paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,81/5 (balsų: 177)

Pigūs skrydžiai į Sočį nuo 290,59 €

Atidaryti pigių kainų į Sočį kalendorių

Orai Sočyje

dabar
29°C
vėjas: pietvakarų, 0,6 m/s
drėgnumas: 37%
spaudimas: 1001 mm
gegužės 17 d.
26°C
gegužės 18 d.
22°C
gegužės 19 d.
18°C

Sočis – olimpinė rusų vasaros sostinė

Kol miesto neužplūdo milijonai olimpinių turistų, Sočis mėgavosi milijonų rusų dėmesiu. Sočio apylinkės ir jo rajonas Adleris laikomi neoficialia Rusijos vasaros sostine, viliojančia smėlėta Juodosios jūros pakrante, natūraliais kriokliais. Miestas turi ir dar vieną atrakciją: vienintelę rusiškos arbatos plantaciją. Todėl Sočyje su džiaugsmu priimami arbatos, sporto ir kurortinio poilsio mėgėjai.

Kaip keliauti?

Netoli Sočio įsikūręs vienas iš 10 didžiausių Rusijos tarptautinių oro uostų. Nuo jo lengva pasiekti tiek patį miestą, tiek Adlerio rajoną. Tikslą pasieksite įsėdę į autobusą, mikroautobusą, taksi arba traukinį. Lankytinas vietas galite apžiūrėti keliaudami pėsčiomis, nuomotu dviračiu, mikroautobusu, troleibusu arba autobusu.

Ko paskanauti?

Sočyje dėl užimamos teritorijos susiplaka graikų, kaukaziečių, rusų kulinarinės tendencijos. Rekomenduojame pasigardžiuoti vištienos krūtinėle su lazdyno ir graikiniais riešutais, šašlykais, kinkalais (garuose ruoštais virtiniais su mėsa), chačiapuriais su kiaušiniu.

Sočis nenuvilia tradicinių rusų patiekalų mėgėjų. Pasistiprinkite solianka – aštria mėsos sriuba su pomidorais, barščiais, lietiniais su natūraliais ikrais, sūriu, lašiša ar medumi. Atsigaivinkite alumi arba gira, o prie jų derinkite magnolijas (sūrio spurgas), vytintą žuvį, naminį sūrį.

Ką pamatyti?

Sočis ir Adleris didžiuojasi tipiniais senosios rusų architektūros statiniais, tačiau čia esama ir kitų tautų įtakos. Adleryje stūkso įspūdingos rusų ortodoksų Trejybės ir Šventosios Dvasios cerkvės. Netoliese – kitokia šventovė, armėniška Šv. Sarkio katedra.

Vieni įspūdingiausių Sočio pastatų – traukinių stotis, Meno muziejus (kurio vidų taip pat verta apžiūrėti), uostas. Tai – puikus kontrastas toliau nuo centro esantiems bizantiškiems Godliko tvirtovės griuvėsiams.

Jei mėgstate istoriją, traukite į istorijos muziejus, aplankykite Stalino vasaros rezidenciją. Gamtos grožiu nustebins milžiniškas Sočio dendrariumas, Aguros upės kriokliai, Discovery World akvariumas.

Ką nuveikti?

Juodosios jūros pakrantės puikiai tiks pasyviam poilsiui. Jei norite išlieti energiją, keliaukite į Kaukazo kalnus slidinėti (kurortas Krasnaja Polyania), čiuožinėti Adlerio Ledo rūmuose, išmėginkite Sočio Rivjeros pramogų parką.

Lauktuvių ieškokite abiejų miestų turguose, Sočio alėjoje. Puiki idėja – vienintelės rusiškos rūšies arbata. Paragavę jos ir patys visuomet prisiminsite, kad Sočis yra ne tik olimpinis miestelis. Tai – jaukaus poilsio, kultūros, nuostabios gamtos kraštas.

Skrydžių į Sočį statistika

 • Pigiausi bilietai buvo rasti už:
  • iš Rygos: 36,78 €
  • iš Vilniaus: 23,71 €
  • iš Palangos: 127,52 €
 • Brangiausi bilietai buvo nupirkti už:
  • iš Vilniaus: 576,56 €
  • iš Rygos: 266,44 €
 • Mūsų klientai skrydžiams į Sočį dažniausiai rinkosi:
  • Aeroflot (SU), 33%
  • S7 Airlines (S7), 15%
  • Utair Aviation (UT), 12%
  • Belavia (B2), 8%
  • Kitos aviakompanijos: 32%
 • Trumpiausia skrydžiuo trukmė:
  • iš Vilniaus: 7 val. 10 min.

Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Sočį

Klauskite, komentuokite, dalinkitės

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

9:00-19:00 — Šiokiadieniais
18:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti