paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,97/5 (balsų: 31)

Bilietai skrydžiams į Slovakiją nuo 35,13 €

Slovakija
Geriausi pasiūlymai į Slovakijos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Slovakiją (SVK)

Skrydžiai į Slovakiją – ideali atostogų kryptis. Čia galite atrasti tiek aktyvų poilsį, tiek ramius pasivaikščiojimus Tatrų kalnų šlaitais. Nuostabūs kalnai, gaivus oras, unikalūs stalagmitų-stalaktitų urvai, karšti terminio vandens baseinai – garantuos neišdildomus ir šiltus prisiminimus, beliko tik susikrauti lagaminus ir leistis į nuotykius.

Pasiruošimas kelionei

Turistams nekeliami ypatingi reikalavimai, taigi ir pasiruošimas kelionei labai paprastas. Nereikia rūpintis nei dėl vizos, nei dėl privalomų skiepų. Vis tik, jei planuojate užsiimti aktyviu poilsiu, pasirūpinkite stabligės bei difterijos revakcinacijomis ir įsigykite bendrą sveikatos draudimą.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Keliauti Slovakijoje labai paprasta. Čia puikiai išvystyta viešojo transporto sistema, kuria patogu ir nesudėtinga naudotis. Taip pat pažinti šalį galite naudodamiesi taksi paslaugomis ar išnuomotu automobilį. Labai populiarus Slovakijos pažinimo būdas – kelionės pėsčiomis per kalnus, taigi jei turite jėgų ir užsispyrimo, būtinai išbandykite.

Oficiali šalies valiuta – euras, taigi nekils papildomų problemų besikeičiant pinigus. O kainos ganėtinai panašios kaip ir Lietuvoje, gal net kiek mažesnės: puodeliu karštos kapučino kavos pasimėgauti galėsite už maždaug 2 eurus, o kuklūs pietūs kavinėje kainuos apie 6 eurus. Kelionė viešuoju transportu kainuoja 70 euro centų, tiek pat kainuoja ir vienas kilometras važiuojant taksi.

Papildoma informacija:

 • Oficiali šalies kalba – slovakų. Tačiau lengvai susikalbėsite ir angliškai bei rusiškai.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Slovakijos sostinės Bratislavos – 920 kilometrų.
 • Šalis priklauso UTC + 1 laiko juostai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Apie puikią kelionę primins įvairūs suvenyrai iš stalagmitų bei stalaktitų. Jei norite parsivežti praktiškų dovanų – rinkitės gaminius iš stiklo, jie čia išskirtinės kokybės ir nepakartojamo grožio. Taip pat artimuosius galite pradžiuginti dirbiniais iš medžio, puoštais gaidžio simboliu, pavyzdžiui nedidukėmis piemenukų dūdelėmis, kurios čia itin populiarios.

  Pigūs skrydžiai į Slovakiją – puiki galimybė susipažinti su nepakartojama gamta: didingais kalnais ir įstabiais urvais. Čia gausu pramogų bei lankytinų objektų, taigi kiekvienas ras tai, kas atitiks jo poreikius, o gera kaina ir paprastas pasirengimas kelionei padės suorganizuoti atostogas be jokių rūpesčių.

  Pigių kainų kalendoriuje į Slovakijos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti