paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
4,04/5 (balsų: 122)

Bilietai skrydžiams į Suomiją nuo 63,79 €

Suomija
Geriausi pasiūlymai į Suomijos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Suomiją (FIN)

Skrydžiai į Suomiją vilioja ir mažus, ir didelius keliautojus. Juk čia rasite ir nepaprastai gražią gamtą, daug pramoginių bei sportinių veiklų, ir istorijomis bei legendomis apipintą kultūrą. O ką jau kalbėti apie baltųjų naktų ir šiaurės pašvaisčių grožį, kurį pamačius, tiesiog, neįmanoma atplėšti akių.

Pasiruošimas kelionei

Šalis itin draugiška turistams ir didelių reikalavimų jiems nekelia, taigi pasiruošimas kelionei labai paprastas: nereikia rūpintis nei dėl vizos, nei dėl privalomų skiepų. Aišku, jei esate smalsūs ir aktyvūs keliautojai bei planuojate veiklos kupinas atostogas, rekomenduojamos stabligės ir difterijos revakcinacijos. O norint jaustis visiškai saugiai ir ramiai – įsigykite bendrą sveikatos draudimą.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Kelionės po Suomiją bus iš tiesų lengvos ir greitos. Čia itin gerai išvystyta viešojo transporto sistema, taigi galėsite rinktis, kaip norite keliauti: metro, autobusais, traukiniais, maršrutiniais ar įprastais taksi. Taip pat galite rinktis savarankiškos kelionės idėją ir nuomotis automobilį.

Atsiskaitymui šalyje naudojamas euras, taigi išvengsite papildomų problemų keičiantis valiutą. Pragyvenimo išlaidos Suomijoje kiek didesnės nei Lietuvoje. Dviejų žmonių vakarienė neprabangiame restorane kainuos apie 60 eurų, o norint pasimėgauti puodeliu kapučino kavos teks nepagailėti dar 3,2 EUR. Parduotuvėje butelį vandens įsigysite už 1,4 EUR, o butelį vyno – už maždaug 10 EUR. Kelionė viešuoju transportu kainuos 3 eurus, o kilometras, nuvažiuotas taksi – 1,55 euro.

Papildoma informacija:

 • Valstybinės kalbos – suomių ir švedų. Taip pat tikrai nesunkiai susikalbėsite angliškai.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki Suomijos sostinės Helsinkio – maždaug 610 kilometrų.
 • Suomija priklauso UTC + 2 laiko juostai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Prisiminimams iš šalies atgaivinti puikiai tinka drožiniai iš medžio, bižuterija, keramika, įvairi tekstilė, Lapių amatų dirbiniai, tradiciniai suomiški peiliai ar alkoholiniai gėrimai. Mažuosius galite nustebinti įvairiomis lauktuvėmis su Kalėdų senelio atributika. Jei artimuosius ir kolegas norite nudžiuginti simbolinėmis lauktuvėmis, rinkitės tikrus suomiškus šokoladus arba tradicinius suvenyrus su šalies atributika (magnetukai, raktų pakabukai, marškinėliai ir pan.).

  Pigūs skrydžiai į Suomiją – lengvas sprendimas norintiems turiningų, neįprastų ir pilnų įspūdžių atostogų. Apsilankyti šioje šalyje išties verta ir paprasta: pasiruošimas ilgai netrunka, o unikali kultūra, begalės pramogų ir išties kvapą gniaužianti gamta dovanos jums puikius prisiminimus.

  Pigių kainų kalendoriuje į Suomijos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti