paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,58/5 (balsų: 12)

Pigūs skrydžiai į Tamperę

Norėdami gauti visus skrydžių į Tamperę pasiūlymus, paieškos formoje viršuje įveskite arba pasirinkite išvykimo miestą, nurodykite keleivių kiekį, skrydžių datas ir spauskite mygtuką „Rasti skrydžius“. Jeigu skrydžiai pagal pasirinktus parametrus yra, mes pateiksime visus variantus nuo pigiausio arba trumpiausio. Skrydžių į Tamperę pasiūlymuose bus nurodytos kainos ir visos skrydžių detalės (išvykimo/atvykimo laikai, reisų numeriai, informacija apie bagažą, kainos taisyklės, išsipirkimo laikas).

Jeigu sistema nepateiks jokių variantų skrydžiams į Tamperę, pabandykite pakeisti paieškos paramatrus (skrydžių datas, išvykimo ar atvykimo oro uostus) ir atlikite naują paiešką.

Orai Tamperėje

dabar
-0°C
vėjas: šiaurės, 0,8 m/s
drėgnumas: 99%
spaudimas: 1013 mm
gruodžio 1 d.
-1°C
gruodžio 2 d.
-0°C
gruodžio 3 d.
2°C

Tamperė – svetinga nuotaikingų mumių gimtinė

Šiuolaikiškas, nuotaikingas ir nuotykių kupinas miestas tarp dviejų ežerų – taip trumpai galima apibūdinti 170 km atstumu nuo Suomijos sostinės nutolusią Tamperę. Čia nesutiksite įspūdingus kinkinius traukiančių haskių, tačiau būsite nustebinti originalių muziejų, aktyvių pramogų ir skanaus skandinaviško maisto.

Kaip keliauti?

Tamperės turistai pirmiausia susipažįsta su Tampere-Pirkkala oro uostu, nutolusiu šiek tiek daugiau nei 10 km nuo miesto centro. Į jį kas valandą veža autobusai, tad pasiekti centrą – vieni juokai. Toliau transporto pasirinkimas priklausys nuo Jūsų maršruto: Tamperės centre patogu keliauti autobusais ar važinėtis dviračiais, o per ežerus keltis laivais ir kelatais. Rinktis taksi nepatartina, nes kaip juokauja vietos gyventojai, sumokėsite 5 kartus daugiau nei už lėktuvo bilietą į Tamperę.

Ko paskanauti?

Į Tamperės virtuvę ženkite turėdami keturis žodžius – jų pakaks, kad susidarytumėte įspūdį apie suomių kulinarinius pasiekimus. Pirmiausia mustamakkara – kraujinės dešrelės, įdarytos kiaulės krauju ir miežiais (itin panašios į lietuviškus kraujinius vėdarus), tada lohikeitto – lašišos, porų ir bulvių sriuba su krapais, kalakukko – ruginės duonos pyragas su žuvies įdaru ir galiausiai virtuvės karalienė poronkäristys – kepta elniena. Po skonių kelionės laikas ekskursijai miesto gatvėmis.

Ką pamatyti?

Jeigu į Laplandiją keliautojus traukia Kalėdų Senelis, tai Tamperė visą pasaulį žavi fantastiniais komiksų personažais mumiais. Mumių muziejuje rasite tokių eksponatų, kurie patiks ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Netoli nuo mumių buveinės įsikūręs Mineralų muziejus, kuriame eksponuojama 7000 akmenų ir dirbinių iš 70 pasaulio šalių, taip pat meteoritų, kriauklių, koralų bei fosilijų, tarp kurių ir neįtikėtinas radinys – dinozaurų kiaušiniai. Čia anaiptol ne visos įdomybės, pasiekiamos Tamperėje. Keliautojus traukia vienintelis Europoje Šnipų muziejus. Prisimenate kvapą gniaužiančius filmų scenarijus? Čia pats galėsite pasijauti tikru šnipu: ne tik apžiūrėti įvairius įrankius, ginklus, bet ir išbandyti balso keitiklį, nematomą rašalą ar net įsilaužti į seifą.

Ką nuveikti?

Jeigu po muziejų lankymo dar turite laiko, užsukite į Tamperės apžvalgos bokštą, aplankykite mieste veikiančias bažnyčias, pavaikščiokite ežerų pakrantėmis. Mėgstantiems aktyvias pramogas verta nukeliauti į Sarkanniemi pramogų parką, kuriame rasite akvariumą, delfinariumą, zoologijos sodą ir, žinoma, gausybę atrakcionų.

Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Tamperę

Klauskite, komentuokite, dalinkitės

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

9:00-19:00 — Šiokiadieniais
18:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti