Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,33/5 (balsų: 3)

Permė – Maskva, lėktuvų bilietai

Bilietų paiešką maršrutu Permė - Maskva galite atlikti pasinaudoję paieškos forma viršuje. Jeigu sistema nepateiks jokių skrydžių iš Permės į Maskvą variantų, pabandykite atlikti paiešką kitomis datomis, iš kito oro uosto, arba į kitą artimiausią Maskvos miestui didesnį oro uostą.

Tiesioginių skrydžių Permė — Maskva tvarkaraštis

Pateikiame tiesioginių skrydžių iš Permės į Maskvą tvarkaraštį. Bilietus į šiuos reisus galite įsigyti pasinaudoję mūsų aviabilietų paieškos ir rezervavimo forma viršuje.

Išskleisti tiesioginių skrydžių Permė — Maskva tvarkaraštį
savaitės diena išskridimas atskridimas aviakompanija skrydžio numeris Trukmė lėktuvas
Pirmadienis
06:2506:40AeroflotSU 12192 val. 15 min.Airbus A320 (sharklets)  
07:0507:15S7 AirlinesS7 306Airbus A321-100/200  
07:5008:00AeroflotSU 13952 val. 10 min.Airbus A320 (sharklets)  
13:0513:15AeroflotSU 12012 val. 10 min.Airbus A320 (sharklets)  
14:0514:15S7 AirlinesS7 302Airbus A319  
19:3020:05AeroflotSU 17692 val. 35 min.  
19:5520:05S7 AirlinesS7 304Airbus A319  
20:0020:15S7 AirlinesS7 11582 val. 15 min.Airbus A319  
22:0522:25AeroflotSU 13932 val. 20 min.  
23:0523:20AeroflotSU 12052 val. 15 min.Airbus A320 (sharklets)  
Antradienis
06:2506:40AeroflotSU 1219  
07:0507:15S7 AirlinesS7 306Airbus A320-100/200  
07:5008:00AeroflotSU 1395Airbus A320 (sharklets)  
12:2012:35AeroflotSU 1201Airbus A320 (sharklets)  
14:0514:15S7 AirlinesS7 302Airbus A319  
19:5520:05S7 AirlinesS7 304Airbus A319  
20:0520:20AeroflotSU 1769Airbus A320 (sharklets)  
21:5522:10AeroflotSU 1393  
22:3522:55AeroflotSU 1205  
Trečiadienis
06:2506:40AeroflotSU 1219  
07:0507:15S7 AirlinesS7 306Airbus A320-100/200  
07:5008:00AeroflotSU 1395Airbus A320 (sharklets)  
12:2012:35AeroflotSU 1201Airbus A320 (sharklets)  
14:0514:15S7 AirlinesS7 3022 val. 10 min.Airbus A319  
19:5520:05S7 AirlinesS7 3042 val. 10 min.Airbus A319  
20:0520:20AeroflotSU 1769Airbus A320 (sharklets)  
21:5522:10AeroflotSU 1393  
22:3522:55AeroflotSU 12052 val. 20 min.  
Ketvirtadienis
06:2506:40AeroflotSU 1219  
07:0507:15S7 AirlinesS7 306Airbus A320-100/200  
07:5008:00AeroflotSU 1395Airbus A320 (sharklets)  
12:2012:35AeroflotSU 12012 val. 15 min.Airbus A320 (sharklets)  
14:0514:15S7 AirlinesS7 3022 val. 10 min.Airbus A319  
19:5520:05S7 AirlinesS7 3042 val. 10 min.Airbus A319  
20:0520:20AeroflotSU 17692 val. 15 min.Airbus A320 (sharklets)  
21:5522:10AeroflotSU 1393  
22:3522:55AeroflotSU 12052 val. 20 min.  
Penktadienis
06:2506:40AeroflotSU 1219Airbus A320 (sharklets)  
07:0507:15S7 AirlinesS7 306Airbus A320-100/200  
07:5008:00AeroflotSU 1395Airbus A320 (sharklets)  
12:2012:35AeroflotSU 1201Airbus A320-100/200  
14:0514:15S7 AirlinesS7 302Airbus A319  
19:5520:05S7 AirlinesS7 304Airbus A319  
20:0020:15S7 AirlinesS7 11582 val. 15 min.Airbus A319  
20:0520:20AeroflotSU 1769Airbus A320 (sharklets)  
21:5522:10AeroflotSU 1393  
22:3522:55AeroflotSU 12052 val. 20 min.  
Šeštadienis
06:2506:40AeroflotSU 12192 val. 15 min.  
07:0507:15S7 AirlinesS7 306Airbus A320-100/200  
07:5008:00AeroflotSU 13952 val. 10 min.Airbus A320 (sharklets)  
12:2012:35AeroflotSU 12012 val. 15 min.Airbus A320 (sharklets)  
14:0514:15S7 AirlinesS7 3022 val. 10 min.Airbus A319  
19:5520:05S7 AirlinesS7 304Airbus A319  
20:0520:20AeroflotSU 17692 val. 15 min.Airbus A320 (sharklets)  
21:5522:10AeroflotSU 13932 val. 15 min.  
23:0523:20AeroflotSU 1205Airbus A320 (sharklets)  
Sekmadienis
06:2006:40AeroflotSU 12192 val. 20 min.  
07:0507:20S7 AirlinesS7 11602 val. 15 min.Airbus A320-100/200  
07:0507:15S7 AirlinesS7 306Airbus A320-100/200  
07:3007:45AeroflotSU 13952 val. 15 min.Airbus A320 (sharklets)  
13:0513:15AeroflotSU 12012 val. 10 min.Airbus A320 (sharklets)  
14:0014:15S7 AirlinesS7 1156Airbus A319  
14:0514:15S7 AirlinesS7 3022 val. 10 min.Airbus A319  
19:5520:05S7 AirlinesS7 3042 val. 10 min.Airbus A319  
20:0020:15S7 AirlinesS7 11582 val. 15 min.Airbus A319  
20:0520:20AeroflotSU 17692 val. 15 min.Airbus A320 (sharklets)  
21:5522:10AeroflotSU 13932 val. 15 min.  
22:3522:55AeroflotSU 12052 val. 20 min.  

Pirmadienis

Skrydis SU 1219: 06:25 – 06:40 (2 val. 15 min.)
Skrydis S7 306: 07:05 – 07:15 ()
Skrydis SU 1395: 07:50 – 08:00 (2 val. 10 min.)
Skrydis SU 1201: 13:05 – 13:15 (2 val. 10 min.)
Skrydis S7 302: 14:05 – 14:15 ()
Skrydis SU 1769: 19:30 – 20:05 (2 val. 35 min.)
Skrydis S7 304: 19:55 – 20:05 ()
Skrydis S7 1158: 20:00 – 20:15 (2 val. 15 min.)
Skrydis SU 1393: 22:05 – 22:25 (2 val. 20 min.)
Skrydis SU 1205: 23:05 – 23:20 (2 val. 15 min.)

Antradienis

Skrydis SU 1219: 06:25 – 06:40 ()
Skrydis S7 306: 07:05 – 07:15 ()
Skrydis SU 1395: 07:50 – 08:00 ()
Skrydis SU 1201: 12:20 – 12:35 ()
Skrydis S7 302: 14:05 – 14:15 ()
Skrydis S7 304: 19:55 – 20:05 ()
Skrydis SU 1769: 20:05 – 20:20 ()
Skrydis SU 1393: 21:55 – 22:10 ()
Skrydis SU 1205: 22:35 – 22:55 ()

Trečiadienis

Skrydis SU 1219: 06:25 – 06:40 ()
Skrydis S7 306: 07:05 – 07:15 ()
Skrydis SU 1395: 07:50 – 08:00 ()
Skrydis SU 1201: 12:20 – 12:35 ()
Skrydis S7 302: 14:05 – 14:15 (2 val. 10 min.)
Skrydis S7 304: 19:55 – 20:05 (2 val. 10 min.)
Skrydis SU 1769: 20:05 – 20:20 ()
Skrydis SU 1393: 21:55 – 22:10 ()
Skrydis SU 1205: 22:35 – 22:55 (2 val. 20 min.)

Ketvirtadienis

Skrydis SU 1219: 06:25 – 06:40 ()
Skrydis S7 306: 07:05 – 07:15 ()
Skrydis SU 1395: 07:50 – 08:00 ()
Skrydis SU 1201: 12:20 – 12:35 (2 val. 15 min.)
Skrydis S7 302: 14:05 – 14:15 (2 val. 10 min.)
Skrydis S7 304: 19:55 – 20:05 (2 val. 10 min.)
Skrydis SU 1769: 20:05 – 20:20 (2 val. 15 min.)
Skrydis SU 1393: 21:55 – 22:10 ()
Skrydis SU 1205: 22:35 – 22:55 (2 val. 20 min.)

Penktadienis

Skrydis SU 1219: 06:25 – 06:40 ()
Skrydis S7 306: 07:05 – 07:15 ()
Skrydis SU 1395: 07:50 – 08:00 ()
Skrydis SU 1201: 12:20 – 12:35 ()
Skrydis S7 302: 14:05 – 14:15 ()
Skrydis S7 304: 19:55 – 20:05 ()
Skrydis S7 1158: 20:00 – 20:15 (2 val. 15 min.)
Skrydis SU 1769: 20:05 – 20:20 ()
Skrydis SU 1393: 21:55 – 22:10 ()
Skrydis SU 1205: 22:35 – 22:55 (2 val. 20 min.)

Šeštadienis

Skrydis SU 1219: 06:25 – 06:40 (2 val. 15 min.)
Skrydis S7 306: 07:05 – 07:15 ()
Skrydis SU 1395: 07:50 – 08:00 (2 val. 10 min.)
Skrydis SU 1201: 12:20 – 12:35 (2 val. 15 min.)
Skrydis S7 302: 14:05 – 14:15 (2 val. 10 min.)
Skrydis S7 304: 19:55 – 20:05 ()
Skrydis SU 1769: 20:05 – 20:20 (2 val. 15 min.)
Skrydis SU 1393: 21:55 – 22:10 (2 val. 15 min.)
Skrydis SU 1205: 23:05 – 23:20 ()

Sekmadienis

Skrydis SU 1219: 06:20 – 06:40 (2 val. 20 min.)
Skrydis S7 1160: 07:05 – 07:20 (2 val. 15 min.)
Skrydis S7 306: 07:05 – 07:15 ()
Skrydis SU 1395: 07:30 – 07:45 (2 val. 15 min.)
Skrydis SU 1201: 13:05 – 13:15 (2 val. 10 min.)
Skrydis S7 1156: 14:00 – 14:15 ()
Skrydis S7 302: 14:05 – 14:15 (2 val. 10 min.)
Skrydis S7 304: 19:55 – 20:05 (2 val. 10 min.)
Skrydis S7 1158: 20:00 – 20:15 (2 val. 15 min.)
Skrydis SU 1769: 20:05 – 20:20 (2 val. 15 min.)
Skrydis SU 1393: 21:55 – 22:10 (2 val. 15 min.)
Skrydis SU 1205: 22:35 – 22:55 (2 val. 20 min.)

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

8:00-21:00 — Šiokiadieniais
11:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti