paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,75/5 (balsų: 4)

Bilietai skrydžiams į Somalį

Somalis
Geriausi pasiūlymai į Somalio miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Somalį (SOM)

Krantus skalaujantis Indijos vandenynas, legendomis apipintos piratų istorijos, klajoklinė vietinių gyventojų kultūra, malonus ir karštas klimatas, žmonių mažai lankomi, tarsi privatūs, paplūdimiai – skrydžiai į Somalį išties turi daug motyvų. Atostogos šioje šalyje ne tik leis susipažinti su įdomia ir neatrasta kultūra bei istorija, bet ir pabėgti nuo žmonių šurmulio ir nuostabiai pailsėti.

Pasiruošimas kelionei

Nutarus keliauti į Somalį, visų pirma reikėtų pasirūpinti savo sveikata ir pasiskiepyti nuo geltonojo drugio, nes šalis priklauso endeminei teritorijai. Taip pat yra rizika susirgti maliarija, hepatitu A ir B, vidurių šiltine, meningokokine infekcija. Taigi, norint išvengti nemalonumų, rekomenduojama pasirūpinti vakcinomis ir vaistais nuo šių ligų. Smalsiems ir aktyviems keliautojams siūloma stabligės bei difterijos revakcinacijos. O norint jaustis visiškai saugiu, įsigykite ir papildomą sveikatos draudimą. Taip pat nepamirškite, kad vykstant į šią šalį Lietuvos piliečiams reikalinga viza.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Šalies pažinimui galite rinktis vietinį transportą: autobusus, taksi. Taip pat yra galimybė išsinuomoti automobilį. Tačiau labiausiai rekomenduojama keliauti kartu su ekskursinėmis grupėmis, tokiu atveju nereikės rūpintis nei dėl pačios kelionės programos, nei dėl galimo pavojaus.

Oficiali Somalio valiuta yra Somalio šilingas (SOS). Dešimt šilingų – tai maždaug du euro centai. Pragyvenimo lygis Somalyje labai žemas, taigi ir kainos nėra didelės. Tačiau šioje šalyje niekur neturėsite galimybės atsiskaityti banko kortele ar išsiimti pinigų iš bankomato, taigi patartina vežtis grynuosius, geriausia JAV doleriais. Papietauti restorane galite už maždaug 5 eurus, butelis vandens parduotuvėje kainuos apie 50 euro centų, tiek pat kainuos ir kepalas šviežios vietinės duonos. O kapučino kavos puodelis jaukioje miesto kavinukėje – apie 85 euro centus. Jei važiuosite viešuoju transportu, tai vienkartinis kelionės bilietas jums kainuos 1.30 euro, o su taksi nuvažiuotas kilometras – 2.20 euro.

Papildoma informacija:

 • Atstumas nuo Vilniaus iki Somalio sostinės Mogadišo – 6131 kilometras.
 • Valstybinės šalies kalbos – somalių ir arabų.
 • Somalis priklauso UTC + 3 laiko juostai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Hena augalas ir iš jo gaminami dažai – pavydą keliantis Somalio pasididžiavimo šaltinis. Artimuosius galite palepinti įvairiomis laikinomis tatuiruotėmis iš šių dažų, tai yra labai svarbi Somalio kultūros dalis. Apie puikią kelionę visuomet primins šios šalies menas, kuris kuriamas iš keramikos ir medžio raižinių.

  Pigių kainų kalendoriuje į Somalio miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  10:00-19:00 — Šiokiadieniais
  09:00-13:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti