paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,00/5 (balsų: 34)

Pigūs skrydžiai į Permę

Norėdami gauti visus skrydžių į Permę pasiūlymus, paieškos formoje viršuje įveskite arba pasirinkite išvykimo miestą, nurodykite keleivių kiekį, skrydžių datas ir spauskite mygtuką „Rasti skrydžius“. Jeigu skrydžiai pagal pasirinktus parametrus yra, mes pateiksime visus variantus nuo pigiausio arba trumpiausio. Skrydžių į Permę pasiūlymuose bus nurodytos kainos ir visos skrydžių detalės (išvykimo/atvykimo laikai, reisų numeriai, informacija apie bagažą, kainos taisyklės, išsipirkimo laikas).

Jeigu sistema nepateiks jokių variantų skrydžiams į Permę, pabandykite pakeisti paieškos paramatrus (skrydžių datas, išvykimo ar atvykimo oro uostus) ir atlikite naują paiešką.

Orai Permėje

dabar
2°C
vėjas: šiaurės-vakarų, 1,9 m/s
drėgnumas: 96%
spaudimas: 1011 mm
gruodžio 10 d.
1°C
gruodžio 11 d.
2°C
gruodžio 12 d.
1°C

Tolimas, slėpiningas kraštas: Permė

Pažintis su Perme dovanoja netikėtų emocijų. Vaikštant slapto sovietų miesto gatvėmis kūnu laksto šiurpuliukai, akyse tviska susižavėjimas architektūra, mintys klaidžioja po keistą istoriją, o ausys neatsistebi megapolio klegesiu. Permė – rytietiškiausias Rusijos kampelis, įkvėpęs ne vieną rašytoją ir pasauliui dovanojęs žymių mokslininkų, atlikėjų.

Kaip keliauti?

Sakoma, kad Permės vardas reiškia tolimą kraštą. Šiandien jį pasiekti lengva – patogus lėktuvas nuskraidins jus į tarptautinį Permės oro uostą. Atstumas nuo jo iki centro – 22 km. Mieste rekomenduojame keliauti autobusais, tramvajais ir pėsčiomis. Jei norėsite ištyrinėti Permę per visą ilgį, 25 kilometrus teks riedėti su perlipimu. Bilietėlius galite įsigyti iš vairuotojo.

Ko paskanauti?

Permėje drąsiai skanaukite rusiškų, uzbekiškų, gruziniškų, armėniškų patiekalų. Skirtingi regionai miesto virtuvei suteikia savitumo. Permėje tikrai rasite gardžių virtinių, pyragaičių, įdarytų mėsa, grybais, kopūstais, varške. Netrūksta čia ir puikiųjų lietinių, barščių.

Jei esate pasiruošę skonio nuotykiams, Permė jus nudžiugins kaha – troškiniu su pomidorų padažu. Receptorius pamalonins vištienos suktinukai su graikinių riešutų salotomis, sūrio, ryžių spurgos. Alus, gira, natūralios sultys, vyšnių likeris, žolelių arbata – geri šių patiekalų kompanionai.

Ką pamatyti?

Permėje driekiasi specialūs pėsčiųjų takai – Žaliosios ir Raudonosios linijos, kuriomis pasieksite daugybę miesto įžymybių. Vaikščiodami takais nujausite, kas taip įkvėpė B. Pasternaką (Daktaras Živago) ir A. Čechovą (Trys seserys).

Ypatingo dėmesio skirkite pirmajam Rusijos Šiuolaikinio meno muziejui ir vienam didžiausių šalyje – Valstybiniam meno muziejui. Beje, užkilę į pastarojo smailę galėsite išvysti nuostabią miesto dalies panoramą. Jei domitės karyba ir istorija, apžiūrėkite įspūdingus Dioramos, Motovilikos muziejų eksponatus.

Ką nuveikti?

Permė didžiuojasi pirmuoju pasaulyje mistiniu teatru – Teatru prie tilto. Nepraleiskite progos jame apsilankyti. Kultūros dozės užsukite ir į vieną seniausių šalyje – Operos ir baleto teatrą. Miesto sielą pajausite festivaliuose: liepą švenčiamos baltosios naktys, rugsėjį ir spalį vyksta konkursinių filmų peržiūra, o gruodį skamba eilės. Vasarį aikštės pasipuošia ledo skulptūromis – jei keliaujate žiemą, būtinai jomis pasigėrėkite.

Permės sritis – žymių mokslininkų (A. Popovo), intelektualų ir kūrėjų (Stroganovų, V. Čaikovskio, A. Pavlovos) namai. Kadaise buvęs uždaru, žemėlapiuose neegzistuojančiu miestu, šiandien Permė – kraštas, kuriame gyvena daugelio širdys.

Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Permę

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

8:00-21:00 — Šiokiadieniais
11:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Dėmesio! Šiomis dienomis dirbame kitaip:

2019-12-24, antradienis: 0
2019-12-25, trečiadienis: 11:00-19:00
2019-12-26, ketvirtadienis: 11:00-19:00
2019-12-31, antradienis: 8:00-18:00

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti