paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,00/5 (balsų: 3)

Kemerovas – Maskva, lėktuvų bilietai

Bilietų paiešką maršrutu Kemerovas - Maskva galite atlikti pasinaudoję paieškos forma viršuje. Jeigu sistema nepateiks jokių skrydžių iš Kemerovo į Maskvą variantų, pabandykite atlikti paiešką kitomis datomis, iš kito oro uosto, arba į kitą artimiausią Maskvos miestui didesnį oro uostą.

Tiesioginių skrydžių Kemerovas — Maskva tvarkaraštis

Pateikiame tiesioginių skrydžių iš Kemerovo į Maskvą tvarkaraštį. Bilietus į šiuos reisus galite įsigyti pasinaudoję mūsų aviabilietų paieškos ir rezervavimo forma viršuje.

Išskleisti tiesioginių skrydžių Kemerovas — Maskva tvarkaraštį
savaitės diena išskridimas atskridimas aviakompanija skrydžio numeris Trukmė lėktuvas
Pirmadienis
07:3508:05S7 AirlinesS7 26064 val. 30 min.Boeing 737-800 (winglets)  
08:1008:45AeroflotSU 14514 val. 35 min.Airbus A321 (sharklets)  
Antradienis
07:3508:05S7 AirlinesS7 26064 val. 30 min.Airbus A320neo  
08:1008:45AeroflotSU 14514 val. 35 min.Airbus A321 (sharklets)  
Trečiadienis
07:3508:05S7 AirlinesS7 26064 val. 30 min.Boeing 737-800 (winglets)  
08:1008:45AeroflotSU 14514 val. 35 min.Airbus A321 (sharklets)  
Ketvirtadienis
07:3508:05S7 AirlinesS7 26064 val. 30 min.Boeing 737-800 (winglets)  
08:1008:45AeroflotSU 14514 val. 35 min.Airbus A321 (sharklets)  
Penktadienis
07:3508:05S7 AirlinesS7 26064 val. 30 min.Boeing 737-800 (winglets)  
08:1008:45AeroflotSU 14514 val. 35 min.Airbus A321 (sharklets)  
Šeštadienis
07:3508:05S7 AirlinesS7 26064 val. 30 min.Boeing 737-800 (winglets)  
08:2008:45AeroflotSU 14514 val. 25 min.Airbus A321 (sharklets)  
Sekmadienis
06:5507:35AeroflotSU 14514 val. 40 min.Boeing 737-800 (winglets)  
07:3508:15S7 AirlinesS7 26064 val. 40 min.Boeing 737-800 (winglets)  

Pirmadienis

Skrydis S7 2606: 07:35 – 08:05 (4 val. 30 min.)
Skrydis SU 1451: 08:10 – 08:45 (4 val. 35 min.)

Antradienis

Skrydis S7 2606: 07:35 – 08:05 (4 val. 30 min.)
Skrydis SU 1451: 08:10 – 08:45 (4 val. 35 min.)

Trečiadienis

Skrydis S7 2606: 07:35 – 08:05 (4 val. 30 min.)
Skrydis SU 1451: 08:10 – 08:45 (4 val. 35 min.)

Ketvirtadienis

Skrydis S7 2606: 07:35 – 08:05 (4 val. 30 min.)
Skrydis SU 1451: 08:10 – 08:45 (4 val. 35 min.)

Penktadienis

Skrydis S7 2606: 07:35 – 08:05 (4 val. 30 min.)
Skrydis SU 1451: 08:10 – 08:45 (4 val. 35 min.)

Šeštadienis

Skrydis S7 2606: 07:35 – 08:05 (4 val. 30 min.)
Skrydis SU 1451: 08:20 – 08:45 (4 val. 25 min.)

Sekmadienis

Skrydis SU 1451: 06:55 – 07:35 (4 val. 40 min.)
Skrydis S7 2606: 07:35 – 08:15 (4 val. 40 min.)

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

13:00-19:00 — Šiokiadieniais
13:00-17:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti