Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,33/5 (balsų: 3)

Uljanovskas – Maskva, lėktuvų bilietai

Bilietų paiešką maršrutu Uljanovskas - Maskva galite atlikti pasinaudoję paieškos forma viršuje. Jeigu sistema nepateiks jokių skrydžių iš Uljanovsko į Maskvą variantų, pabandykite atlikti paiešką kitomis datomis, iš kito oro uosto, arba į kitą artimiausią Maskvos miestui didesnį oro uostą.

Tiesioginių skrydžių Uljanovskas — Maskva tvarkaraštis

Pateikiame tiesioginių skrydžių iš Uljanovsko į Maskvą tvarkaraštį. Bilietus į šiuos reisus galite įsigyti pasinaudoję mūsų aviabilietų paieškos ir rezervavimo forma viršuje.

Išskleisti tiesioginių skrydžių Uljanovskas — Maskva tvarkaraštį
savaitės diena išskridimas atskridimas aviakompanija skrydžio numeris Trukmė lėktuvas
Pirmadienis
06:2006:55AeroflotSU 12891 val. 35 min.  
08:0008:40Rusline7R 226 40 min.Canadair CRJ  
12:4513:20Rusline7R 224 35 min.Canadair CRJ  
14:2015:00AeroflotSU 12871 val. 40 min.  
17:1518:05Rusline7R 218 50 min.Canadair CRJ  
20:4021:15Rusline7R 222 35 min.Canadair CRJ  
22:2522:55Utair AviationUT 1841 val. 30 min.Boeing 737-500  
Antradienis
07:0007:35AeroflotSU 12891 val. 35 min.  
08:0008:40Rusline7R 226Canadair CRJ  
12:4513:20Rusline7R 224Canadair CRJ  
14:3015:10AeroflotSU 12871 val. 40 min.  
20:1020:50Rusline7R 222Canadair CRJ  
22:2522:55Utair AviationUT 1841 val. 30 min.Boeing 737-500  
23:2000:05AeroflotSU 13891 val. 45 min.  
Trečiadienis
06:2006:55AeroflotSU 12891 val. 35 min.  
08:0008:40Rusline7R 226 40 min.Canadair CRJ  
12:4513:20Rusline7R 224 35 min.Canadair CRJ  
14:2015:00AeroflotSU 12871 val. 40 min.  
17:1518:05Rusline7R 218 50 min.Canadair CRJ  
20:4021:15Rusline7R 222 35 min.Canadair CRJ  
22:2522:55Utair AviationUT 184 30 min.Boeing 737-500  
23:2000:05AeroflotSU 13891 val. 45 min.  
Ketvirtadienis
06:2007:00AeroflotSU 12891 val. 40 min.  
08:0008:40Rusline7R 226Canadair CRJ  
12:4513:20Rusline7R 224Canadair CRJ  
14:3015:10AeroflotSU 12871 val. 40 min.  
18:1518:55Rusline7R 222Canadair CRJ  
22:2522:55Utair AviationUT 1841 val. 30 min.Boeing 737-500  
Penktadienis
06:2006:55AeroflotSU 12891 val. 35 min.  
08:0008:40Rusline7R 226 40 min.Canadair CRJ  
12:4513:20Rusline7R 224 35 min.Canadair CRJ  
14:2015:00AeroflotSU 12871 val. 40 min.  
17:1518:05Rusline7R 218 50 min.Canadair CRJ  
20:4021:15Rusline7R 222 35 min.Canadair CRJ  
22:2522:55Utair AviationUT 1841 val. 30 min.Boeing 737-500  
23:2000:05AeroflotSU 13891 val. 45 min.  
Šeštadienis
06:2007:00AeroflotSU 1289  
08:0008:40Rusline7R 226Canadair CRJ  
12:4513:20Rusline7R 224Canadair CRJ  
14:3015:10AeroflotSU 1287  
18:1518:55Rusline7R 222Canadair CRJ  
22:2522:55Utair AviationUT 184Boeing 737-500  
Sekmadienis
07:0007:35AeroflotSU 12891 val. 35 min.  
14:3015:10AeroflotSU 12871 val. 40 min.  
20:1020:50Rusline7R 222Canadair CRJ  
22:2522:55Utair AviationUT 1841 val. 30 min.Boeing 737-500  

Pirmadienis

Skrydis SU 1289: 06:20 – 06:55 (1 val. 35 min.)
Skrydis 7R 226: 08:00 – 08:40 ( 40 min.)
Skrydis 7R 224: 12:45 – 13:20 ( 35 min.)
Skrydis SU 1287: 14:20 – 15:00 (1 val. 40 min.)
Skrydis 7R 218: 17:15 – 18:05 ( 50 min.)
Skrydis 7R 222: 20:40 – 21:15 ( 35 min.)
Skrydis UT 184: 22:25 – 22:55 (1 val. 30 min.)

Antradienis

Skrydis SU 1289: 07:00 – 07:35 (1 val. 35 min.)
Skrydis 7R 226: 08:00 – 08:40 ()
Skrydis 7R 224: 12:45 – 13:20 ()
Skrydis SU 1287: 14:30 – 15:10 (1 val. 40 min.)
Skrydis 7R 222: 20:10 – 20:50 ()
Skrydis UT 184: 22:25 – 22:55 (1 val. 30 min.)
Skrydis SU 1389: 23:20 – 00:05 (1 val. 45 min.)

Trečiadienis

Skrydis SU 1289: 06:20 – 06:55 (1 val. 35 min.)
Skrydis 7R 226: 08:00 – 08:40 ( 40 min.)
Skrydis 7R 224: 12:45 – 13:20 ( 35 min.)
Skrydis SU 1287: 14:20 – 15:00 (1 val. 40 min.)
Skrydis 7R 218: 17:15 – 18:05 ( 50 min.)
Skrydis 7R 222: 20:40 – 21:15 ( 35 min.)
Skrydis UT 184: 22:25 – 22:55 ( 30 min.)
Skrydis SU 1389: 23:20 – 00:05 (1 val. 45 min.)

Ketvirtadienis

Skrydis SU 1289: 06:20 – 07:00 (1 val. 40 min.)
Skrydis 7R 226: 08:00 – 08:40 ()
Skrydis 7R 224: 12:45 – 13:20 ()
Skrydis SU 1287: 14:30 – 15:10 (1 val. 40 min.)
Skrydis 7R 222: 18:15 – 18:55 ()
Skrydis UT 184: 22:25 – 22:55 (1 val. 30 min.)

Penktadienis

Skrydis SU 1289: 06:20 – 06:55 (1 val. 35 min.)
Skrydis 7R 226: 08:00 – 08:40 ( 40 min.)
Skrydis 7R 224: 12:45 – 13:20 ( 35 min.)
Skrydis SU 1287: 14:20 – 15:00 (1 val. 40 min.)
Skrydis 7R 218: 17:15 – 18:05 ( 50 min.)
Skrydis 7R 222: 20:40 – 21:15 ( 35 min.)
Skrydis UT 184: 22:25 – 22:55 (1 val. 30 min.)
Skrydis SU 1389: 23:20 – 00:05 (1 val. 45 min.)

Šeštadienis

Skrydis SU 1289: 06:20 – 07:00 ()
Skrydis 7R 226: 08:00 – 08:40 ()
Skrydis 7R 224: 12:45 – 13:20 ()
Skrydis SU 1287: 14:30 – 15:10 ()
Skrydis 7R 222: 18:15 – 18:55 ()
Skrydis UT 184: 22:25 – 22:55 ()

Sekmadienis

Skrydis SU 1289: 07:00 – 07:35 (1 val. 35 min.)
Skrydis SU 1287: 14:30 – 15:10 (1 val. 40 min.)
Skrydis 7R 222: 20:10 – 20:50 ()
Skrydis UT 184: 22:25 – 22:55 (1 val. 30 min.)

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

8:00-21:00 — Šiokiadieniais
11:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti