelionėms, taip pat organizuojami kelionių turai dviračiais po Dušanbės miestą.

Ko paskanauti?

Šalies virtuvė turi labai daug bendro su Rusijos, Afganistano ir Uzbekų tradiciniais patiekalais. Mums taip pat gerai žinomas plovas – vienas iš nacionalinių patiekalų, o valgomas jis rankomis, be įrankių. Sriuba chorba susideda iš daug mėsos ir daržovių, todėl tikriausiai pasisotintumėte vien nuo jos. Be tradicinės non duonos Dušanbės gyventojai neįsivaizduoja savo pusryčių. Įsipilkite naminio kefyro ir atsilaužkite gabalėlį non duonos – tai puiki įžanga į pažintį su kultūra.

Ką pamatyti?

Aplankykite Tadžikistano nacionalinį antikvarinių daiktų muziejų – tai nuostabi archeologinė kolekcija. Nesuskaičiuojami botanikos sodai, mėgstamiausia porelių pasiglaustymo vieta, nes čia stebuklingai romantiška. Dušanbėje taip pat neįmanoma nepastebėti Ismoil Somoni statulos – tautos kūrimosi simbolio. Pergalės parke stebėkite miestą ir saulėlydį iš geriausios jo pusės, o tuo pačiu tai bus galimybė susipažinti su Antrojo pasaulinio karo palikimu. Arbatų mėgėjus nudžiugins didžiausia pasaulyje arbatinė.

Ką nuveikti?

Zujanti ir spalvota Dušanbės turgavietė – tai tikra miesto širdis. Čia užsukite paskanauti džiovintų vaisių ir paplepėti su gyventojais, jie papasakos kodėl miestas gavo tokį pavadinimą. Jūros parke bus nepamirštama diena jei leisitės į pasipliaukojimus su delfinais. Kaip jau žinote, vietiniai yra labai svetingi, todėl vakarą praleiskite mieste ir įsitikinsite tuo patys, kuomet girdėsite anekdotus ir pasakojimus apie nacionalinį gėrimą – degtinę.

Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Dušanbę

Klauskite, komentuokite, dalinkitės

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
el. paštas: [email protected]

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

Šiokiadieniais — 8:00-19:00
Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti