Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,95/5 (balsų: 43)

Pigūs skrydžiai į Bratislavą nuo 29,80 €

Atidaryti pigių kainų į Bratislavą kalendorių

Orai Bratislavoje

dabar
-2°C
vėjas: , 0,3 m/s
drėgnumas: 96%
spaudimas: 1021 mm
gruodžio 15 d.
-2°C
gruodžio 16 d.
-4°C
gruodžio 17 d.
-5°C

Šurmuliuojanti šiuolaikinio meno buveinė – Bratislava

Senamiesčio grindiniu skubantys žmonės dairosi aplink norėdami bent prabėgomis pamatyti, kas naujo centrinėse Bratislavos gatvėse. Slovakijos sostinėje, įsikūrusioje prie plačiai vingiuojančio Dunojaus, kasdien viskas keičiasi. Nauji pastatai, naujos skulptūros, šiuolaikinio meno festivalių pėdsakai. Kiekvienas keliautojas liks nustebintas dailios architektūros, turtingos kultūros ir kitokio slovakų požiūrio į meną.

Kaip keliauti?

Lietuviams pasiekti Bratislavą dažnai siūloma autobusu. Kelionė neilga, o be to, pro langus prabėga ir kaimyninių šalių vaizdai. Keliauti savo transportu – dar smagiau ir, dažniausiai, pigiau, jeigu suburiate draugų kompaniją. Žinoma, skrisdami lėktuvu Bratislavą pasieksite vos per trejetą valandų.

Oro uoste nuomojami automobiliai, kursuoja ir viešasis transportas. Miestą apžiūrėti nesunku keliaujant autobusais, troleibusais, tramvajais.

Ko paskanauti?

Sakoma, kad slovakų virtuvė primena lietuviškąją, tačiau čia galima surasti tikrai negirdėtų ir neragautų patiekalų. Paragaukite Brynzove halušky - tradicinio trintų bulvių patiekalo, patiekiamo su brinza ir spirgučiais, mums neįprastos česnakų sriubos. Slovakai pasiūlys ir panašų į koldūnus patiekalą, kuris gali būti valgomas tiek kaip pagrindinis maistas, tiek kaip desertas. Mėsos tradicinėje virtuvėje nedaug, tačiau bulvių – gausu kaip ir pas lietuvius, todėl ragaudami tradicinius patiekalus nebūsite išgąsdinti keistų skonių, bet pasimėgausite sočiais, gardžiais slovakų patiekalais.

Ką pamatyti?

Susipažinti su miestu keliaukite į Bratislavos širdį – senamiestį. Klaidžiodami jaukiomis gatvelėmis, pamatysite išskirtinių skulptūrų – čia į praeivius žiūri ožkytė, iš kanalizacijos šulinio išniręs vyriškis, įspūdingų apvalumų moteris ir kiti veikėjai, kurie atsirado gal tik vakar ar šiandien. Ir nieko nuostabaus, juk tai Bratislava.

Čia pat ant grindinio plytelių įspaustos karūnos nuves jus iki Bratislavos pilies, nuo kurios tolumoje galima išvysti kaimynines šalis - Austriją ir Vengriją. Ne ką prastesnė panorama atsiveria nuo Šv. Mykolo vartų, kuriuos puošia 51 metro aukščio bokštas elegantišku variniu stogu. Vietiniai gyventojai tikina, kad pasikėlę į patį bokšto viršų studentai turėtų nesikalbėti – tuomet stebuklinga galia padės išlaikyti svarbius egzaminus.

Ką nuveikti?

Dar turite laiko draugystei su Slovakijos sostine? Tuomet skubėkite ant senamiestį ir naująją Bratislavą jungiančio tilto, virš kurio 80 metrų aukštyje įrengtas įspūdingas restoranas. Tai puiki vieta atsisveikinimui su gyvybe alsuojančiu miestu.

Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Bratislavą

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

8:00-21:00 — Šiokiadieniais
11:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Dėmesio! Šiomis dienomis dirbame kitaip:

2018-12-24, pirmadienis: 0
2018-12-25, antradienis: 11:00-19:00
2018-12-26, trečiadienis: 11:00-19:00
2019-01-01, antradienis: 0

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti