paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,00/5 (balsų: 37)

Bilietai skrydžiams į Slovėniją nuo 116,10 €

Slovėnija
Geriausi pasiūlymai į Slovėnijos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Slovėniją (SVN)

Skrydžiai į Slovėniją – ideali atostogų kryptis, traukianti visus, kurie ieško jaukaus gamtos prieglobsčio, nedidelių, bet išpuoselėtų miesto gatvių ir didingų, lyg į dangų besistiebiančių Alpių kalnų. Galite išgirsti kaip Slovėnija vadinama Balkanų nykštuke. Nepaisant savo dydžio ši mažytė valstybė paliks neišdildomus įspūdžius ir kvies sugrįžti dar ne kartą.

Pasiruošimas kelionei

Pasiruošimas kelionei – itin paprastas. Nereikia sukti galvos dėl vizos ar privalomų skiepų. Taigi, pagrindinis jūsų rūpestis – susiplanuoti kelionės maršrutus, susidėti lagaminus ir pasirūpinti puikia nuotaika. Vis tik, jei planuojate aktyvų poilsį šioje šalyje, įsitikinkite, kad esate paskiepyti nuo stabligės bei difterijos ir pasirūpinkite papildomu sveikatos draudimu.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Keliauti Slovėnijoje yra paprasta ir patogu, taigi tikrai nepatirsite jokių nesklandumų apžiūrinėjant šalį. Čia puikiai išvystyta viešojo transporto sistema: reguliariai kursuoja autobusai, maršrutiniai ir paprasti taksi. Taip pat galite keliauti nuomotu automobiliu – kelių kokybė puiki, o ir pats eismas tvarkingas ir aiškus.

Oficiali šalies valiuta – euras, taigi atvykus nereikės ieškoti valiutos keityklų ar bankų. Pragyvenimo lygis čia panašus kaip ir Lietuvoje: dviejų žmonių pietūs kavinėje kainuos apie 30 eurų, o norint pasilepinti gardžia latte tipo kava, teks nepagailėti 2 eurų. Vienkartinis autobuso bilietas kainuoja 1.30 eurų, o taksi paslaugos – 0.89 eurų už vieną pravažiuotą kilometrą.

Papildoma informacija:

 • Oficiali šalies kalba – slovėnų. Tačiau lengvai susikalbėsite ir angliškai bei rusiškai.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Slovėnijos sostinės Liublijanos – 1224 kilometrai.
 • Šalis priklauso UTC + 1 laiko juostai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Artimuosius galite nustebinti lauktuvėmis, padarytomis iš tradicinės Slovėnų mėsos – arklienos. Jei šis variantas jums kiek per daug egzotinis ar nepriimtinas, tai parsivežkite vietinio vyno butelį, jis čia labai vertinamas ir yra tikrai aukštos kokybės. Taip pat apie nuostabias atostogas puikiai primins parsivežti tradiciniai suvenyrai su šalies atributika.

  Pigūs skrydžiai į Slovėniją – tai kokybiškas ir įsimintinas poilsis už nedidelę kainą. O ir ypatingų reikalavimų ši šalis turistams nekelia. Belieka tik mėgautis atostogomis ir stengtis parsivežti kuo daugiau nuotaikingų įspūdžių.

  Pigių kainų kalendoriuje į Slovėnijos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  8:00-17:00 — Šiokiadieniais
  0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti